Свято Морозива - 2016

Більше
06 черв. 2016 14:28 #106951 від -7Ya-Slusar--odnoklassniki
Такого Свята Морозива, яке відбулося 04.06.2016 року Шепетівка, напевно, не бачила ніколи! Не подумайте, що це я написала з задоволенням.
ЦЬОГОРІЧ ОРГАНІЗАТОРИ СВЯТА РОБИЛИ ЩО ХОТІЛИ.
Ми з сином прийшли на свято о 12-30 (початок свята був на 13-00 год). І що ви думаєте, черги до обмінних пунктів обгорток з морозива були величезні. Щоб обміняти свої обгортки, чекати довелось довго, тому, що в обмінниках закінчились рудики (так званні гроші свята). Як виявилось пізніше, ще до 12 години 45 хвилин було побито український рекорд. Двоє шепетівських діток обміняли обгортки на 20125 рудиків та 20000 рудиків, тобто кожен з них приніс до 4 тисяч обгорток. Організатори до такого точно не були готові.

Так от, декілька сотень людей чекали коли ті перші, хто обміняв свої обгортки, щось куплять за свої рудики в магазинчику "Свята морозива" (одна палатка!!!) і ті рудики повернуться назад до обмінників. Простоявши дві години, я обміняла свої 354 обгортки та отримала 1920 рудиків. Зустрівши знайому, я дізналась, що ці рудики можна обміняти на: рюкзак, кружку, стаканчик для ручок та олівців, альбом, зошит, блокнот, ручку, кольорові олівці, кольорову крейду, брелок, закладки в книги, магнітик, журнал "Рудь" та ще якусь дитячу гру. На 1000 рудиків у моєї знайомої було в руках: рюкзак, кружка, альбом, олівці, зошит, ручка. Точно знаю, що кружка коштувала 200 рудиків. Коли ми з сином підійшли до того магазину, ціни були жахливі. Зверніть увагу, від початку свята пройшло лише 1,5 години.
  • - кружка 900 рудиків
  • - зошит 90 рудиків
  • - ручка 90 рудиків
  • - олівці 200 рудиків
  • - альбом 300 рудиків
  • - брелок 50 рудиків
  • - дитяча гра 400 рудиків
Інших цін не знаю, так як більше нічого не запитала, а доступитись до столу з цінами було неможливо. Як виявилось пізніше, то був тільки старт підйому цін. Все як з доларом, хоча ні, долар піднімався по днях, а товари з логотипом "Рудь" по часах))). Підійшовши ще через годину помітила, що ціни знову піднялись.
  • - кружка 1000 рудиків
  • - зошит 150 рудиків
  • - ручка 100 рудиків
  • - олівці 400 рудиків
  • - альбом 500 рудиків
  • - журнал "Рудь" 700 рудиків
  • - великий блокнот 450 рудиків
  • - магніт 50 рудиків
  • - закладки 100 рудиків.

З магазином все зрозуміло, сказали, що товар закінчується, тому і піднімають ціни. Ну, можна і це зрозуміти... Але коли ми підійшли десь близько 17 години, то ціни були "з голови". Неприємним став той момент, коли я почула, що ціни знову повернули до початкових. Хоча кружка залишалась незмінною - 1000 рудиків. Товару залишалось повно...
Тепер перейдемо до атракціонів свята. Насамперед, хотілось би висловити слова подяки тим хлопцям та дівчатам, які розважали діток. Мені добре відомо, що працювати з сучасними дітьми не легко, але вам це вдавалось на всі 100 відсотків. Дякую за витримку, лагідність, професіоналізм та привітність до усіх учасників ваших атракціонів. Було, напевно, більше 15 точок з різними розвагами, в яких діти приймали участь за рудики. Можна було побувати в перукарні "Коса-краса" - заплести волосся; спробувати свої таланти в майстерні "Умілі ручки"- виготовити заколки та сплести браслет; наклеїти на тіло "Стильне тату", намалювати на обличчі "Модний аквагрим", зіграти в гру "4 в ряд", постріляти в "Спортивний дартс", зробити "Влучний кидок" - покидати м'ячиком у ціль, зіграти в "Твістер", поскладати великі кубики з малюнками героїв морозива (пустунчик, ескімос, корівка), для самих маленьких працювала "Творча майстерня" - дітки малювали фантастичну країну і також можна було розмалювати паперовий будиночок. Ще хтось говорив, що за рудики працював великий батут, але ми туди не дійшли. На сайті "Рудь" було заявлено, що буде працювати картинг, можливо був, але я його не бачила. Так от, ми наклеїли дві наклейки на тіло в "Стильному тату" за 15 рудиків одна наклейка, намалювали в "Творчій майстерні" фантастичну країну на асфальті за 15 рудиків і стали в чергу на "Твістер" по 10 рудиків з однієї дитини за гру. Простоявши 20 хвилин, нам повідомили, що ціна зросла до 50 рудиків. Поки син грав у "Твістер", я помітила, що ціни поміняли скрізь. "Стильне тату", те що було 15 стало 35 рудиків, "Творча майстерня" - з 15 зросла до 30 рудиків. Певно шепетівчани повні дурні і я з сином в тому числі, що все це терпіли...
Ви тільки порахуйте: на 1000 рудиків потрібно було принести 200 обгорток з любого морозива крім ріжка та сімейного морозива (за ріжок давали 10 рудиків, за сімейне - 20 рудиків). Середня ціна морозива припустимо 6 грн, та ні, давайте візьмемо 5 грн. Що отримуємо: 200 обгорток множимо на 5 грн. отримуємо 1000 грн. Думаю всі зрозуміли - кружка коштувала 1000 грн. Певно вона не зі скла була, а із золота. Хоча, можливо, це логотип "Рудь" коштував так дорого. Хтось скаже "То ви ж їли морозиво!". Не заперечую, їли, але тільки "Рудь", хоча в наших магазинах є і інші виробники морозива, не менш смачніші. Заради свята купували лише "Рудь".
Впевнена, що велика кількість людей залишилась незадоволена святом. Багато діток, які цілий рік їли морозиво, збирали обгортки, а потім не змогли добре розважитись в зацікавлених атракціонах та придбати подарунки на згадку про Свято Морозива йшли додому засмучені. Від багатьох чула, що більше можна не приходити, бо організатори нахабніють на очах. Ми три роки поспіль відвідували свято, але цьогорічне було найгірше. Все враження зіпсувало щогодинне підняття цін. Хотілось би, щоб організатори задумались над своїми вчинками під час проведення свята і прийняли зауваження до відома.
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego, Dentist, Anykey, KrOt, ameli

