Якість мобільного зв"язку.

Більше
27 січ. 2018 20:48 #116574 від shepetivchanun
Пане модератор!Ваші висери на рахунок "Повикидайте ваші китайські телефони))"залиште при собі.Було прохання без "гону".І якщо ви чванитесь своїм "У мене Google Pixel XL" за +\- 600 убитих єнотів то наздоров"я.Проводив сьогодні тест на Редмі 4Х результат прийом до 5 віддача до 1 го.Сам являюсь користувачем Леново а820.Старенький але надійний.В приміщенні плотний 2Ж.Спорити не буду що місце перебування(район 4ої школи) та клас гаджету відіграє важливу роль.Та не кожен може собі дозволити телефон Преміум класу.І в своїх висновках потрібно на це зважати.Мені для прикладу захмарна швидкість інтернету не критична,як і більшості користувачів.Головне щоб стабільно і відносно недорого бути завжди онлайн.Пошта,Вайбер,швидка інфа та Гугл карти замість навігатора.Працює доволі непогано,подекуди навіть краще за (вже платний повністтю)Навлюкс.Тож роблячи свої висновки,підтверджені скрінами,зважайте на елементарні речі.Мені наприклад нецікаво мати недешевий гаджет і півроку-рік їсти мівіну щоб сплатити кредит за гаджет.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 січ. 2018 21:00 #116575 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Якість мобільного зв"язку.

Пане модератор!Ваші висери на рахунок "Повикидайте ваші китайські телефони))

Пане шепетівчанин, слідкуйте за своєю мовою. Коли я писав про китайські телефони, я не вихвалявся своїм телефоном, який я придбав б/у далеко не за 600 баксів.
Просто більшість китайських телефонів бюджетного сегменту клали великий прутень на модемну частину та якість прийому радіосигналу. Навіть за 150 доларів можна купити пристойний смартфон, у якого інженери уважно ставляться до якості апарату.
Тому якщо ми вже підняли тему якості прийому сигналу, то давайте її і обговорювати, включаючи модель смартфону, щоб розуміти, що за модем там стоїть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 січ. 2018 21:22 #116577 від shepetivchanun

Dj Os пише:

Пане модератор!Ваші висери на рахунок "Повикидайте ваші китайські телефони))

Пане шепетівчанин, слідкуйте за своєю мовою. Коли я писав про китайські телефони, я не вихвалявся своїм телефоном, який я придбав б/у далеко не за 600 баксів.
Просто більшість китайських телефонів бюджетного сегменту клали великий прутень на модемну частину та якість прийому радіосигналу. Навіть за 150 доларів можна купити пристойний смартфон, у якого інженери уважно ставляться до якості апарату.
Тому якщо ми вже підняли тему якості прийому сигналу, то давайте її і обговорювати, включаючи модель смартфону, щоб розуміти, що за модем там стоїть.


Пане модератор!Свою відповідь я сформатував відповідно до вашої "Повикидайте ваші китайські телефони))".Звідки прилетіло туди і відправилось,як бумеранг.В апаратну частину свого телефону я не залазив,не той рівень зайнятості.Але ті результати проведені мною вчора та сьогодня.Вибачайте що без скрінів,нема змоги з цим гратись.Тести ще буду проводити і зясовувати що краще: 110 грн контрак КС(4 гіга нету,кредит розмов 30 грн,і всюди на голосовому звязку)чи 95 грн (45+50 в кращому випадку) КС в парі з Лайф(з всіма примочками)+розряд батареї за день(аби ще вистачило).Просто нема бажання платити КС за гівняну якість голосу і не всюди 3ж.Тож хочу потестити ще Лайф.А завдяки вашій фразі про телефони з піднебесної перейшли на образи та офтоп.

