Можейко люстрували!

Більше
18 черв. 2014 21:36 #91717 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Можейко люстрували!
В школі, може, й не помітять, а от переможців олівміад - і я впевнений у цьому - стане менше.

В освіті (і науці) що найменше потрібно - то це кадрові рокіровки і чехарда.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2014 21:44 #91718 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Можейко люстрували!
Ходять чутки, що Г. Можейко з наступного року вже не очолюватиме НВК № 1. Якщо правда - то дуже жаль. Тему вже активно "смакують" на форумі сайту "Шепетівка". Не просто обмінюються думками, а саме "смакують", навіть, я б сказав, "чавкають". Дехто з дописувачів дозволяє собі неприховане хамство, наприклад вживає вислови на кшталт "баба Галя" абощо. Хотів би цим "реформаторам-пуцьвірінькам" нагадати - завдяки багатолітній директорці ліцею Г. Можейко її навчальний заклад увійшов до числа кращих, причому не лише в області, але й в Україні. Хтозна, може ця жінка і має політичні погляди, що не співзвучні з поточною політичною ситуацією в Україні. Але це - не причина применшувати її внесок у розвиток шкільної освіти на Шепетівщині. Знаю не з чуток, що в педколективі Галину Панасівну шанують. І шана - не награна, не "на телекамеру", а справжня. Коли Г. Можейко на роботі - вона цікавиться буквально всім. Веденням уроків не обмежується. Постійно ходить по поверхах, заглядає до кожної шпарини, слідкує за чистотою. Для неї - всі рівні, і вчителі вищої категорії, і ліцеїсти, і прості технічки. Також жінка особисто цікавиться, як ведеться кращим учням ліцею. В її школі немає розхлябаності, неорганізованості. Панує порядок. Сподіваюся, це Г. Можейко в такий спосіб ("контракт закінчився") вирішила піти на пенсію сама. Якщо ні - гріш ціна тим реформаторам, що нині уособлюють оновлену владу в державі. Бо не поважати професіоналізм, знання, майстрів своєї справи в угоду політичному флюгерству ("наш"/"не наш") - це огидно. Пора перестати шанувати сірість і тупість, нехай їхні носії і виставляють себе напоказ щирими патріотами. На керівні посади влада має призначати віртуозів (таких як Галина Опанасівна), а не язикатих "трійочників", що лише на словах здатні гори перевертати, а насправді навіть не знають таблички множення.
Ці користувачі подякували: Symbioz, Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2014 22:10 #91719 від Litseyistic16
Відповідь від Litseyistic16 у темі Можейко люстрували!
Дід Панас, дарма ви так. Галина Панасівна працює у ліцеї з дня його відкриття. Саме завдяки їй ця школа стала найкращою. Саме вона вклала у нього душу. Заклад тримається на ній і завдяки її керівництву. Вона створила у ліцеї чудову атмосферу для навчання, всі умови, чудовий педагогічний колектив. Вона вміло робить свою справу. Ліцеїсти-це мудрий здружений народ. Наша велика ліцейна родина підтримує Галину Панасівну! Ліцеїсти нездоланні, ми йдем до своєї мети! Ми знаємо за що боремося! Галина Панасівна майстер своєї справи! Поверніть директораа!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2014 23:35 #91721 від Did_Panas
Відповідь від Did_Panas у темі Можейко люстрували!
А я думаю, що вже потрібна свіжа кров, яка принесе нові ідеї і розвиток. База є потрібно дати шанс новим людям, без совкового мислення

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 черв. 2014 23:54 #91723 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Можейко люстрували!

