Хто фінансує наш сайт

  • Novaya
  • Novaya аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 вер. 2017 16:38 #114399 від Novaya
Відповідь від Novaya у темі Хто фінансує наш сайт

О В Островський пише: Звідки взагалі взялись думки, що сайту хтось щось платить? Боти Сашика Пустовойта начірікали?

Всім - всім доброго здоров"я!
Оп-па! Починається!..При чому тут Сашик Пустовойт і чіріканння, як Ви кажете, його ботів! Я так зрозуміла, що сайт міста є приватним? Так - так, чи -ні? Раз не міска Рада, то хто ж є його власником, і хто куратор -СБУ, прокуратура, МВС, якісь громадські організації ? А так, взагалі тоді складається враження, що вельмишановний пан О.В Островський сам "скльопав" міський сайт, веде його, оновлює розділи, коректує своїми коментами повідомлення форумчан під особисту (чи може декому потрібну) точку, зору намагаючись так формувати потрібну суспільну думку", "душить" в коментами опонентів... І це його "хоббі" базується виключно на його ентузіазмі , любові до шепетівчан і...значних .відрахуванях від реклами? Пане О. Островський , " ..Вы чьих будете?."
PS І знову роблю Вам, шановний адмін, зауваження - ніхто не надавав Вам права зневажливо ставитись до людини, яка не розділяє Ваші цінності. Так було і з Андрощуком, якого Ви ображали за поцуплені у міської влади соціальні групи, так і цей раз з Пустовойтом( я його і не знаю ). Так що будьте завжди толерантним.
Ці користувачі подякували: Іван, либерман
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 вер. 2017 17:51 #114400 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто фінансує наш сайт
Цей сайт є приватним. Щоб перерахувати на весь час його існування (12 років) кількість заблокованих користувачів, то вистачить пальців двух рук. Тому давайте не будем скидати ваше неуміння вести дискусії, до притіснення чужих думок.
Якщо вас не влаштовує така політика сайту, то вас тут ніхто не тримає.І якщо у декого заклякло злодія назвати злодієм, то це не наші проблеми. У нас в Шепетівці вже давно помітна толерантність до шахраїв і звинувачення у конфліктності тих хто називає все своїми іменами.
Тема заблокована.
  • Novaya
  • Novaya аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 вер. 2017 18:36 #114424 від Novaya
Відповідь від Novaya у темі Хто фінансує наш сайт
Доброго вечора, шановний адмін, шановні форумчани! Пане О. Островський, Ви мене вразили своєю філософією і командирсько-хазяйською тоналністю Вашої відповіді. Браво - браво!
Але ж Ви так і не повідомили - хто ж все таки власник, так би мовити, хазяїн? І які ж тоді розцінки на рекламу, що дають можливість платити зарплатню, податки, утримувати приміщення, апаратуру, платити за аренду і електрику, обслуговуючому персоналу і таке інше. Це по-перше.
По-друге, щодо невміння вести дискусію. У Вашій, вибачте, "гарячій дискусії" з Андрощуком Ви дійшли до звинувачень , образ і погроз, Ви перейшли межу, Ви втрутились в особисте життя чоловіка і його сім"ї . Ця "дискуссія" є десь в архівах, і шановні форумчани можуть ще раз насолодитись Вашим вмінням ії вести "правильно" якщо, звісно, її не видалили.
Ну і по-третє - за "кількість заблокованих користувачів". Це Ви до чого, шановненький? Не дуже забагато Ви на себе берете? ( Ось так, шановні форумчани, візьміть до уваги!) І шось Ви там обмовлялись про "притисненням думок"? І що це за така "політіка сайту"? Поясніть, будь ласка
І наостаннє - до вироку суду ніхто в Україні не має права шельмувати людину, тому ще раз Вам кажу - не висказуйтесь образливо, не принижуйте честь і гідність людини (даже якщо він по Вашому є шахраєм).
Тема заблокована.
  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 вер. 2017 18:51 #114425 від myron
Відповідь від myron у темі Хто фінансує наш сайт
Стосовно пісні із ланки як колись було добре! Ви теж її співаєте Колись форум був дійсно для спілкування друзів/знайомих та просто форумчан! Потрібно мислити глобально! Мені цікаво одне невже всіх вас влаштовує життя по пояс в лайні! При жируючому начальстві! Як не вкрали то пропало! Сам не гам і комусь недам!! Люди сучасні Українські лише принципи совкові старі! А ВИ хочете Європу - вже велика ЖОПА чорна богом забута! Де заводи, фабрики, підприємства ДЕ????? А ми при чому?, Ви кудись писали?, А шо Вам сказали? Хто сказав?, А туди ходили?, А там ? І так по кругу! Толку 0! Колись було погано, Всі були при роботі і не працювали різноробочими за бугром! А тут на місці хватало і роботи і зарплати!
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 вер. 2017 19:27 #114427 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто фінансує наш сайт

IRUNA пише: Доброго вечора, шановний адмін, шановні форумчани! Пане О. Островський, Ви мене вразили своєю філософією і командирсько-хазяйською тоналністю Вашої відповіді. Браво - браво!
Але ж Ви так і не повідомили - хто ж все таки власник, так би мовити, хазяїн? І які ж тоді розцінки на рекламу, що дають можливість платити зарплатню, податки, утримувати приміщення, апаратуру, платити за аренду і електрику, обслуговуючому персоналу і таке інше. Це по-перше.
По-друге, щодо невміння вести дискусію. У Вашій, вибачте, "гарячій дискусії" з Андрощуком Ви дійшли до звинувачень , образ і погроз, Ви перейшли межу, Ви втрутились в особисте життя чоловіка і його сім"ї . Ця "дискуссія" є десь в архівах, і шановні форумчани можуть ще раз насолодитись Вашим вмінням ії вести "правильно" якщо, звісно, її не видалили.
Ну і по-третє - за "кількість заблокованих користувачів". Це Ви до чого, шановненький? Не дуже забагато Ви на себе берете? ( Ось так, шановні форумчани, візьміть до уваги!) І шось Ви там обмовлялись про "притисненням думок"? І що це за така "політіка сайту"? Поясніть, будь ласка
І наостаннє - до вироку суду ніхто в Україні не має права шельмувати людину, тому ще раз Вам кажу - не висказуйтесь образливо, не принижуйте честь і гідність людини (даже якщо він по Вашому є шахраєм).

