МОСКВА

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 черв. 2011 00:21 #67195 від ZzZ
МОСКВА був створений ZzZ
06.06.2011р.Б. / МОСКВА. Банда «МЗС Росії» переконує Київ, що вона не претендує на Крим, а російські колоністи на думку Лаврова є паразитами Росія не має наміру повертати в свій склад Кримський півострів. Про це заявив ватажок банди «МЗС РФ» Сєргєй Лавров. — І очаківські часи, і підкорення Криму — це все вже у минулому. І президенти Єльцин, Путін, Мєдвєдєв послідовно висловлювалися про статус Криму. У кожного з нас можуть бути ремінісценції, ностальгічні спогади, але будь-який відповідальний політик і будь-яка нормальна людина, що живе в Росії або в будь-якій іншій країні, повинні розуміти, що реанімація питання приналежності Криму — це кров. І нікому цього не потрібно, — заявив чекіст в інтерв'ю радіостанції <<Ехо Москви>>. При цьому Лавров заявив, що отримання російських паспортів російськими колоністами в Криму — не певний курс Москви, а їхнє недобросовісне бажання піти на хитрість і мати додаткові пільги. -Справа в тому, що люди, які ці паспорти отримують в тому ж Криму, напевно, вони хочуть мати якісь додаткові юридичні гарантії з боку вже російської держави, як ласкаве дитя двох маток смокче. Ті ж пенсійні справи, соціальне забезпечення. Це нормальне людське бажання. І у Прибалтиці, і в Криму. І особливо в Прибалтиці є люди, які думають -А, ось я, ось, ніби, вже отримав латвійське громадянство. Вони мені там щось виплачують. Давай я ще отримаю російське. І це абсолютно нормальне людське бажання, і ми цим бажанням потуратимемо, якщо хочете. Але тут не треба бачити якусь інтригу, якийсь там підпільний проект, направлений на підрив державності, — резюмував Лавров.:dl:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.086 секунд
0
репостів
0
репостів