Did_Panas пише: А я думаю, що вже потрібна свіжа кров, яка принесе нові ідеї і розвиток. База є потрібно дати шанс новим людям, без совкового мислення

Ну а конкретніше, без крові і демагогії? Чим, власне кажучи, не влаштовує Галина Панасівна ? І кого вона не влаштовує ? Вчителів ліцею, ліцеїстів, їх батьків ? Чи лише Алоїза і Діда Панаса?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2014 23:59 #91724 від Did_Panas
Відповідь від Did_Panas у темі Можейко люстрували!
Да хоча б тим, що займає місце, одного молодого спеціаліста, який стоїть після закінчення університету в центрі зайнятості, і біля неї в ліцеї таких пенсіонерів не мало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 черв. 2014 00:04 - 19 черв. 2014 00:04 #91726 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Можейко люстрували!
Хай той "спеціаліст" проситься в ліцей на будь-яку посаду, і повчиться трохи в тих пенсіонерів з ліцею, дивись, і в люди вийде. А тоді вже і про якесь місце можна думати.
Останнє редагування: 19 черв. 2014 00:04 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2014 01:19 #91727 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Можейко люстрували!

Sposterigach пише: В школі, може, й не помітять, а от переможців олівміад - і я впевнений у цьому - стане менше.

Менше не стане, бо в тому заслуга не директора, а педагогів, а ще також дуже прискіпливого відбору ліцеїстів. Хоча з педагогічним складом ситуація в ліцеї не така вже і однозначна. Я не знаю як зараз, але коли я навчався в Ліцеї, то багато талановитих вчителів звідти пішло саме через нездорову атмосферу в колективі. Тобто до фахового рівня у мене претензій немає, але є претензії щодо цькування вчителів, які мали погляди на освітній процес, які не співпадали з баченням директора.
Звичайно розвиток школи багато чим завдячує Можейко Г.О., але не потрібно ідеалізувати її методи управління, тому що багато в чому вони були цілком авторитарними.
Ліцею пощастило в тому плані, що багато заможних шепетівчан віддають туди своїх дітей, саме тому в школи така сильна матеріальна база, але разом з тим від цього в певній мірі страждають менш заможні батьки та діти.
Головне чим я можу дорікнути Галині Опанасівні, то це пристосуванством. Її діяльність в міській раді за мера Антонка - ганебна, вона продемонструвала поганий приклад для учнів своєї школи і її репутація в моїх очах значно впала після цього.
Разом з тим не подумайте, що я ставлюсь негативно до її особи. Я лише дещо збалансував хвалебні оди, які тут пишуть деякі користувачі. До її діяльності є багато запитань, але і применшувати її заслуги ніхто не збирається. Просто можливо настав час спробувати інших людей і інші методи управління таким закладом як Ліцей.
Ці користувачі подякували: pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 черв. 2014 07:33 #91731 від pavlok
Відповідь від pavlok у темі Можейко люстрували!
Також вчився в ліцеї з 1 по 11 клас. Повністю задоволений від знань, умов, можливостей для кожного, ставлення до учнів за весь час навчання.
Думаю, що за весь період були різні ситуації, різні погляди у вчителів, директора та учнів, але рішення зроблені і нічого не повернеш, а отриманий результат достатньо високий.
Позитивно ставлюсь до змін в нашому суспільстві в різних сферах. Керування одним закладом довгий час створює певні "правила" та "закони", які приймає більшість, тоді людям з іншою думкою нема можливості реалізувати свої ідеї.
Якщо прийшов час змін - то треба це прийняти. Вважаю, що якщо нові ідеї, бачення, методи роботи будуть впроваджуватись у школі, то це тільки "+", і бажаю таких результатів рідному Ліцею.

Адміністратору пропоную перенести тему в розділ Освіта або іншу, що краще підходить для даної теми.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 черв. 2014 08:50 #91733 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Можейко люстрували!
я не знаю який вона педагог(но те що вона має вищу освіту,підтримувала партію ригів,де був президент,який має дві ходки в місця,звідки виходять проффесорами),як вона пояснювала діткам ,що не можна красти,а вони їй ,так ви ж підтримуєте ту партію,де вожак крав і став президентом,то значить нам можна буде красти і ми будемо президентами,ось така в нас виходить еліта суспільства,а таких директорів по місту хватає,покайтесь поки не пізно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів