Звірячий оскал

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 квіт. 2011 23:17 #64654 від ZzZ
Звірячий оскал був створений ZzZ
Ігор Швайка: За овечою личиною антифашизму ховається звірячий оскал російського шовінізму Ігор Швайка /15 квітня 2011 Будь-які розмови про боротьбу з фашизмом в Україні точаться заради єдиної мети – розширення гуманітарного простору сусідньої агресивної держави. Людям думаючим і зрячим не треба доводити, що єдиний вид ксенофобіє в Україні – це українофобія, і з нею справді необхідно боротися. Про це очільник Харківської "Свободи" Ігор Швайка заявив під час конференції "Расизм, ксенофобія та неонацизм у сучасному світі", що відбулася 15 квітня 2011 р. у великій залі Луганської обласної ради.Поява свободівця в одному приміщенні з одіозними україноненависниками викликала бурхливу реакцію присутніх. Слід зауважити, що на захід прибули відомі доморощені та закордонні "борці із фашизмом в Україні": Вадим Колесніченко (Народний депутат України, фракція Партії реґіонів), Олег Царьов (Народний депутат України, фракція ПР), Константін Затулін (депутат Державної думи РФ), Леонід Млєчін (ведучий скандальної програми "Особлива тека" на російському телеканалі "ТВ-Центр") тощо. Практично більшість часу делегати присвятили обливанню брудом ВО "Свобода" та цитуванню Олега Тягнибока, Ірини Фаріон та Юрія Михальчишина.У своєму виступі Ігор Швайка підкреслив, що подібного штибу зібрання покликані нагнітати антиукраїнську істерію, перш за все – в південних та східних реґіонах держави. Задля цього політикани послуговуються ярликом фашизму, який вони принагідно вішають кожному, хто "посміє" заявити про захист українських національних інтересів: "Міркую, тутешня публіка чудово володіє понятійним апаратом і розуміє, що називати українських націоналістів фашистами абсолютно безграмотно. Проте вони обрали цей жупел заради спекуляцій на почуттях українців, що пам‘ятають жахіття Другої Світової. Водночас я, як представник націоналістичної сили, заявляю вам в очі: мої співгромадяни вже настільки наїлися пропагандистської брехні, яку наче на конвеєрі штампують у Кремлі, що ніякий страх перед віртуальною загрозою фашизму не вбереже московських холуїв на чолі з Януковичем при владі.Ви так само знаєте, що фашизму як явища в Україні ніколи не було. Це суто італійська ідеологічна модель. Натомісць Українська нація на ґенетичному рівні завжди сприймала рідний український націоналізм як єдиний ефективний алгоритм панування на своїй, Богом даній землі. Мені смішно, коли ви "розгромлюєте" помаранчевих націоналістів. Насправді націоналісти в Україні ще не були при владі. Період президентства Віктора Ющенка ви називаєте розгулом ксенофобії, а для нас це був період безхребетних націонал-демократів, що, як і сучасні владці, торгували національними інтересами наліво й направо. Мені важко буде уявити долю затуліних, колесніченків та царьових, коли справжні націоналісти нарешті дійдуть до влади. Одне знаю точно: ви не зможете зробити ані кроку українською землею!".На завершення свободівець зауважив, що переможний наступ націоналістів на Київ почнеться саме з Донбасу та Слобожанщини, адже тут мешкають дуже працьовиті але водночас прості і щирі люди. Усе, що залишилося – це пробудити їх від важкого сну деукраїнізації та брехливих стереотипів.На запитання кореспондентів, у яких виступ свободівця викликав неабияку цікавість, Ігор Швайка сказав, що участь у т.зв. конференції стала для нього можливістю відверто подивитися в очі ворогам та публічно зірвати маски антифашистів, за якими ховається україноненависницький оскал російського імперського шовінізму.Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.095 секунд
0
репостів
0
репостів