Хмельниччину попереджують про шторм цієї ночі

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лип. 2017 21:07 - 15 лип. 2017 21:12 #113741 від LuK
Не знаю куди звернутись , то напишу тут .
Кому у нас підпорядковані пам'ятники радянським воїнам та євреям,загиблим під час війни, що знаходиться біля 603 км.?не комунальникам точно (уточнила),і це за межами міста.
Під час буревію там знесло величезну сосну, пошкоджено огорожу,дивом не знесло обидва пам'ятника . Сосна лежить за монументам. Сподіваюсь її заберуть , не чекаючи 9 травня.
П.с. Не було змоги зробити фото.Якщо потрібно сфотографую.
До речі в лісі дерев теж багато позносило.деякі з корінням, деякі поломало.і дерева були цілком здорові.і як не дивно сухостій залишився стояти.
Останнє редагування: 15 лип. 2017 21:12 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2017 22:17 #113743 від либерман

Dentist пише: Дуб аварійний на Шешукова також зрізати?
ану хоч один лінк від вас я побачу, чи будете як і Іван балаболом?

Я не знаю навіть де він і взагалі що то за дуб. А повз ті дерева про які я писав проходжу щодня на роботу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лип. 2017 13:21 #113751 від Іван

О В Островський пише: Слідкуйте за своїм язиком Лібермане, даю останнє попередження, бо сядете в бан плотно і надовго.
Таких "розумників" як ви у нас ціле місто, тільки щось вистачає вас на анонімні висери на форумі, робити нікому. Кронували дерева по Героїв Небесної Сотні - гвалт, таку красоту зрізали, підпалив хтось дуба по Шешукова, комунальники мали зрізати пошкоджене дерево - місцеві підняли мало не майдан, військові згадали за величезні дерева лише тоді коли їх авто побило.
Досить цієї істерики, вже дістало. Лібермане ви свято впевнені, що комунальники знають всі аварійні дерева в місті? Може все таки жителям варто підняти дупу, якщо життя дороге, і вказати, а не шукати крайніх.

А в нас в яку установу не подзвониш, то кажуть: дзвоніть та пишіть -це ваше право,можете писати ,хоч до міністра. І на цьому все закінчується.
Слова дентіста :що було зроблено???
Тільки от хлопчина сам бідний тему аж створив про київстаровський інтернет в пошуках що ж робити. То там хоч вказують вам дату до якої буде відновлена працездатність і не розказують,що це наше право й можете дзвонити куди хочете.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 лип. 2017 14:04 #113753 від Dj Os
Іване, алгоритм має завжди бути такий: дзвінок-письмове звернення-а тоді вже гвалт на форумі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лип. 2017 14:10 #113754 від Іван

Dentist пише: лИбарман, лише ви в нас з іванами мирончуками такі розумні, куди там усім братись до вашого "вєлічайного ума". Щось речення про родину попахує погрозою

Пан дентіст , а в кого це - у вас???
А про погрозу, то ви ведете себе ,як ті політикани крадії з телевізорів, які будь -які звернення відносять до погроз. Не можна вам у велику політику , неможна.:lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 лип. 2017 02:23 - 17 лип. 2017 02:28 #113762 від Dentist

Іван пише: Слова дентіста :що було зроблено???
Тільки от хлопчина сам бідний тему аж створив про київстаровський інтернет в пошуках що ж робити. То там хоч вказують вам дату до якої буде відновлена працездатність і не розказують,що це наше право й можете дзвонити куди хочете.

Чого це я бідний і в пошуках "що робити", що робити я і сам добре знаю, а лише хотів запитатись чи в когось така сама біда є з інетом і роутерами. Ану перечитайте пост, дійде може з другого разу.

Іван пише: А про погрозу, то ви ведете себе ,як ті політикани крадії з телевізорів, які будь -які звернення відносять до погроз. Не можна вам у велику політику , неможна.:lol:

Речення чи не боюсь я з родиною ходити по місту не звучить як погроза?
Останнє редагування: 17 лип. 2017 02:28 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 лип. 2017 02:35 #113765 від Dentist

Либерман пише:

Dentist пише: Дуб аварійний на Шешукова також зрізати?
ану хоч один лінк від вас я побачу, чи будете як і Іван балаболом?

Я не знаю навіть де він і взагалі що то за дуб. А повз ті дерева про які я писав проходжу щодня на роботу.

Тепер будете знати
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
17 лип. 2017 10:50 #113776 від Staruy
Хто ш цэ так над деревом пазнущався? Нэ моглы найты навдовкилли шматки коры, прыбыты цвяшкамы и магло бы жыть! Бедняжка.(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 лип. 2017 11:42 - 17 лип. 2017 11:44 #113777 від LuK
там дупло було велике.
якісь козли положили око на цей дуб,був підпал...неодноразово!
що дивно поруч сухостій горобини ти суху березу не бачать вже 2 рік,а дуб помітили.
крона у дерева здорова.
прийшлось бетоном з щебнем заливати середину,а зверху жестю закріпляти щоб бетон не витікав.
Що цікаво скрізь у цивілізованному світі такі дерева спасають,проводять цілі акції.
але не в нас.мабуть тому що ціни на дуб зараз високі.
прийшлось жителям будинку власноруч вирішувати цю проблему.
Останнє редагування: 17 лип. 2017 11:44 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
17 лип. 2017 22:07 #113786 від Staruy
Так оно шо. Молодци жители.
А ти козлы...воны дийсно казлы.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів