ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 вер. 2015 15:23 #101101 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

Юрий пише: на Інтері абонентів разів в десять меньше. Булоб на КС стількіж абонентів то і швидкість булаб більша.

Голосових абонентів може й менше, а от тих хто користується інтернетом ще більше. При чому користуються вони ним дуже і дуже активно, на відміну від Київстару, бо тарифи там адекватні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
05 вер. 2015 16:29 - 05 вер. 2015 16:33 #101102 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Не хочу суперечки. Але ви недооцінюєте КС та переоцінюєте інтер. Один голос в мережі КС за об'ємом трафіку перевищить навантаження нет трафіку інтера. Саме задля цього в містах де мережа зж київстару ще не добре розбудована телефон при голосовому дзвінку переходить в режим 2ж. У нас в місті судячи з карти всього дві бс від кс працюють в 3ж що недостатньо покищо. Згодом впевнений все виправлять. Але дивіться, КС за пів року поставив більше БС 3ж чим спромігся поставити укртелеком за ВІСІМ років. Є такий сайт www.ucrf.gov.ua/katalog-poslug/reyestr-p...oyen-radiochastot_1/ де можна подивитись на дозволи для базових станцій мобільного зв'язку (і не тільки) хлопці з ред форуму зварганили інший сайт який систематизує інформацію 3g.19min.com/
І згідно нього КС вже більше ніж на 100 БС випереджає укртелеком, при цьому в держ сайті внесені ще не всі данні по кс (десь запізнення на два тижня). Згідний що як простому клієнту Вам плювати на всі ці циферки, але робота КС викликає захоплення своїма темпами. І я надіюсь що зовсім скоро, по крайнії мірі в містах, КС витисніть інтер, залишив йому сільську місцевість. Згодом і ціни підтягнуть. А інтер якщо не буде думати про щось нове (наприклад LTE) жде участь таких операторів сдма як СДМА Україна, Велтон телеком та Піплнет (який скоріше мертвий ніж живий).
Останнє редагування: 05 вер. 2015 16:33 ким stigr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 вер. 2015 17:52 #101103 від Dred
Відповідь від Dred у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
КС молодці. Але ж якби тарифи були б ліберальніші. Я от дивлюсь пакет 2500 мб, 60 міжмережевих хвилин, та безкоштовні дзвінки в мережі на місяць - 150 грн. Тим часом у МТС 2500 мб, безкоштовні дзвінки в мережі, міжмережеві по 0,35 за хвилину - всього лише 75. Якщо КС не передивиться тарифи - при першій же можливості переходу зі збереженням номеру я буду де тепліше і радушніше. Зараз в мене і КС і МТС. Перший для дзвінків а другий для інтернету.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
05 вер. 2015 17:57 #101104 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Dred так в мтс нарзі нема своєї мережі (майже). Ось коли вони начнуть її будувати і підуть витрати, тоді подивимось які в них будуть тарифи. А так наразі це маркетенговий крок. А роумінг в чужі мережі має кучу мінусів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 вер. 2015 17:59 #101105 від Dred
Відповідь від Dred у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Поки-що мене задовільняє роумінгове користування 3ж. І цінова політика також. Побачим, що далі буде. Все таки в КС не одні ж ідіоти сидять

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 вер. 2015 23:41 #101109 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Юрий, ти забуваєш пару моментів. 3ж у інтертелкому зараз по всій Україні і другий дуже важливий - він значно менше садить батарею. Ну і тарифи звичайно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
06 вер. 2015 00:29 #101110 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
По поводу тарифов, как это всегда ведется, все новинки собирают сливки, ставя максимальные тарифы. А далее постепенно понижаются цены. Так делают почти всегда и почти все. Если есть здоровая конкуренция. Надеюсь в Украине, среди операторов, она есть...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
06 вер. 2015 10:43 - 06 вер. 2015 10:43 #101115 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Островський О.В. Він садить батарею не більше і не менше ніж нет від КС. Садить батарею саме ще не розбудована мережа. Телефону приходться частіше пригати з БС на БС та збільшувати потужність передачика. Що садить батарею. Коли мережу розбудують такого не буде. Я в Вінниці був пару днів в центрі, так скажу одне, 3ж садить батарею меньше ніж старий жсм.
Останнє редагування: 06 вер. 2015 10:43 ким stigr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2015 13:44 #101119 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

Юрий пише: Островський О.В. Він садить батарею не більше і не менше ніж нет від КС. Садить батарею саме ще не розбудована мережа. Телефону приходться частіше пригати з БС на БС та збільшувати потужність передачика. Що садить батарею. Коли мережу розбудують такого не буде. Я в Вінниці був пару днів в центрі, так скажу одне, 3ж садить батарею меньше ніж старий жсм.

Отут ти сильно помиляєшся, мережа має значення, але при однаковій мережі, все одно CDMA менше садить батарею. Такий вже принцип роботи, для жсм потрібна більша потужність передачі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 вер. 2015 14:00 #101120 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
на рахунок розряду батареї жсм/сдма в паралельній темі - shepetivka.com.ua/forums/mobilnyi-zviazo...html?start=40#101118 )))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.194 секунд
0
репостів
0
репостів