На Хмельниччині хабарник заховав 80 тисяч гривень під килимом

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Модератор
  • Модератор
  • Редактор
Більше
14 черв. 2017 14:03 #113196 від Dj Os
Dj Os створено тему: На Хмельниччині хабарник заховав 80 тисяч гривень під килимом
http://www.npu.gov.ua/mvs/img/publishing/?id=2170437Працівника Управління захисту економіки у Хмельницькій області Нацполіції, слідчі обласної поліції та прокуратури області затримали генерального директора акціонерного товариства, який одержав кошти від керівника комерційної структури.

Правоохоронці встановили, що генеральний директор акціонерного товариства вимагав 80 тисяч гривень неправомірної вигоди від бізнесмена. Зокрема, гроші вимагалися за користування автодорогою, необхідною для організації будівництва об’єкта інфраструктури міста – сміттєпереробного заводу та погодження дозвільних документів для врізки у діючий водогін.

У робочому кабінеті гендиректора було невеличке сховище, що знаходилось у підлозі під його столом. Крім того, схованку прикривав килим.
Одержані від підприємця 80 тисяч гривень він і поклав до прихованого сейфу.
5
Затримали керівника акціонерного товариства працівники Управління захисту економіки у Хмельницькій області Нацполіції, слідчі обласної поліції та прокуратури області.
Кримінальне провадження відкрито за ч.4 ст.368-3 (Підкуп особи, яка надає публічні послуги) Кримінального кодексу України.
Тривають процесуальні дії.
Департамент захисту економіки Національної поліції України
Час відкриття сторінки: 0.168 секунд