На міжміських шляхах Хмельниччини запрацювала дорожня поліція

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 черв. 2017 17:00 #113161 від Dj Os

З 12 червня у багатьох областях України на міжміських дорогах почали патрулювати поліцейські. Такий крок покликаний знизити кількість аварій на автомагістралях країни. У Хмельницьку область сьогодні патрулювати виїхали три екіпажі патрульної поліції. Працюватимуть вони на трасі М-12.

Щодо статистики у самому Хмельницькому, то з січня по червень 2017 року кількість ДТП зменшилася на 12%, в порівняні із тим же періодом року минулого. Аварій у яких травмувалися люди стало також на 18% менше.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 черв. 2017 19:29 - 12 черв. 2017 19:30 #113164 від либерман
Ну нарешті, але патрулів потрібно в рази більши. Хтоб циганчуків на місце поставив, їздять без прав, правила для них не писані, понаставили спецсигналів. І вони ще жаліються що ставлення до них погане. Та за таку їзду як я бачу щодня, їх стриляти на місці треба
Останнє редагування: 12 черв. 2017 19:30 ким либерман.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 черв. 2017 20:22 #113167 від Повсталий з пекла
Про ДТП не сказав би по нашому місту, а за ромів підтримую.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 черв. 2017 20:32 #113171 від Dj Os

Либерман пише: Ну нарешті, але патрулів потрібно в рази більши. Хтоб циганчуків на місце поставив, їздять без прав, правила для них не писані, понаставили спецсигналів. І вони ще жаліються що ставлення до них погане. Та за таку їзду як я бачу щодня, їх стриляти на місці треба

Ця поліція не буде працювати по містах, як я зрозумів. Вона лише для міжміських трас

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.130 секунд
0
репостів
0
репостів