Де дівся Ламер?

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 серп. 2014 22:52 #93355 від LuK
Де дівся Ламер? був створений LuK
а де дівся профіль Ламера???? :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 серп. 2014 23:24 #93361 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Де дівся Ламер?
В черговий раз самовидалився :-) В чому причина на цей раз навіть не питай, сам не знаю. Але в нього як правило це ненадовго, через пару тижнів думаю повернеться :-)
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 вер. 2014 08:26 - 01 вер. 2014 08:28 #93372 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Де дівся Ламер?
Мо' мобілізували на Армаґедон, або на будівництво Залу Царства Єгови...))))
Останнє редагування: 01 вер. 2014 08:28 ким Алої3.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 вер. 2014 10:02 #93373 від
Відповідь від у темі Де дівся Ламер?

LuK пише: а де дівся профіль Ламера???? :angry:

Ого. Аж на однокласниках запостилось :) Не переживайте, зі мною все добре. Нікуди мене не мобілізували. Армагедон, принаймні, у найближчій перспективі, не передбачається. Перед ним, згідно Біблії, ще має бути останній конфлікт між 2-ома "царями", а також оголошений по всій землі "мир і безпека", а ще й заодно заборона релігій у світовому масштабі. Конфлікт, здається (хоча не факт), ніби накльовується, а от "миру і безпеки" ще не видно. Кому цікаво, прочитайте Євангелію від Матвія 24-ий розділ - там певні ознаки є записані, чого нам чекати.
Видалився я не в "черговий раз", видалався я тільки 1 раз і повертатись не збирався. Мене відновили примусово. 2 рази причому.
Але от кидались ми тут какашками з Осом, і я раптом згадав, що обіцяв жеж видалитись. І згадав причини чому це хотів зробити. Справа не в персоналіях :) І навіть не в тому, що мої погляди комусь дивні чи незрозумілі - до цього я уже за багато років звик. Просто я знову трішки захопився, і дорогоцінний час почав витрачати на дурницю, імя якої "сайт м. Шепетівка". Як виявилось, є багато людей які давно це дурне діло кинули, зрозумівши, що справи є і важливіші. І до моєї релігії, вони відношення ніякого не мають :) . З декими з них я навіть в реалі поспілкувався. Висновок у більшості один - пуста трата часу. Одні ті самі теми, одні ті самі люди, мізерна аудиторія. Ото що тільки оголошення. В цьому плані наш сайт є інернет-аналогом газети "День за днем".
Деколи було прикольно, весело. За це дякую.
Не буде у вас троля (чесно - наскільки міг, намагався боротись з цією шкідливою звичкою), хіба один Алоїз залишится. Доречі, все чіткіше вимальовується мені його портрет :) Ну схочеш - напиши у ВК, чи ОК, якщо вистачить сміливості, хто ж ти є насправді - обіцяю, теємницю збережу. :)
Кому цікаво поспілкуватись, або є запитання чи якісь прохання - всі знають де мене знайти, в т.ч. і в соцмережах. Консультації я й далі надаю, причому безкоштовно, тільки звертайтесь уже сюди , або сюди .
Прощавайте, було класно!
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 вер. 2014 13:45 #93375 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Де дівся Ламер?
Ото вже ти тут прощання розіграв :-) Ти двічі видалявся, а потім починав строчити під гостем, тому тобі акаунт і відновлювали.
А сайт цей не дурниця, багато людей тут об'єднуються і роблять реальні справи, багато людей тут знаходять важливу інформацію. Я от до речі не розумію, чому всі хто демонстративно перестає писати на форумі обов'язково наголошують на тому шо тіпа тут мізерна аудиторія, хоча статистика говорить про зворотнє. 1000 людей в день для тебе "мізерна аудиторія"?
Я думаю шо просто тобі стало впадло, як і багатьом відвідувачам цього сайту. Вони щодня заходять, читають та виходять. Коментар чи пост на форумі лишити впадло, лишають лише тоді коли припече і шось треба срочно взнати.
Хоча пуста трата часу це насправді ваші соц мережі, вони то точно ніякі проблеми не вирішують. А хто це ше з форумчан вважає пустою тратою часу? З ким це ти там тусиш офлайн?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 вер. 2014 16:16 #93378 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Де дівся Ламер?
Потрапила коса на камінь - дистриб'ютори "Оріфлейм" зайшли до квартири свідків Єгови...)))))
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2014 20:52 #93484 від Lego
Відповідь від Lego у темі Де дівся Ламер?
Ламер вертайся!
Троль троля бачить здалеку! :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.128 секунд
0
репостів
0
репостів