Якість мобільного зв"язку.

  • stigr
  • stigr аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
27 січ. 2018 23:53 - 28 січ. 2018 00:03 #116598 від stigr
Відповідь від stigr у темі Якість мобільного зв"язку.
Ну я облінився на кс, я не сиджу і не вичисляю 30 день. 10 грн да не велика сума да і 1 день в деяких місцях теж. Але з цих жлобських дріб'язків складається враження що мене хотять на....
Ладно
Ось ще пара скрінів з жінчиного телефона (притому у кс перший попавший а у лайфа кращий зі всіх були набагато гірші)
А третій з мого Moto G3 тест з вулиці на площі біля танку.
Долучення:
Останнє редагування: 28 січ. 2018 00:03 ким stigr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 січ. 2018 10:05 - 28 січ. 2018 10:12 #116599 від shepetivchanun
Хлопці питання не в тому в кого вигідніші тарифи.Питання в якості послуг.Так КС дав тариф для контракту Безлім 95 з найкращими умовами( в мене дійсно старий 110 ий,який свого часу починався з 55).Але в режимі 3Ж на КСі голос повна лажа і покращення очікувати марно.В 2Ж голос працює нормально та стабільно.То навіщо тоді контракт 95 чи 110,чи передоплата 95,коли ними не користуєшся на повну?Перейти на передоплату 45,дзвонити в режимі 2Ж і неморочитись.А той же Лайф тримати для нету:50 грн 3Гіга нету мені достатньо буде.Сумарно виходить 95.І дивлячись на карти покриття,Лайф виглядає привабливіше за КС.Основні магістралі покриті майже повністтю.
Долучення:
Останнє редагування: 28 січ. 2018 10:12 ким shepetivchanun.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
28 січ. 2018 10:48 #116600 від stigr
Відповідь від stigr у темі Якість мобільного зв"язку.
Намалювати карту можно яку хочеш. В ось як воно працює це питання. Ще з часів жсм Лайф з покриттям не дотягував до кс. Думаю і зараз на віддаленні від бс нормально працювати 3ж не буде. Мережа буде а працювати навряд.
Я для жінки в неті викупив тариф лайфа Зручний фактично 25 грн в рік, для неї вистачає для пари дзвінків по лайфу. А у кс 50 грн в місяць за це (6 гігів нету, 150 хв на інші мережі, 100 смс).
Спробувати потрібно, але я б не спішив повністю кс закидувати з рахунків. Я б взяв Лайф на місць спробувати а уже потім рішав. Кст а чому МТС (водафон) не розглядається? В мене регіональний тариф МТС, за смішні 15 грн у місяць розмовляю в їх мережі (по роботі треба). В восени пробував їх нет, мережа не завантажена тому швидкість не погана. Покриття по країні правда кульгає. В них є не погані безлімітний за не дорогі гроші щось десь за 60- 70 грн. Правда там є умови що нет не можна роздавати по вайфай і на комп. Ось скрін осінній.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
28 січ. 2018 11:01 #116601 від stigr
Відповідь від stigr у темі Якість мобільного зв"язку.
Кст. Є така карта для зрівняння покриття 3g.multitest.ua
Але вони данні беруть за офіційних сайтів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 січ. 2018 15:32 #116603 від либерман
Площа Слави



Проспект м-н Люкс
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 січ. 2018 17:29 #116604 від shepetivchanun
Був сьогодня на залізничному вокзалі.На своєму телефоні Леново а820(пенсіонер не спорю)Лайф показував 3Ж на пероні,в приміщенні і на полощі перед вокзалом,але інтернету небуло.Київстар же був присутній інтернет 3Ж.Поїздка автівкою по Залізничній,ГНС до базару.Лайф 3ж світить на повну шкалу,та інтернету 0.Перша зупинка біля ГНС 90,друга біля 57,третя біля магазину водафон.Лайф пише;неможливо підключитись до мережі інтернет.Київстар онлайн без меж.Зайшов у водафон до ремонтника,запитав:як вливає прошивка та "старе залізо" на якість голосу та інтернету.Його відповідь була:прошивка ніяк не вливає,"залізо" можливо,але потрібно тестувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 січ. 2018 22:39 #116606 від Ruslan-Tarasuk-facebook
хз в мене лайф видає 20 а іноді і 28мбит с Плесна
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 січ. 2018 20:40 #116615 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Якість мобільного зв"язку.

Лайф 3ж світить на повну шкалу,та інтернету 0.

Я постійно знаходжусь в районі залізничного вокзалу і користуюсь 3ж лайфа, вчора працював стабільно весь день. У вас чомусь ні.
Вам досі здається, що ваш телефон не при чому?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 січ. 2018 20:55 #116617 від shepetivchanun
Чесно вже не знаю що думати.Можливо що й телефон вже на здосі.Та саме дивне що КС працює,а Лайф ігнор повний.Спробую занести на перепрошивку телефон,якщо не допоможе то доведеться купувати новий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
29 січ. 2018 21:09 #116618 від stigr
Відповідь від stigr у темі Якість мобільного зв"язку.
shepetivchanun Ви пробували мої рекомендації? Вийміть з телефона сімку кс, і перегрузіть смартфон з однією сімкою лайфу, і тоді перевірте.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів