Онлайн-інтерв'ю з в.о. міського голови Михайлом Полодюком

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 бер. 2015 20:46 #96933 від Dj Os
Я веду до того, що навіть якщо я задам такі питання, то відповідь буде прогнозована.
Чи ви справді вважаєте, що Полодюк цілодобово слідкує за працівниками міськвиконкому?
Я то питання передам, але за одне інтерв'ю ніхто відповідь не дасть, це питання вимагає вивчення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nksh
  • nksh аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 бер. 2015 21:01 - 29 бер. 2015 21:03 #96934 від nksh

Dj Os пише: Я веду до того, що навіть якщо я задам такі питання, то відповідь буде прогнозована.
Чи ви справді вважаєте, що Полодюк цілодобово слідкує за працівниками міськвиконкому?
Я то питання передам, але за одне інтерв'ю ніхто відповідь не дасть, це питання вимагає вивчення.

Вивчити питання для того, щоб потім у випадку підтвердження фактів когось із них покарати ? Як все складно! :whistle: Не простіше , замість того, щоб гратись у пінкертонів, просто із завтрішнього дня заборонити поїздки для обіди, дачі та т.д. для всіх без винятку хто має такі привілеї ? У т.ч. і для керівників комунальних підприємств і звичайно показати це на власному прикладі.
Останнє редагування: 29 бер. 2015 21:03 ким nksh.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • OIL
  • OIL аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
30 бер. 2015 00:07 #96935 від OIL
Повторю питання озвучене в іншій темі:

- на чому базуються тарифи на водопостачання, чому в Шепетівці вони найвищі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 бер. 2015 03:33 #96936 від Dj Os

Вивчити питання для того, щоб потім у випадку підтвердження фактів когось із них покарати ? Як все складно! :whistle: Не простіше , замість того, щоб гратись у пінкертонів, просто із завтрішнього дня заборонити поїздки для обіди, дачі та т.д. для всіх без винятку хто має такі привілеї ? У т.ч. і для керівників комунальних підприємств і звичайно показати це на власному прикладі.

Дійсно, нащо вивчати питання, якщо можна повірити на слово аноніму з форуму. :lol:
Якщо ти був свідком цього особисто, то будь ласкавий напиши в лічку своє ім'я та номер телефону, тоді це значно пришвидшить справу. В іншому випадку я тебе попередив, що миттєвої реакції чекати навряд чи варто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 бер. 2015 08:19 #96938 від

nksh пише:

Dj Os пише: Шановні шепетівчани, інтерв'ю буде з в.о. міського голови, а не першим заступником. Будь ласка задавайте відповідні питання.
Якщо є велика потреба, то можна і організувати інтерв'ю з першим заступником.

Цілком зрозуміло що питання по першому заму доволі не зручні. Не потрібно "переводити стрілки" в інший бік, не так багато питань поступило і тому думаю не складе великої проблеми Полодюку на них відповісти. Діалог має бути прямий і без звичних викрутасів. При великій складності для в.о. мера надавати відповіді щодо першого зама, ці питання можна ж сформолювати по іншому . Чому перший зам взагалі використовує службове авто у власних цілях ? Чи обід то службова справа ? Тішить те, що він у Рівному в кафе не обідає, щоправда може завтра йому це і заманеться. Вже давно пора відійти від цієї совкової звички. І загалом це проблема не тільки першого зама, а й Дрища що катається навіть на город у Славутському районі та інших , в тому числі і наших бідових комунальщиків.

Продлена строительная амнистия.
13 января принят закон относительно приема в эксплуатацию объектов, построенных без разрешения на выполнение строительных работ.
Продлено до 31 декабря 2015 года действие нормы о принятии в эксплуатацию построенных без разрешения индивидуальных (усадебных) жилых домов, садовых, дачных домов, хозяйственных (приусадебных) зданий и сооружений, общественных зданий и зданий и сооружений сельхоз назначения I и II категорий сложности. Также установлен упрощенный порядок проведения технического обследования строительных конструкций и инженерных сетей для индивидуальных (усадебных) жилых домов, садовых, дачных домов общей площадью до 300 квадратных метров, хозяйственных (приусадебных) зданий и сооружений площадью до 100 квадратных метров. Обследование таких объектов проводится в ходе их технической инвентаризации с соответствующей отметкой в техническом паспорте.
Штрафные санкции не применяются.
ГАСК до 31 декабря 2015 года в течение 10 рабочих дней со дня подачи заявления собственниками (пользователями) земельных участков, на которых размещены объекты строительства, построенные без разрешения, по результатам технического обследования принимает в эксплуатацию:
- индивидуальные (усадебные) жилые дома, садовые, дачные дома, хозяйственные (приусадебные) здания и сооружения, построенные в период с 5 августа 1992 до 12 марта 2011 года;
- построенные до 12 марта 2011 года:
- общественные здания I и II категорий сложности;
- здания и сооружения сельхозназначения I и II категорий сложности.
Справки по телефону 0961732537. Когда у нас этот указ войдет в силу и кто им будет заниматься БТИ или назначенная группа или отдел .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 бер. 2015 10:00 - 30 бер. 2015 10:05 #96940 від Sposterigach
Таке запитання:

1. Що робить влада міста для підвищення загального розвитку та долання "містечкового мислення" підприємців, аби "меценати" витрачали гроші не тільки перед виборами на облаштування криниць, доріг, церков, але й на розвиток "культурного шару" міста (без перспективи отримати відкат), а саме на:
а). літературно-мистецькі товариства (напр. - "Доля", куди входить понад 50 поетів),
б). учителів із нестандартним мисленням (без причетності до цього міськво чи районо),
в). композиторів (таких як В.Свінціцький із Шепетівки),
г). краєзнавців (наприклад - Андрій Артерчук із Судилкова, який написав книжку про Судилків, але шукає кошти щоб її видати)
д) книжки місцевих авторів,
е) науку (підтримка юних талантів шкіл).
Останнє редагування: 30 бер. 2015 10:05 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nksh
  • nksh аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
30 бер. 2015 20:42 - 30 бер. 2015 20:45 #96949 від nksh

Dj Os пише:

Вивчити питання для того, щоб потім у випадку підтвердження фактів когось із них покарати ? Як все складно! :whistle: Не простіше , замість того, щоб гратись у пінкертонів, просто із завтрішнього дня заборонити поїздки для обіди, дачі та т.д. для всіх без винятку хто має такі привілеї ? У т.ч. і для керівників комунальних підприємств і звичайно показати це на власному прикладі.

Дійсно, нащо вивчати питання, якщо можна повірити на слово аноніму з форуму. :lol:
Якщо ти був свідком цього особисто, то будь ласкавий напиши в лічку своє ім'я та номер телефону, тоді це значно пришвидшить справу. В іншому випадку я тебе попередив, що миттєвої реакції чекати навряд чи варто.

Я не говорив про покараня за минулі дії когось із посадовців , я пропоную зараз припинити цю ганебну совкову практику, коли службові авто використувуються не за прямим призначенням . Анонімність на це якось впливає? Чи то бачу лише я один ( у цій темі про це висловились вже двоє) і ніяк не обійдемося без персональних даних та фото-відео фіксації?
Останнє редагування: 30 бер. 2015 20:45 ким nksh.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 бер. 2015 20:48 #96950 від Dj Os
Якщо посадовці не визнають цього факту, то і протиставляти повідомлення з форуму від анонімів я не буду. Якщо ви дійсно хочете добитись свого, то анонімність вам не допоможе. Без персональних скарг реакції не буде.
Потрібні конкретні свідки з конкретними іменами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nksh
  • nksh аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
30 бер. 2015 20:51 #96951 від nksh
До речі, про дороги, до нас їде ревізор ? ( проїхавши від Кам'янця до Шепетівки із заїздом у Волочиськ побачив , що лише в нашому напрямку посиленно латають асфальт та йу місті ремонт доріг почали не там де більші багаторічні ями , а по Ст.шосе звідки заїзджають поважні гості )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 бер. 2015 23:28 #96955 від
Моя дитина також навчаються в школі номер чотири. Я звичайно буду в меншості але особисто я не хотів би щоб директором ставала Пістрюга....при всій повазі вона людина старих часів...я би хотів щоб директором стала якась молода сучасна людина...щоб діти до неї тянулись
Маю також запитання до мера...коли нарешті почнеться нормальна робота з молоддю. Всі ці змагання, турніри це звичайно добре...але в інший час хто дітьми займатиметься? Дітям елементарно ніде грати в баскетбол чи волейбол...площадок немає...спортзали всі гроші хочуть...мені грошей не шкода...але якшо діти хочуть кожен день бігати то виходить трошки важко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.227 секунд
0
репостів
0
репостів