Я що вважаю за потрібне, те і буду робити, не вам мені вказувати. :) Я от намагаюсь зрозуміти, вас дійсно ці питання цікавлять чи це ви так "без паліва" Андрощука тут вирішили вигородити? Дивний збіг обставин - перший коментар на сайті ваш був саме в матеріалі про крадіжку груп цим злодієм.
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 вер. 2017 19:41 #114428 від Іван
Відповідь від Іван у темі Хто фінансує наш сайт
Може й в головах європа ,але на всих без винятку підприємствах так і діє совкова модель керування, напиши, спиши, постав підпис і т.д. , а там ще закупимо, всеодно гроші з бюджету. Але ж не одне не замислюється ,що ці гроші взяті із тих цін ,які він оплачує- за все!
Ось так і живемо в гівні та лайні.
Повернутися навіть до того самого асфальту - через ср.ку. Зроби метр, але поклади його по всім правилам! І вже не буде шкода за бездарно прожите життя і люди будуть пам'ятати,що такий колись був керівник. Та нє треба все, все без залишку по.єрити.
Накупляли тієї техніки для благоустрою, а щоб вона працювала ,то не видно. Питання -то для чого було оновлювати комунальний автопарк міста???? Некомпетентне планування бюджету міста !
І все інше в місті в тому ж стилі по накатанной.
А медіа будуть співати : та всьо нормально, все робиться. Та ви з'їздіть хоч в якусь розвинуту країну і подивіться як там відносяться до такого роду робіт , а тоді співайте , як все добре або добре ,що хоч так зробили.
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 вер. 2017 19:47 #114429 від Іван
Відповідь від Іван у темі Хто фінансує наш сайт
Ні ну дійсно, а чи є рішення суду ,що ця особа злодій ???
Теж не розумію ваших звинувачень. Ви з цим кудись зверталися???
Так можна і кожному користувачу цього сайту ярлик вчепити.
Чи може ви проводили журналістське розслідування з цього приводу?
Зразу пригадуються політики , які один одного брудом поливають.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 вер. 2017 22:14 - 13 вер. 2017 00:45 #114434 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто фінансує наш сайт
А чи є рішення суду, що небо блакитне?:)
У тих групах пару тисяч людей було, ви гадаєте вони не помітили зміни назви пабліку? Я ще тоді навів масу прикладів, полистайте, я за вас шукати не буду. В будь якому разі то геморой ради, яка просто забила. Та і який сенс вже, якщо ті соц мережі вже заблоковані, зостався злодій біля розбитого корита.
А те що за стільки часу тут досі слиною бризкають на цю тему, говорить про те що люди дали гідну оцінку вчинку Ігорюні. Анонімні коментарі тут не зарадять.
Останнє редагування: 13 вер. 2017 00:45 ким Dj Os.
Тема заблокована.
  • Novaya
  • Novaya аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 вер. 2017 07:35 - 13 вер. 2017 07:38 #114437 від Novaya
Відповідь від Novaya у темі Хто фінансує наш сайт
Цитата О. Островського "...Я що вважаю за потрібне, те і буду робити, не вам мені вказувати. :) Я от намагаюсь зрозуміти, вас дійсно ці питання цікавлять чи це ви так "без паліва" Андрощука тут вирішили вигородити? "

Всім - всім доброго ранку! Хотіла глянути на прогнз погоди, але ж прийшло повідомлення з форуму. Прочитала -і знову "здрасьте"! На жаль, мої слова не прийняті до уваги нашим адміном. " Обидно,.. досадно... - да ладно!" - як співав Володимир Семенович Висоцький.
Так ось, що я хочу Вам сказати, вельмишанрвний пане О. Островський. Ви є адміністратор головного сайта міста, Ви не простий користувач, і Ваше "..що вважаю за потрібне, те і буду робити" - кажіть в себе дома жінці, друзям і таке інше. А тут Ви є офіційна особа, це є сайт міста, який відвідує багато людей, в тому числі із за кордону. І не Ваша парафія давати оцінки коментарям відвідувачів і виказувати і нав"язувати свої думки з того чи іншого питання, а тим більше "наїзджати". А Вашими такими "чіріканьями", як Ви виражаєтесь, Ви дискредитуєте як владу міста, так і його мешканців. Не зозуміло, чому так звані "хазяї" ( до речі - Ви так іне повідомили про них) сайту дивляться на такі справи крізь пальці, Може так потрібно?
І останнє -Ви не надали відповіді на попередньо поставлені питання. Скажіть чесно і відкрито, "без паліва"!
Останнє редагування: 13 вер. 2017 07:38 ким Novaya.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2017 13:10 #114438 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Хто фінансує наш сайт

Я що вважаю за потрібне, те і буду робити, не вам мені вказувати.

Відповідь, достойна лакея хазяйського сайту. Але якщо сайт вважає себе сайтом міста Шепетівки, найбільш масовим ЗМІ міста, і т.д., то рівень дискусії має бути трохи іншим.
Ці користувачі подякували: Novaya
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.285 секунд
0
репостів
0
репостів