Концерт Бабкіна у Хмельницькому: директор філармонії просить лідерів “Свободи” вгамувати “соколят”

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 жовт. 2017 15:19 #114988 від Anykey
Директор Хмельницької обласної філармонії Олександр Драган виступив з публічною заявою щодо проведення сьогоднішнього концерту українським музикантом Сергієм Бабкіним.
“Напередодні вихідних перед входом до філармонії став свідком виконання певного середньовічного обряду зі спаленням. Категорично не сприймаю такий підхід. Тим паче, якщо організація Правий сектор цивілізовано за кілька днів до конценрту направила своє звернення, в якому виклала всі зауваження, то депутат обласної ради (Віктор Бурлик – НГП) з кількома молодими людьми прогрожував та спалював невідомо що біля філармонії. Тому звертаюся до колишньго голови облради і одного з лідерів фракції (ВО “Свобода” – НГП) Івана Гончара та хмельницького міського голови, аби вони недопустили провокацій та нищення комунального майна з боку своїх однопартійців”, – заявив Драган місцевим ЗМІ.
Разом з тим, директор філармонії запросив Бурлика та його соратників із організації “Сокіл” відвідати заходи для заспокоєння психіки, зокрема, органні концерти.
Також Драган сказав, що звернувся до силовиків області з проханням забезпечити громадський порядок перед концертом Бабкіна.
Крім цього, “Незалежному громадському порталу” вдалося почути думку хмельничанки Ірини Олійник, котра придбала квиток на концерт Сергія Бабкіна.
“Я не планувала йти на концерт, бо не є фанатом творчості Бабкіна. Але сходжу принципово. У цій ситуації хочу перевірити, як правоохоронні органи забезпечуть мені право на вільне пересування та право мого вибору. Закон має бути на першому місці”, – пояснила вона.
Нагадаємо, що у Львові 7 жовтня, активісти правих організацій влаштували блокаду перед клубом «Малевич», де о 19:00 мав розпочатися концерт Сергія Бабкіна, оскільки він неодноразово виступав у Росії та в анексованому Криму. Між поліцією та активістами почалися сутички. Кількох найактивніших затримали. Пізніше концерт було скасовано.
Також був скасований концерт музиканта у Тернополі.
12 жовтня Бабкін публічно визнав російський уряд агресором. Свою заяву артист виголосив перед публікою, яка зібралась на концерт у Дніпрі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 жовт. 2017 23:15 #114999 від Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 жовт. 2017 23:20 #115000 від Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 жовт. 2017 00:36 - 24 жовт. 2017 00:36 #115006 від Dj Os
Для чого ця тема? Пунктик на Свободу я так розумію?:lol:

Хмельницька молодіжна організація “Сокіл” пообіцяла не пікетуватиме виступ українського музиканта Сергія Бабкіна, який відбудеться сьогодні в обласній філармонії.

Про це заявив керівник “Соколу” і депутат облради Віктор Бурлик на спільній прес-конференції з артистом.

“Найбільше нас цікавили можливі концерти Сергія у Російській Фелерації. Від нього почули запевнення, що він не виступатиме там допоки російський солдат не залишить окуповані українські території”, – зазначив Бурлик.



Представники “Соколу” цікавилися у Бабкіна його ставленням до воєнних подій на сході країни, “зелених чоловічків”, які окупували півострів Крим та майбутні виступи у Росії.

“На сьогодні немає у моїх планах виступів в Росії. І я розумію, що те що відбувається (на сході України – НГП), а тому до Росії не можна гастролювати. Щодо “зелених чоловвічків”, то яке у мене може бути ставлення до людей, які зі зброєю прийшли на мою землю, рідну Україну? Негативне, і все”, – відповів Бабкін.


Окремо депутат Бурлик відреагував на закиди директора філармонії Олександра Драгана і заявив, що у п’ятницю, 20 жовтня останній не планував підписувати з артистом договір оренди. За словами юриста Бабкіна, договір підписали 22 жовтня о 23.20.

Останнє редагування: 24 жовт. 2017 00:36 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 жовт. 2017 00:40 #115010 від Anykey
Незрозуміло, навіщо було цей цирк влаштовувати, але добре, що здоровий глузд переміг.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.158 секунд
0
репостів
0
репостів