Померла Жанна Фріске

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 черв. 2015 02:49 #98805 від Dj Os
Померла Жанна Фріске був створений Dj Os

Російська співачка і актриса Жанна Фріске померла у віці 40 років після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням. Про це у вівторок, 16 червня, повідомляє Super.ru з посиланням на батька співачки.

Про те, що Фріске важко хвора, стало відомо на початку 2014 року. Цивільний чоловік співачки Дмитро Шепелєв розповів, що у неї виявили неоперабельну пухлину мозку. На допомогу співачці глядачі зібрали десятки мільйонів рублів.

У жовтні 2014 Фріске повернулася до Москви після тривалого лікування за кордоном. Черговий курс вона пройшла в Китаї, і лікарям вдалося досягти тривалої ремісії.

Жанна Фріске отримала популярність, будучи учасницею дівочої групи «Блестящие». Потім вона почала сольну кар'єру, а також знялася у фільмах «Нічний дозор», «Денний дозор» і «Про що говорять чоловіки».

Її творчість була абсолютно ніякою, але жіночкою вона була цікавою. Шкода, що пішла так.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 18:38 #98811 від 259051213422@odnoklassniki.com
Тіки шо читав новину - дуже шкода, насправді, аж комок у горлі став... А потім почитав коментарі по сайтах - і поняв - не всіх дебілів війна вибила...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 черв. 2015 21:10 - 16 черв. 2015 21:11 #98815 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Померла Жанна Фріске

Островський О.В. пише: Її творчість була абсолютно ніякою, але жіночкою вона була цікавою.

Не треба так, Сашко. В силу своєї молодості, навряд чи ти слідкував за її творчістю з кінця 90-х, і скоріш за все вона просто залишилась тобі незрозумілою.
Останнє редагування: 16 черв. 2015 21:11 ким Anykey.
Ці користувачі подякували: LuK, НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 черв. 2015 21:53 #98817 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Померла Жанна Фріске

Не треба так, Сашко. В силу своєї молодості, навряд чи ти слідкував за її творчістю з кінця 90-х, і скоріш за все вона просто залишилась тобі незрозумілою.

Дякую за компліман, але мені далеко не 18. Її діяльність знаю від і до, бо колись не було інтернету, був змушений весь цей попсовий шлак споживати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 22:14 - 16 черв. 2015 22:14 #98821 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Померла Жанна Фріске

Островський О.В. пише: Дякую за компліман, але мені далеко не 18. Її діяльність знаю від і до, бо колись не було інтернету, був змушений весь цей попсовий шлак споживати.

Да, як нема інтернета це всьо, смерть бджолам... І як умудрялися слухати щось друге ті, кому дійсно більше вісімнадцяти?
"Далеко не 18" - це мені, а тобі не так щоб дуже.
Сашко, ти звичайно вибач, але в данному випадку хто ти такий? Тобто з якого переляку ти дозволяєш собі категоричні вирази на кшалт "її творчість ніяка", "цікава жіночка"? Ти в нас вже й "искуствовед и знаток женских душ"? Мо', все-таки вистачить модератоорства та "журналістики"?

В деяких випадках краще мовчати. А якщо вже захотілось щось сказати, то не забудь добавляти "як на мою думку".
Останнє редагування: 16 черв. 2015 22:14 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 черв. 2015 22:36 #98823 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Померла Жанна Фріске
Ой прастітє шо задів ваші чувства великого естета музичної культури :lol: Я не знав шо ти її фанат :)
Собі такі вирази я можу дозволити хоча б з того огляду, що в музичній сфері я кручусь більше 10 років і в силу своєї професійної діяльності розбераюсь ху із ху. Жанна була класичним комерційним продуктом, смішно шукати в її піснях якийсь високий творчий посил. А про твої музичні смаки тепер все ясно.
До речі про інтернет: повір, ти пропустив массу шикарних музичних творів попередніх десятиліть і навіть зараз не здогадуєшся про їх існування. А все через те, що у нашій провінції ми були змушені споживати те, що нам привезуть торгаші або прокрутять по радіо, а там крім комерції нічого не було.
Словом твою думку, про мою думку я вертів на одному цікавому місці. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 черв. 2015 22:55 #98824 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Померла Жанна Фріске