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 черв. 2016 16:07 #106952 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Свято Морозива - 2016
Мені реально важко уявити дві людини, які принесли по 4тис упаковок. Це скільки треба морозива цього з'їсти?))
Знаю точно, що рудиків всього було на 50тис. Тому коли двоє рекордсменів обміняло по 20тис, валюта зникла.
Спілкувався з організаторами, вони дійсно не очікували на таку кількість обгорток
На рахунок рекорду, ось що ще не потрапило на дошку, тут так само 4 тис конусів, ніби було 4075шт.


Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 черв. 2016 16:53 #106954 від -7Ya-Slusar--odnoklassniki
Відповідь від -7Ya-Slusar--odnoklassniki у темі Свято Морозива - 2016
На місці організаторів я б не зараховувала ці конуси від морозива. Мені здається вони навіть не використовувались і морозива не бачили ;)
Ці користувачі подякували: ameli

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 черв. 2016 20:02 #106955 від -7Ya-Slusar--odnoklassniki
Відповідь від -7Ya-Slusar--odnoklassniki у темі Свято Морозива - 2016
На ютубі знайшла відео Свята Морозива у місті Кривий Ріг 29.05.2016 р. Для порівняння зробила скрін столу з товарами свята.

Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 черв. 2016 13:12 #106964 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Свято Морозива - 2016
Висновки:

1. Більшість шепетівчан - дуже бідні.
2. Шепетівські підприємці думають про вигоду навіть під час розіграшу.
П.С. Багато обгорток приносили, бо є діти, що обгортки на смітниках цілий рік збирають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 черв. 2016 14:32 #106966 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Свято Морозива - 2016
Усі ці розіграші розраховані лише на збільшення продажів, і ні на що більше.
Ці користувачі подякували: -7Ya-Slusar--odnoklassniki

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 черв. 2016 17:33 #106969 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Свято Морозива - 2016
Певним боком причетний до цього свята, можу дати відповіді на питання.
1. 1. Більшість шепетівчан - дуже бідні.
Так
2. Шепетівські підприємці думають про вигоду навіть під час розіграшу.
про яких саме підприємців йде мова?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 черв. 2016 18:41 - 07 черв. 2016 18:43 #106970 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Свято Морозива - 2016
Дотепно було піднімати "ціни" в рудиках на свято?
Останнє редагування: 07 черв. 2016 18:43 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 черв. 2016 19:10 #106971 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Свято Морозива - 2016
Організаторами була Житомирська компанія Джерело. Ціни піднімали, скоріше за все, через брак блокнотів/кружок/зошитів і т.д. Просто масштаби в Кривому Розі та Шепетівці трохи інші. Дотепно чи не дотепно, можу дати номер організаторів.
з.і. на початку свята ціни ж так само були ніби нормальними.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 черв. 2016 19:22 #106985 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Свято Морозива - 2016
Значить передайте тій компанії, що вона не справилася із завданням і не є професійною.
А щодо шепетівських підприємців (за невеликим вийнятком), нехай і не причетних до цього свята, - думки не змінюю. Їм би аби побільше урвати та поменше найманим працівникам заплатити. Отакий у них кодекс честі. Про ставлення до історії міста, культури, - вже мовчу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів