Порошенко підписав закони про декомунізацію

Більше
18 трав. 2015 17:06 #98085 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: Я можливо відкрию тобі секрет, але переважна більшість українців також ненавидить совок. І в Литві, для прикладу, є такі самі проблемні ностальгуючі регіони, як у нас схід і Крим.

Саня, я теж тобі відкрию секрет - ти у цьому помиляєшся. Думку пересічного громадянина я знаю дуже добре. Ну і ще раз скажу, Україна - не Литва. Не ті масштаби, і кожна країна дуже індивідуальна. Та й досвід їхній я б за взірець не брав. Маю там чимало знайомих - одні негативні відгуки. В країні лиш пенсіонери залишись, вся молодь на заробітках у багатших країнах. І якщо взяти що зараз робиться у Латвії на рахунок проросійських настроїв - то можна зробити висновок, що ніякої особливої користі "декомунізація" там не дала, хоча проведена уже давним давно.
Але все ж давай почекаємо :) А раптом і щось добре з цього вийде?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 трав. 2015 17:42 #98088 від Dj Os

Думку пересічного громадянина я знаю дуже добре

Не путай думку групи людей з якими ти завжди спілкуєшся, з думкою пересічного громадянина. Це хліб соціологів, а соціологія штука вперта - прихильників комунізму стає все менше і заважати цьому процесу безглуздо. Саме тому треба перегорнути цю жахливу сторінку і сторії і рухатись вперед, чим коріше це зробимо тим краще.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 трав. 2015 18:57 #98096 від 259051213422@odnoklassniki.com
Так в тому ж то фішка - я спілкуюсь постійно з новими людьми. Взяв вулицю, чи будинок - і вперед. :) Навіть може сказати де в якому районі Шепетівки які настрої :) Навіть знаю що по цілому районі робиться. І дуже добре знаю, що засудити комунізм, і перестати шкодувати за радянським минулим - це дві величезних різниці.
Та звичайно - це питання часу - коли це все забудеться і піде в небуття. Ще років з 10 - та й по всьому.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 лип. 2015 13:14 #99989 від Dentist
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.096 секунд
0
репостів
0
репостів