Офіційна заява

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 квіт. 2016 22:52 #106027 від
Офіційна заява був створений
Привіт. Я з офіційною заявою, представлятись не буду, благо мене впізнати доволі легко по манері написання :)
На днях, трапилась мені нагода пережити сутичку з людьми, які мене реально ненавиділи. Тобто в їхніх очах, словах і діях легко читалось – мовляв, дай нам тільки нагоду. Навіть, як і мріяв Саша Островський, мені таки плюнули у фейс, намагаючись спровокувати і випробувати який же я «віруючий». І хоча тут конфлікт був чисто побутовий, який не стосувався ніякої політики, але я дещо зрозумів.
Зрозумів, що аби когось ненавидіти, навіть просто не любити, і, хай навіть про себе, але називати когось «козлом» - потрібні дуже серйозні підстави. Набагато серйозніші ніж були у мене, коли я, каюсь, інколи навіть і ненавидів геть незнайомих мені людей, яких я і в очі ніколи не бачив. Навіть для тих хто обзивав мене останніми словами і провокував на бійку, я намагався знайти якесь виправдання. Що тяжко людям, що й наркозалежність дає свої негативні наслідки, і т.д і т.п.
І на їхньому фоні я добре побачив, що підстав мені так себе поводити, як я себе поводив з єдиним більш-менш нормальним шепетівським ресурсом у мене абсолютно не було. Як то кажуть – почувствуй разніцу :)
Тому офіційно не приношу – а прошу вибачення у Адміністратора (не знаю по імені – доречі, ви б його таки відкрили громадськості, чого ховатись?), у особисто ображеного мною О. В. Островського, і у всіх хто займається цим сайтом, за те що завдав вам неприємностей. Мені дійсно шкода.
Не сприймайте це як прохання про повернення на сайт – я уже зрозумів що мені, з моїми поглядами, тут не місце, так краще для всіх. Але я був неправий – визнаю це на 100%

ЗІ. Дещо пафосно вийшло, але, все ж, прошу, Саша, по нашій старій «дружбі», опублікуй цей пост. Якщо не опублікуєш - хоч напиши у ВК, що не прокатіт :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 квіт. 2016 08:55 #106029 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Офіційна заява
фігасобі заявка)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 квіт. 2016 21:56 #106058 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Офіційна заява
Від свого імені і команди сайту вибачення приймаються, акаунти на сайті і в соц мережах розблоковано.
Тим не менше, після твоїх висловлювань і вчинків особисто я тебе поважати не можу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 квіт. 2016 20:07 #106286 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Офіційна заява
Боґ простіт...)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.139 секунд
0
репостів
0
репостів