На Хмельниччині на третину зросло продукування сміття

Більше
05 черв. 2017 09:41 #113041 від либерман
Впізнаю дентиста, як завжди: піди зроби, напиши, подзвони і тд. Чому форумчани мають виконувати функції влади? Давайте все самі робити, а вони хай там ходять собі стаж держслужбовця заробляють, а ми не будемо їм заважати. Поставте урни для сортування, а дітей ми самі навчимо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2017 12:23 #113042 від Misha-Voronchuk-facebook

Dentist пише: А що заважає тобі відкрити такий завод, якщо всюди так розписують про його мега прибутковість. Позич кошти у своєї "не прибуткової організації" і відкрий завод.

У нас щось попростіше проблемно відкрити, а ти про заводи :) І спроба, доречі, була. Чим закінчилась уже написали вище.
І організація моя не "неприбуткова", а релігійна. Це різні речі, хоча по факту, вона дійсно прибутків нікому не приносить.
А от партія ваша далеко не бідує :) Тому без питань - я беру на себе організацію виробництва, ви даєте кошти. Продемонструємо, що ми не тільки балакати і памятники по ночам валити вміємо, а здатні до діла :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2017 13:34 - 05 черв. 2017 13:36 #113044 від Повсталий з пекла
А хто ж дає місця під будівництво тих "храмів" для цих неприбуткових релігійних організацій в місті??? Не користувачі ж форума?
Останнє редагування: 05 черв. 2017 13:36 ким Повсталий з пекла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 черв. 2017 13:55 #113045 від Dj Os
Ніяка влада не буде і не має будувати заводи, влада має лише створювати умови, коли це буде зручно робити інвестору.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2017 15:30 #113047 від либерман

О В Островський пише: Ніяка влада не буде і не має будувати заводи, влада має лише створювати умови, коли це буде зручно робити інвестору.

100 відсотків згоден. Але, чому влада нічого не робить щоб завести інвестора?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 черв. 2017 16:03 #113048 від Dentist

Либерман пише: Впізнаю дентиста, як завжди: піди зроби, напиши, подзвони і тд. Чому форумчани мають виконувати функції влади? Давайте все самі робити, а вони хай там ходять собі стаж держслужбовця заробляють, а ми не будемо їм заважати. Поставте урни для сортування, а дітей ми самі навчимо.

Для початку, дізнайтесь що таке громадський бюджет, а далі вже сюди тикайте якимось міфічними чиновниками. shepetivka.pb.org.ua
а тепер де тут держслужбовці, які отримують за це зарплатню?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 черв. 2017 16:09 #113049 від Dentist

Миша Ворончук пише:

Dentist пише: А що заважає тобі відкрити такий завод, якщо всюди так розписують про його мега прибутковість. Позич кошти у своєї "не прибуткової організації" і відкрий завод.

У нас щось попростіше проблемно відкрити, а ти про заводи :) І спроба, доречі, була. Чим закінчилась уже написали вище.
І організація моя не "неприбуткова", а релігійна. Це різні речі, хоча по факту, вона дійсно прибутків нікому не приносить.
А от партія ваша далеко не бідує :) Тому без питань - я беру на себе організацію виробництва, ви даєте кошти. Продемонструємо, що ми не тільки балакати і памятники по ночам валити вміємо, а здатні до діла :)

О бачиш, як на особистості партійні перекинувся, всім людям дуже гарно видно, які всі релігійні течії бідують, так бідують, що аж стільки капличок/будинків молитов набудували, що бідності краю не має. Я запитався за громадський бюджет, ти нічого не відповів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2017 16:58 #113050 від либерман

Dentist пише:

Либерман пише: Впізнаю дентиста, як завжди: піди зроби, напиши, подзвони і тд. Чому форумчани мають виконувати функції влади? Давайте все самі робити, а вони хай там ходять собі стаж держслужбовця заробляють, а ми не будемо їм заважати. Поставте урни для сортування, а дітей ми самі навчимо.

Для початку, дізнайтесь що таке громадський бюджет, а далі вже сюди тикайте якимось міфічними чиновниками. shepetivka.pb.org.ua
а тепер де тут держслужбовці, які отримують за це зарплатню?

Що таке громадський бюджет я знаю. Ви думаєте гром.бюджетом можна вирішити проблему з сміттям? А влада не міфічна, сидить вул.Островського 4, але труситься лише за свою дупу, нехай вирішує вони там і для того сидять

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2017 17:19 #113051 від Misha-Voronchuk-facebook

Dentist пише: О бачиш, як на особистості партійні перекинувся, всім людям дуже гарно видно, які всі релігійні течії бідують, так бідують, що аж стільки капличок/будинків молитов набудували, що бідності краю не має. Я запитався за громадський бюджет, ти нічого не відповів.

Дімон - ти перший почав по особистостям, так що не треба тут :) Про громадський бюджет ми з тобою все обговорили ще по телефону. Я тільки за і готовий долучитись, але, нажаль, не зміг в силу певних обставин, повязаних з роботою, взяти у цьому участь. Ну не вистачає мене на все. І, як вище уже згадали, цими сумами проблему не вирішити. Хоча можна було б дещо і зробити, не сперечаюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 черв. 2017 14:21 #113089 від
Ви б замість виясняти між собою відносини подивились по нашому місту, можливо й побачили, що хтось без реклами ставить баки для роздільного збору сміття і не кричить про це , а робить. І люди з нормальною свідомісттю виносять в ці баки те , що можна відсортувати з побутових відходів. А ви все ля-ля да ля-ля.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.186 секунд
0
репостів
0
репостів