бо колись не було інтернету, був змушений весь цей попсовий шлак споживати

Дивно, за моєї молодості про інтернет навіть не мріяли, був вініл, катушки, касети. Але ніхто нікого не змушував споживати якийсь шлак. В тебе, напевно, було важке дитинство ).
Ці користувачі подякували: НЕкремлебот, 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 черв. 2015 23:00 #98826 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Померла Жанна Фріске

Anykey пише:

бо колись не було інтернету, був змушений весь цей попсовий шлак споживати

Дивно, за моєї молодості про інтернет навіть не мріяли, був вініл, катушки, касети. Але ніхто нікого не змушував споживати якийсь шлак. В тебе, напевно, було важке дитинство ).

У мене то також все було, я музику слухав всю до якої дотягувались руки. Але все одно зараз коли є інтернет, я знаю сільки чудових речей пройшло повз нас, до нас просто не завозили такої музики. І я тепер розумію Кузьму який лазив на стріху щоб зловити польське радіо.
Для звичайного обивателя можливо того часу музики вистачало з головою, але мені того було замало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 23:53 #98832 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Померла Жанна Фріске

Островський О.В. пише: Ой прастітє шо задів ваші чувства великого естета музичної культури :lol: Я не знав шо ти її фанат :)
Собі такі вирази я можу дозволити хоча б з того огляду, що в музичній сфері я кручусь більше 10 років і в силу своєї професійної діяльності розбераюсь ху із ху. Жанна була класичним комерційним продуктом, смішно шукати в її піснях якийсь високий творчий посил. А про твої музичні смаки тепер все ясно.
До речі про інтернет: повір, ти пропустив массу шикарних музичних творів попередніх десятиліть і навіть зараз не здогадуєшся про їх існування. А все через те, що у нашій провінції ми були змушені споживати те, що нам привезуть торгаші або прокрутять по радіо, а там крім комерції нічого не було.
Словом твою думку, про мою думку я вертів на одному цікавому місці. ;)

І? Це якось протирічить проханню писати "як на мою думку"? Чи крім тебе в цьому світі ніхто в музичних сферах не крутиться і ти став останньою інстанцією?
Хлопче, мені дійсно набагато більше 18 років, і всі я провів в Шепетівці. Не треба мені розказувати що я пропустив, ти про це поняття не маєш. І я чудово знаю як ти був діджеєм і про твою подальшу кар'єру (або, як ти сам вважаєш, крутився в музичній сфері). І повір - я пишу це зовсім не тому що люто заздрю)))
Мій попередній допис не має ніякого відношення до моїх музичних смаків, "Блєстящіе" з'явились тоді коли я такою музикою вже не міг захоплюватись чисто розумово. Мова йшла про те, що ми тут говоримо про тільки що померлу людину. Якщо ти цього не зміг зрозуміти - вибач, але ти просто ідіот. Якщо зміг але пишеш щоб "держать марку" - це ще гірше. Я розумію, що в тебе зовсім інша шкала цінностей, але що є то є.
Хочеш банити - заради бога, але кому ти що цим доведеш? Що шабелькою махати вмієш?
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 черв. 2015 03:07 - 17 черв. 2015 03:08 #98837 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Померла Жанна Фріске
Якщо я тебе забаню, то з кого я буду лахати тоді? :)

І повір - я пишу це зовсім не тому що люто заздрю)))

Ну не прям аж люто...так...трішечки :)

Мова йшла про те, що ми тут говоримо про тільки що померлу людину.

Якщо би ти був уважний, то побачив би, щоперсонально Жанну Фріске я тут не ображав. Вона на відміну від тебе цілком усвідомлювала чим вона займається. Якби я не поважав її як особистість, то я би і тему не створював.
Так що махай шаблюкою далі, ти не перший такий і не останній :)
Останнє редагування: 17 черв. 2015 03:08 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів