Арешт лікаря за хабарництво

Більше
26 трав. 2015 07:48 #98358 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ех... Пічалька... :unsure:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 08:31 #98361 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Арешт лікаря за хабарництво

praporschik пише:

Dentist пише: А до чого тут Самооборона? О_о


Їхня місія,як заявлено на їхній сторінці у Фейсбуці;Об'єднання зусиль для допомоги бійцям в зоні бойових дій. А також контроль за додержанням законності та правопорядку в м. Шепетівка та Шепетівському районі


www.facebook.com/samooborona.shepetivka/...section=website&view

в більшості постів ти згадуєш завжди їх, а де твої борці за чесність "лелик и болик" ? нехай ці два жирдяя напишуть заяву в міліцію. Давай не будемо усі гріхи звалювати на самооборону, саме ваше покоління виховало цих хабарників, саме ви звикли давати лікарю за що-будь давати гроші напряму, гіпс кладуть - поклали 20грн лікарю і так всюди. Будь активніше не лише на форумі та вдома/в палатці за пляшкою пива в руках, йди сам напиши заяву та донеси всі свою дуже розумні думки в міліції, чи сходи в ту саму самооборону, а не лише на кожну 2-3 проблему в місті писати, що винна самооборона.
Ці користувачі подякували: Rob in Hood

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
26 трав. 2015 10:54 #98368 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Арешт лікаря за хабарництво
А если я хочу врача отблагодарить за хорошую работу, это что запрещено? Считай, я ему чаевые оставил.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 трав. 2015 11:03 #98370 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Арешт лікаря за хабарництво

Paks пише: А если я хочу врача отблагодарить за хорошую работу, это что запрещено? Считай, я ему чаевые оставил.

Одне коли сам платиш, інше коли з тебе тупо вимагають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 11:29 #98372 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Арешт лікаря за хабарництво
Але оці чайові призводять до постійних подачок і якщо ти не дасиш, на тебе витріщаються як на дикуна

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2015 14:01 #98376 від praporschik

Dentist пише:

praporschik пише:

Dentist пише: А до чого тут Самооборона? О_о


Їхня місія,як заявлено на їхній сторінці у Фейсбуці;Об'єднання зусиль для допомоги бійцям в зоні бойових дій. А також контроль за додержанням законності та правопорядку в м. Шепетівка та Шепетівському районі


www.facebook.com/samooborona.shepetivka/...section=website&view

в більшості постів ти згадуєш завжди їх, а де твої борці за чесність "лелик и болик" ? нехай ці два жирдяя напишуть заяву в міліцію. Давай не будемо усі гріхи звалювати на самооборону, саме ваше покоління виховало цих хабарників, саме ви звикли давати лікарю за що-будь давати гроші напряму, гіпс кладуть - поклали 20грн лікарю і так всюди. Будь активніше не лише на форумі та вдома/в палатці за пляшкою пива в руках, йди сам напиши заяву та донеси всі свою дуже розумні думки в міліції, чи сходи в ту саму самооборону, а не лише на кожну 2-3 проблему в місті писати, що винна самооборона.


Дивуєшся чому згадую самооборону?Та тому що вони виконують свою місію на половину під якою вони ж самі підписались.Допомога АТО в них на належному рівні.Як казав знайомий учасник АТО із Славути:ваші пацани молодці-на сам передок приїжджають.Та от з контролем поки не дуже.Прийти на сесію і влаштувати показуху з Окуневичом-геройський вчинок.що казати.Попався п"яний Щур теж молодці.Прийшли в прокуратуру питати про Антонюка-працюємо.Лише одна херня:Окуневич визнаний медкомісією(серцеве)непридатним до військової служби.Але всеодно ганьба та зрадник.Щур по дурості сам попався і на бика поліз.Антонюк-навіть не заю де він.А хто заважає самообороні заявитись в кабінет чи додому до хабарниці і вимагати справедливого завершення справи?Чому не влаштувати так як з Окуневичем?Що з Савичами?На відео.яке вже навіть вилучили,не бачив я наших борців за дотримання законності.Три казачка рядових побачив.Нехай тут вбивство,важкий кримінал.Та поцікавитись законністтю оренди можна.П"яний даїшник Демянчук посеред ночі зносить світлофор в центрі міста-який результат?Щось чув про це?Поніс покарання?А на виконкомі дають поради керівницву райвідділу як краще із злочинністю боротись.І я повинен бігти в міліцію заяву писати.Ха-ха-ха розсмішив сильно. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 трав. 2015 15:41 #98378 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Арешт лікаря за хабарництво
praporschik, у мене тут виникло одне питаннячко - а де ти весь цей час був? Чи можливо ти не в Шепетівці проживаєш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2015 16:52 - 26 трав. 2015 16:57 #98379 від praporschik

Островський О.В. пише: praporschik, у мене тут виникло одне питаннячко - а де ти весь цей час був? Чи можливо ти не в Шепетівці проживаєш?


Закидаєш мені що я ніде непоучаствовав?Твоє право.Але писакою-борцем за несправедливість являєшся ти.Ти завжди знаходиш якісь новини про когось.Так ось вам хороша тема,моніторьте-пишіть про хід подій.Розлідуй що тут правда,що неправда.Я описав можливий хід подій,задав питання кому буде доцільно вести контроль.Чи проти таких людей в них слабо?Чи може сам можеш написати статтю про хабарницю,про її будинок на провулку Островського.Чому вона досі офіційно працює?

[Лікар-хабарник, і досі працює у відділенні, її насправді ніхто нікуди не відсторонював. Більше того вище згадана Альона Олександрівна просто пішла у двотижневу відпустку "заднім числом"./quote]

Справжній журналіст завжди шукає сенсації.

Останнє редагування: 26 трав. 2015 16:57 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2015 16:53 #98380 від 259051213422@odnoklassniki.com

А хто заважає самообороні заявитись в кабінет чи додому до хабарниці і вимагати справедливого завершення справи?

А це хіба не стаття?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 16:56 #98382 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Арешт лікаря за хабарництво
От бачиш, ти вже накидав собі план, гайда з цим планом в Самооборону і пропонуй допомогу, або попроси щоб вирішили ці питання. Чи важко?
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.183 секунд
0
репостів
0
репостів