Хто фінансує наш сайт

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2017 12:54 #114460 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Хто фінансує наш сайт

Та будь ласка, тільки у податковій запити від анонімів не приймають.:-)
Я так розумію, що скоро в місті щось станеться, раз аноніми почали тут так бурхливу діяльність з дискредитації;-)

Так це ж нормально - анонімні користувачі спілкуються з анонімним адміністратором. Ну, чи тим, хто пише від його імені ))
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2017 12:59 #114461 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто фінансує наш сайт
Ну от взнаєш ти власника сайту, що далі? Що від того зміниться?
Я от пишу не анонімно і давно, чомусь в очі ніхто нічого не може сказати, лише анонімно підсирають в неті і за спиною людям брехні розповідають.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2017 13:52 #114462 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Хто фінансує наш сайт
Задам аналогічне запитання: от взнаю я, і всі ми, власника сайту. Що вам від того змінится?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2017 15:12 #114463 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто фінансує наш сайт
Власник не бажає публічності, недостатня мотивація? Я отримую стабільно погрози мало не щомісяця, не думаю, що таку участь бажає ще хтось.
Він не пов'язаний з жодною партією чи ГО, не балатується в мери чи депутати, не є чиновником. Прийде час - все дізнаєтесь, поки що у цьому немає потреби.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2017 16:49 #114466 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Хто фінансує наш сайт
Та нормальна мотивація, ніяких проблем. Ненормально лише, що непублічний анонім представляє місто в інтернеті. Назви сайт "персональний сайт Васі Пупкіна", і роби з ним, що хочеш. Місто ж має представляти публічна людина. І поки цього не буде, нічого ремствувати на анонімних підсирачів чи різні кулуарні побрехеньки.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2017 17:22 #114467 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто фінансує наш сайт
Створи свій сайт Шепетівки і представляй місто в інтернеті, хто заважає?
Хто питає особисто, той отримує відповідь про власника.
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2017 22:07 #114470 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Хто фінансує наш сайт
Ви знов про те саме? Воно вам не надоїло? Хто буде фінансувати сайт з такою відвідуваністю? Це не провина сайту, звичайно, навпаки - матеріал тут підібраний гарно. Просто це Шепетівка. І цим все сказано. Не перебільшуйте ролі інтернету в житті наших співмістян. Якби на наших людей цим можна було реально повпливати - відповідні сайти-конкуренти цього (так як, наприклад, групи у соцмережах), уже давно б працювали на всю катушку. А так - це нікому нафіг не впало.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2017 22:12 #114471 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто фінансує наш сайт

lamer85 пише: Ви знов про те саме? Воно вам не надоїло? Хто буде фінансувати сайт з такою відвідуваністю?

Міша, ти певно трішки відстаєш від новин, але цей сайт має найбільше охоплення шепетівських читачів серед будь якого ЗМІ міста. І я не лише про інет ;)
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2017 22:14 #114472 від Іван
Відповідь від Іван у темі Хто фінансує наш сайт

О В Островський пише: Створи свій сайт Шепетівки і представляй місто в інтернеті, хто заважає?
Хто питає особисто, той отримує відповідь про власника.

Пане Островський ,може хватить вже хамити користувачам цього сайту. Якщо нема відповіді на питання ,то це не привід до хамства. Будьте толерантними по відношенню до користувачів. Такими відповідями самі нагнітаєте тут ситуацію. Тим більш ви виступаєте тут одним із облич даного сайту.;)
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2017 22:25 #114473 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто фінансує наш сайт
Вибачте, але коли хтось буде намагатись тут вказувати, як жити сайту, буде отримувати подібні відповіді.
Гадаю тему пока закривати, відповідь про фінансування надана. Єдине, що хочу зауважити, що як бачите, розмір аудиторії не зажди виливається у великі рекламні бюджети. Більшість шепетівчан давно читає локальні новини у нас на сайті, але рекламу і далі вперто замовляють у друкованій пресі.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.276 секунд
0
репостів
0
репостів