Михайло ПОЛОДЮК: «Продовжуємо реалізовувати програму, з якою йшли до людей»

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
17 квіт. 2018 16:18 #117557 від Novaya
" А король- то голый!!!..." виявляється!
Дарма відвідувачі на форумі раділи появі нового користувача "Міська рада", сподіваючись на об"єктивну інформацію і офіційні роз"яснення питань, які піднімались в соцмережах.
Недарма дехто з користувачів зразу виявляв сумніви щодо реальності цього "представника влади" міста на форумі. Питаня деяких користувачів, мої питання, залишились без відповіді (нехай би вже формальної відписки) , хоча минуло більше півтора місяця. Ігнорування запитів дали підстави для сумнівів. А пости адміна - модера Dj Osа -О.Островського (читай в цій темі) ще раз підтвердили фейковість "Міської ради", під ніком якої нам впарюють тези про кропітку і тяжку роботу наших високопосадовців на благо міста і його мешканців, їх неустанну заботу і досягнуті покращання
Я сподіваюсь, що сайт міста інкогніто або під різними никами відвідують депутати, керівні особи міста! Так вам всім, шановні, повинно бути соромно, соромно за обман, соромно за нехтування інтересами громади, соромно за бездіяльність вашу і відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, специ якого майже за 4 місяця не удосужились поновити інформацію на офіційному сайті ради, за ваше боягузство в спілкуванні з вашими виборцями і передоручення цієї роботи своїм наближеним ботам.
А питання ..В законодавстві про звернення, на жаль, пока не врегульовано аспекти електроннх звернень.Тому це залишається на вашій совісті, але свій імідж і довіру до вас ви загубили

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 квіт. 2018 17:38 #117558 від Dj Os
Міська рада без профіля - це бот для імпорту новин з офіційнийх сайтів.
Міська рада з профілем - це реальний профіль представника інформаційного відділу.
Все інше це лише твої здогадки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
18 квіт. 2018 07:24 #117570 від Novaya

Dj Os пише: Це не так :-) Типу тебе задовільнить така відповідь :-)
Завітай у інформаційний відділ Шепетівської міської ради і особисто познайомишся з людиною, яка веде акаунт shepetivka.com.ua/soc/13905-shepetivska-miska-rada.html
Я можу лише посміятись із теорій заговору, які ти тут будуєш.


Що в лоб, що по лобі...Немає часу зараз порівнювати профілі - але ганьба і зрада,як модно зараз казати.
Обман людей ...Відношення влади до людей...І ти, Dj Osе, в цій схемі...Прикро...
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 квіт. 2018 12:14 #117573 від Dj Os
У якій такій схемі? Вже голова болить від твоєї параної. Цей акаунт shepetivka.com.ua/soc/13905-shepetivska-miska-rada.html веде реально людина, що тобі ще не так?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
18 квіт. 2018 17:02 #117580 від Novaya
Зрозуміло,Dj Osе, що є реальна людина, яка згідно своєї посадової інструкції, повинна займатись роботою з громадскістю. Але вона безвідповідальна, ледаща і не робить, того що потрібно,або їй роз"яснили "правильну політіку" поведінки. Про то, щ о ледаща і її ніхто не контролює, вже і так видно по документації відділу на сайті.

Ось витяг з Положення про відділ інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради:

"...2. Основні завдання відділу

2.1. Основними завданнями відділу є забезпечення реалізації держав­ної політики у сфері інформаційної діяльності та комунікацій з громадсь­кістю на території міста.

2.2. Відділ, відповідно до визначених галузевих повноважень, виконує такі завдання:

2.2.1. Забезпечує прозорість та відкритість у діяльності міської ради та її виконавчого комітету.

2.2.2. Забезпечує впровадження ефективних механізмів комунікації між міською радою, її виконавчим комітетом та інститутами громадянського суспільства з питань, що належать до компетенції органу місцевого самоврядування..." .і так далі

Зрозуміло? А ні - то спитай у людини, яка довгий час проробила в апараті ради, дай Боже їй здоров"я, вона тобі пояснить що, як і до чого! Ти, сподіваюсь зрозумів, про що я.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 квіт. 2018 17:07 #117581 від Dj Os
Я просто не дуже зрозумів де обман і хто обманював?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2018 23:17 #117585 від Dentist
Головне писати про обман і хтось та й повірить. Так само "євробляховці" походили біля ямок, які мали і так латати, тепер геть деякі мої знайомі думають, що це заслуга євробляхерів, головно вчасно покричати.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.187 секунд
0
репостів
0
репостів