Чи можна миритися дальше з нашою судовою системою?

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2016 12:18 #105313 від pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 лют. 2016 15:34 #105314 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2016 16:12 #105315 від Старик Хотабыч
А мені от цікаво- КОЛИ? До чи після люстрації, переатестації чи що там цей суддя повинен був пройти. Чи в нас тільки ментів люстрірують

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2016 19:33 #105316 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

S пише: А мені от цікаво- КОЛИ?

НІКОЛИ :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 лют. 2016 19:36 #105317 від Dj Os

Михайло Ворончук JW пише:

S пише: А мені от цікаво- КОЛИ?

НІКОЛИ :lol:

Коли Міша намагається написати свою вагому думку, я завжди йому нагадую про це shepetivka.com.ua/forums/forum/82841-dyvanni-analityky.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2016 19:42 - 10 лют. 2016 19:42 #105318 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

Островський О.В. пише: я завжди йому нагадую про це

Воу, шо за наєзди? По-перше ніякої аналітики тут нема - не діванної, не ше якоїсь. Просто факт. А по-друге - ну назви ти хоч приблизні терміни цього "дива" в Україні :lol: Людина спитала - я сказав свою думку, якщо я виявлюсь неправим і в нас ХОЧ ЩОСЬ, КОЛИСЬ реформується (не змінять букву "М" на "П", а реформується) - з мене ящик пива ;)
Останнє редагування: 10 лют. 2016 19:42 ким Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 лют. 2016 19:44 #105319 від Dj Os
Слідуючи твої манері написання, відповідь буде - колись!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2016 19:50 - 10 лют. 2016 19:50 #105320 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

Островський О.В. пише: Слідуючи твої манері написання, відповідь буде - колись!

От і побачим - буде хоч колись, чи не буде ніколи. Останнє вірогідніше, беручи до уваги швидкість зникнення державного утворення за назвою "Україна". Розтає прямо на очах, а реформами і не смерділо до цих пір. Не те що за останні 2 роки, а за всі 25
Останнє редагування: 10 лют. 2016 19:50 ким Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2016 19:51 - 10 лют. 2016 19:55 #105321 від pruduk
08 лютого 2016 року у апеляційному суді Закарпаття все було, як завжди спокійно, розмірено, за розкладом, за попередніми домовленностями. Аж раптом, якісь псевдоактивісти, псевдожурналісти, псевдогромадяни, псевдолюди, забажали особистого прийому. І стали вимагати якихось своїх прав. Такого нахабства голова суду Дроботя В.В. та його челядь допустити не змогли. І пішли в атаку на зухвалих псевдолюдей. Погрожували міліцією. Звинувачували у корупції та хабарництві членів громадських оргнанізацій, ставили під сумнів посвідчення журналістів, шипіли на них, сичали, розмахували руками, витріщали очі, падали в обморок, викликали швидку. Суддя Дроботя виік з місця подій через потайний вихід з суду. Мужній на вигляд суддя, виявився мужнім лише на дорогому портреті, який мирно прикрашав стіну у кабінеті. Але ті, кляті активісти і до портрету причіпились. Знахабнілі настількі, що навіть, вимагали пред'явити якесь посвідчення.. Що робиться в країні? Як можна плювати на сонце, яке світить нам із апеляційного суду?
Останнє редагування: 10 лют. 2016 19:55 ким pruduk.
Ці користувачі подякували: Dj Os, ahent

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2016 19:56 #105322 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki
От-от - не подобається на суддя\мер\президент - вриваємось кудись там і починаємо щось там з криком чогось вимагати, хоча у тих же США, людей які вриваються у залу суду, чи хоч підходять до судді ближче ніж на 5 метрів уже покришили б у мєлкий вінігрєт разом з їхніми вимогами. Даєш первісно-общинний строй!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.120 секунд
0
репостів
0
репостів