Чи банити нам кремлеботів?

×

Опитування: Що робити з кремлеботами? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Банити
7 50%
Нехай пишуть
7 50%
Загальна кількість голосів: 14 ( KrOt, 259051213422@odnoklassniki.com, Постійно на сайті, НЕкремлебот, kolbasnik ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 груд. 2014 03:21 #95005 від Dred
Відповідь від Dred у темі Чи банити нам кремлеботів?
ахахахахах. доставило. дякую, поржав. маленька історична справочка:

то вам на досугє подивитися, батєнька))))

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 груд. 2014 03:25 #95006 від Dred
Відповідь від Dred у темі Чи банити нам кремлеботів?

кремлебот пише:

Dentist пише: Не пробував купити квиток прямий до Москви, кидай ти цю Україну

А мне сдается, что ты (и тебе подобные) - быстрее сдрыстнешь в какую-нибудь Польшу. Мыть параши или газоны стричь....
Русскому человеку - к трудностям не привыкать: и тевтонцу на чудском льду пиздов выписывали, и пшэковского Лжедмитрия из Кремля выкидали, и шведа от Полтавы ссаными тряпками гнали, и Наполеон с Гитлером огребали как надо..
Вот пройдет зима - померзнет народ, посидит в темноте, посчитает жалкие копейки - и поумнеет. И погонит вас по весне, чуму бандеровскую , да так погонит, что будете лететь, пердеть и радоваться

тільки от чогось копійки щитаєте ви. особливо з зарашнім курсом на рубль. якось в ютубі бачив передачу, то там фінансіст десь на російських каналах навангував до весни доллар по 200 рублів

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 груд. 2014 13:31 - 18 груд. 2014 13:42 #95009 від
Відповідь від у темі Чи банити нам кремлеботів?
Нуда, нуда. До*уя зараз і вангувателів і історіків розплодилось, і мультікі гарні малюють, і сцайти про дзен-буддізм рубля пишуть. Добре коли Обама платить на хліб з маргарином усім цим академікам і вангувателям з історіками
А історія, сука, по спіралі любить ходити. Заколотили майдан і 1914 році? Заколотили. Нічому не навчило, переїбало по лобі тими ж граблями через сто років.
Вішали бандерівців в 1945 році? Вішали, но сука не всіх....
Так шо вангуйте-вангуйте. Ваше вас - НЕ МИНЕ. Гнали мерзоту з землі слов'янської не один раз - і ви не перші і не останні
Останнє редагування: 18 груд. 2014 13:42 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 груд. 2014 08:55 #95013 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Чи банити нам кремлеботів?
І прізвище, сука, таке типово бандерложьє - Рєчкалов...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 груд. 2014 11:42 #95034 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Чи банити нам кремлеботів?

Dentist пише:

makar75 пише: Ну тогда сразу забаньте меня,я хоть в последнее время появляюсь редко,но взгляды у меня проКремлёвсккие.

Не пробував купити квиток прямий до Москви, кидай ти цю Україну, там жити ж краще, там "святая русь"

Так я ж тебе на сході захищаю,так сталося що дав присягу народу України.А конституція України мене не обмеежує в поглядах,так,що закінчиться війна,прийду до влади і візьму курс не на європу ,а на Росію і заживе тоді Уккраїна ,розквітне як квітка без європи і братні народи так і залишуться братніми на віки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 груд. 2014 12:01 #95037 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи банити нам кремлеботів?
Цей братній народ стріляє нас з кулеметів і бажає перетворитись в радіоактивний попіл.
От скажи мені Макаре ти хоч раз був в Європі, що так агітуєш проти неї?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 груд. 2014 22:10 #95058 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Чи банити нам кремлеботів?

Dj Os пише: Цей братній народ стріляє нас з кулеметів і бажає перетворитись в радіоактивний попіл.
От скажи мені Макаре ти хоч раз був в Європі, що так агітуєш проти неї?

Я ніккого нікуди не агітую,а намагаюсь показати і другу сторону і вонаа таккож має право на життя.аджеж в нас демократична країна,а що в нас получається,що хтось вибрав курс на європу і всі хто проти автоматично становляться ізгоями суспільства,яких починають постійно *затюкувати* до тих пір доки людина не ламається,або не робить вигляд,що помилялась і зараз нарешті зрозуміла ,що це є добре.З таккою політиккою давайте православні будуть *затюккувати* мусульман,а католики євреїв і навпаки.
Всёго цього б. можна булоб запбігти шляхом проведення рефеерендуму ,де народ би підскказав шлях яким він хоче іти далі,а так як цього не було зроблено,то складається відчуття,що хтось за один і другий шлях покклав собі в кишеню чималеньку сумму грошей.
Тиж подивись рефеерендуму навідь зараз бояться,а вдруг народ обере російський шлях тоді,що?Повертати грощі,чи як зараз замість росії воюваати з європою.
А взагалі ти правий,всім хочеться жити як в європі,але на мою думкку такий рівень життя можна побудувати і самим ніккуди не інтегруючись і ніскким не воюючи.,просто жити по закконам і побороти корупцію.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 груд. 2014 23:44 #95064 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи банити нам кремлеботів?
Я тебе розчарую, але не можна, це утопія. Для будь якої країни потрібен стартовий капітал для розвитку, подивись приклади всіх країн. Росія цього капіталу вже не дасть, здуло нафтодолари. Так що проводь хоч 100 референдумів, але від Росії ви вже нічого окрім проблем не дочекаєтесь.
І взагалі вистачить спекулювати на референдумах, є багато лишніх грошей на них? Мені здається, вибори чітко показали який напрямок підтримують українці, чомусь проросійська партія набрала аж 10%.
Ці користувачі подякували: GoBLin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 груд. 2014 10:46 #95068 від
Відповідь від у темі Чи банити нам кремлеботів?

Dj Os пише: Мені здається, вибори чітко показали який напрямок підтримують українці, чомусь проросійська партія набрала аж 10%.

Подожди-подожди, хай-но ці україці зиму перебідують. Без світла, тепла і грошів. От тоді і подивимтсь навесні, як добре жити без Росії, і яка пиз_ата Йєвропа ;)

а про бюлетені - це старе як світ.
Головне не те як голосують, головне як рахують бюллетені (с) Й.В.Сталін

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
26 груд. 2014 17:39 #95156 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Чи банити нам кремлеботів?
Банить нахрен эту мразоту.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.285 секунд
0
репостів
0
репостів