Шануймо один одного,глядиш і порозуміємось.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 січ. 2018 21:28 #116578 від Іван
Відповідь від Іван у темі Якість мобільного зв"язку.
Я не бачу сенсу купувати б/ушні смартфони.
Маю Microsoft lumia 650 на вінді, до того була 635 а перед нею 610, теж на вінді ,правда дві останніх з 3 г модемом, але на ті часи були в самий раз . Останній раз на київстарі міряв швидкість - була 25 Мб по прийому, зараз 7 Мб але сьогодні й зв язок неважний теж.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 січ. 2018 21:31 #116580 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Якість мобільного зв"язку.
Оті дві дужечки в кінці мого речення вам ні про що не говорять? Якби я когось я би хотів образити, повірте, то було би значно красномовніше.
Просто якщо ми вже обговорюємо якісь операторів, то треба брати до уваги що щось може працювати погано не через нього. Іноді варто змінити смартфон.
Голос КС глючить на всіх апаратах, скільки ще буде спостерігатись ця проблема невідомо. Так само кажуть люди часто вилітає 3ж.
На лайфі у мене голос не вилітав ніколи, 3ж за останній рік пропадав лише раз.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 січ. 2018 22:07 - 27 січ. 2018 22:09 #116581 від shepetivchanun
Пане модератор.Що сами ви мали на увазі під тими двома дужками знаєте лише ви сам.Я сприйняв їх як образу та насміхання.Та суть не в тому.Ми зійшлись на тому що гаджет та місце перебування мають певне значення.Та ваші слова про покупку нового гаджету повязаних з поганою якісттю мобільного зв"язку звучать абсурдно в моєму розумінні(хоча кожному своє).Простіше і дешевше відмовитись від певних послуг одного оператора на користь іншого.Тим більше коли захмарні швидкості некритичні.Я поділився власним досвідом,ви та інші користувачі своїм.І відповідно до цього зроблені певні висновки.Буде можливість будуть тести в інших частинах міста та за містом.

Виліт інтернету 3Ж на КС в зоні покриття не спостерігав ніразу доречі.
Останнє редагування: 27 січ. 2018 22:09 ким shepetivchanun.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
27 січ. 2018 22:07 #116582 від stigr
Відповідь від stigr у темі Якість мобільного зв"язку.
Телефон жінки Motorola Moto G

Замір в приміщенні біля 4 школи.
Якщо врахувати що час пік і у кс в декілька разів більше абонентів то кс респект.
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
27 січ. 2018 22:20 #116583 від stigr
Відповідь від stigr у темі Якість мобільного зв"язку.
shepetivchanun а навіщо ви платите на контракті 110 коли за 95 на контракті можна отримати безлімітний інтернету? На даний момент у кс на контракті найкращі тарифи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 січ. 2018 22:28 #116584 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Якість мобільного зв"язку.

Та ваші слова про покупку нового гаджету повязаних з поганою якісттю мобільного зв"язку звучать абсурдно в моєму розумінні(хоча кожному своє).Простіше і дешевше відмовитись від певних послуг одного оператора на користь іншого.

Не абсурдно, бо смартфони змінюються частіше ніж оператор. Тим паче, що КС у вас же працює не краще.

Виліт інтернету 3Ж на КС в зоні покриття не спостерігав ніразу доречі.

Було сьогодні ж у мого друга. Буквально пару годин тому. Смартфон Moto X Force.

shepetivchanun а навіщо ви платите на контракті 110 коли за 95 на контракті можна отримати безлімітний інтернету? На даний момент у кс на контракті найкращі тарифи.

Не знаю, що це там за тариф собі обрав Шепетівчанин. У мене 20 гіг інету на лайфі за 50 грн

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
27 січ. 2018 22:39 #116585 від stigr
Відповідь від stigr у темі Якість мобільного зв"язку.

Не знаю, що це там за тариф собі обрав Шепетівчанин. У мене 20 гіг інету на лайфі за 50 грн

У нього старий контракт. У Вас напевно жара? Так його вже закривають так що шара кінчається. В за 95 у кс на контракті Ви отримуєте безлімітний нет і зв'язку у мережі, плюс хвилин на ворогів і смс.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів