Михайло ПОЛОДЮК: «Продовжуємо реалізовувати програму, з якою йшли до людей»

Більше
22 січ. 2018 18:28 - 22 січ. 2018 18:29 #116460 від Шепетівчанин
Долучення:
Останнє редагування: 22 січ. 2018 18:29 ким Шепетівчанин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
22 січ. 2018 19:47 #116461 від Novaya

Anykey пише:

Anykey пише: Користувач "Міська рада" ще жодного разу не спілкувався на форумі. Та й навряд чи він взагалі існує))

Вона ожила ! Може, ще й говорити навчиться )))


Нарешті "міська рада" вийшла до людей і "заговорила", як відмічає "Anykey". І відповіді на питання по суті. Вітається таке рішення!
Це вже дуже добре, а то бідний Адмін, він же модер, він же О. Островський, він же Dj Os, він же ще в декількох іпостасях, все намагався "народною мовою" довести інформацію до користувачів і "правильно" роз"яснити політику міської влади і правильно її же і прокоментувати.
Все вірно - краще самим відповісти, пояснити і раз"яснити виникаючі питання, чим доручати це робити іншим, цілком покладаючись на їх розуміння питання , адекватність і здатність толерантно вести дискусію. Тим більше, що в міськвиконкомі є і Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю .
Сподіваюсь, "міська рада" стане активним користувачем і буде надавати містянам офіційну інформацію з життя нашого міста. Дякую за приняття такого рішення.
Ці користувачі подякували: Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2018 19:57 #116462 від либерман

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2018 20:13 - 22 січ. 2018 20:16 #116463 від Anykey

Шепетівська міська рада пише: Оскільки піщаних кар"єрів у м.Шепетівці і Шепетівському районі немає, вулиці міста посипаються протиожеледною сумішшю, яка складається з гранітного відсіву та солі. Фахівці ШРЕПу вважають, що пісок втягує в себе більше вологи і при морозі перетворюється в грудки, а відсів ні.

Мені здається, запитання було в іншому: не чому саме пісок, а чому ця суміш не прибирається з тротуарів і проїжджої частини? Тим більше, що ця суміш, на відміну від піску, дає значно більше пилу та бруду.
Останнє редагування: 22 січ. 2018 20:16 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2018 20:27 #116465 від либерман

Anykey пише:

Шепетівська міська рада пише: Оскільки піщаних кар"єрів у м.Шепетівці і Шепетівському районі немає, вулиці міста посипаються протиожеледною сумішшю, яка складається з гранітного відсіву та солі. Фахівці ШРЕПу вважають, що пісок втягує в себе більше вологи і при морозі перетворюється в грудки, а відсів ні.

Мені здається, запитання було в іншому: не чому саме пісок, а чому ця суміш не прибирається з тротуарів і проїжджої частини? Тим більше, що ця суміш, на відміну від піску, дає значно більше пилу та бруду.

Ця суміш значно дешевша ніж пісок, думаю саме цей чинник зіграв визначну роль.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2018 21:13 #116466 від Dj Os

Все вірно - краще самим відповісти, пояснити і раз"яснити виникаючі питання, чим доручати це робити іншим, цілком покладаючись на їх розуміння питання , адекватність і здатність толерантно вести дискусію

Декому досі не дійде, що ніхто мені ніяких доручень не дає?:lol:
І після цієї брехні ти ще хочеш поважливого ставлення до себе?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2018 22:01 #116468 від Anykey

Ця суміш значно дешевша ніж пісок, думаю саме цей чинник зіграв визначну роль.

Знов за рибу гроші..)) Питання в тому, чому не прибирається, а розносится по місту, домівках, і т.д.?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2018 22:40 - 22 січ. 2018 22:41 #116470 від Іван
Все! Вже випав сніг)) чекаємо весни , продовження теми буде.
Але ж хочеться відмітити , що тротуари стали прибиратися від снігу , любо ходити по очищеному.
Сьогодні був у сЛавуті , то там і кішка не валялася. Поки пив каву, то якийсь маленький тракторець нашвидку проїхав типу щось там гріб ))).
Але ж приємно ,ні?? Порівняти сусіднє місто з нашим і побачити + !
Останнє редагування: 22 січ. 2018 22:41 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 січ. 2018 08:06 #116480 від Novaya

Dj Os пише:

Все вірно - краще самим відповісти, пояснити і раз"яснити виникаючі питання, чим доручати це робити іншим, цілком покладаючись на їх розуміння питання , адекватність і здатність толерантно вести дискусію

Декому досі не дійде, що ніхто мені ніяких доручень не дає?:lol:
І після цієї брехні ти ще хочеш поважливого ставлення до себе?


Доброго ранку і дня всім форумчанам і персонально пану О. Островському ( йому же Dj Os у, Адміну і т.і)
По- перше, шановний Dj Osе, просила би не "тикати", ми з Вами на брудершафт на чатовці шампанське з коньячком під ікорку не пили, майте повагу до жінки.
А по- друге, як же розуміти Ваші відповідь з приводу подальшої долі кінотеатру для Шепетівчанина? Або "адвокатські" коментарі про "ідеалізацію"користувачами сусідніх міст? А відповідь " Івану" про перебільшення з критикою" і " з вигадуванням того, чого не має"? І це тільки на 2 сторінках цієї теми. А в інших темах?
Тому я радію, що на сайті нашого міста нарешті з"явився користувач "Міська рада", який буде надавати офіційні відповіді і кометарі на події в місті і на поставлені містянами питання, а не Ваші тлумачення міських подій, тим більше, що Ви виступаєте як приватна особа на приватному сайті і "за базар", як каже мій знайомий, теоретично не відповідаєте.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2018 13:04 #116481 від Dj Os
На Ви з брехунами якось не виходе спілкуватись.:)

А по- друге, як же розуміти Ваші відповідь з приводу подальшої долі кінотеатру для Шепетівчанина? Або "адвокатські" коментарі про "ідеалізацію"користувачами сусідніх міст? А відповідь " Івану" про перебільшення з критикою" і " з вигадуванням того, чого не має"? І це тільки на 2 сторінках цієї теми. А в інших темах?

Тобто ти тут коментуєш сама, а я - пустий болванчик, який без чиєїсь вказівки і слова сказати не може?
Якщо я володію інформацією, я нею ділюсь. Так само, якщо диванних експертів тут починає заносити, я мовчати не буду.
Я розумію, що всіх дуже дратує, коли я вже аж занадто часто правий виявляюсь, але це не через те, що я дуже розумний і обізнаний. Просто дехто спочатку шукає кого б це обісрати, а потім всіляко намагається причесати реальність під свої доводи і дуже дратується коли хтось аргументовано спростовує цей брєд.

Я не чиновник і не працівник прес служби, тому можу вільно називати все своїми іменами.
Хочеш поважного спілкування? - Май повагу до інших і вибачись за брехню, яку поширюєш.
Якщо тут далі буде оффтоп і поширення брехні, підеш в бан.

А взагалі я бачу розвів вже занадто велику демократію тут, варто забанити кілька відвертих хейтерів і відразу стане спокійно і без цих образ.

P.S. Вітаю появу офіційного представника ради. Сподіваюсь тепер буде менше поширюватись вигадок та чуток.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.180 секунд
0
репостів
0
репостів