Новые тарифы Kyivstar и 3G

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
27 трав. 2015 18:12 #98431 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Островський О.В. пише:

Долго грузится спутниковые снимки, схемы загружаются довольно быстро.

Так в тому то і суть гугл карт, саме супутникові знімки. Ми коли відпочиваємо на Дністрі, то можна лише по них і орієнтуватись, там схем тобі не буде.

Коротше, якщо не хочеш бачити очевидних речей, то твоя справа :) Який мені сенс тебе переконувати?

А я что, я так) появится - одним из первых подключу)) с интертелекомом ток лажа) фиг я где CDMA ифон в Украине нарою в магазинах :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 трав. 2015 19:56 #98432 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
Не сміши, сдма смарти є у всіх абонентних залах Інтера, в тому числі в Шепетівці. Але можна навіть і телефон не купувати, купи собі роутер віфі тай все.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 трав. 2015 00:16 #98434 від Эвген
Відповідь від Эвген у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Островський О.В. пише: Не сміши, сдма смарти є у всіх абонентних залах Інтера, в тому числі в Шепетівці. Але можна навіть і телефон не купувати, купи собі роутер віфі тай все.

Взагалі в кайф купувати роутер, який зашитий під 1 оператора!!! І в найближчі роки альтернативи якому не буде!) Якщо брати CDMA! Не варта трата грошей!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
28 трав. 2015 08:57 #98436 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Островський О.В. пише: Не сміши, сдма смарти є у всіх абонентних залах Інтера, в тому числі в Шепетівці. Але можна навіть і телефон не купувати, купи собі роутер віфі тай все.

Будь внимательней, я обозначил конкретного интересующего меня произволителя, пользоваться любым смартом у меня желания нету. Таскать с собой в нагрузку кругом роутер - тоже увольте. Жаль, я уже начал был присматриваться к Интертелекому.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 трав. 2015 09:25 #98437 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Будь внимательней, я обозначил конкретного интересующего меня произволителя, пользоваться любым смартом у меня желания нету.

Айфони? Так є ж сдма версії

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
28 трав. 2015 10:13 - 28 трав. 2015 10:15 #98438 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
Есть) но как их найти?) Под заказ разве что, за непонятные деньги...
В российском сторе их даже нету store.apple.com/ru/buy-iphone/
Походу они идут под заказ продавцами или операторами, а в Украине они все серые, официально Apple в Украине не продает iPhone
Останнє редагування: 28 трав. 2015 10:15 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 трав. 2015 10:39 #98439 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
Але срач влаштували.
Версія iPhone:
4, 4S - є версії сдма, а є жсм окремо (сам користуюсь сдма версією, взагалі не розумію як можна користуватись айфоном без нормального 3ж інтернету - "месье знает толк в извращениях");
5, 5S, 6 - є версії с жсм і сдма в одному апараті (потрібно тільки міняти сімки), при чому саме ці моделі айфон підтримують стандарт РевБ - до 14.7 МБіт/сек
Інші смарти:
HTC, Моторола, Самсунг для східних ринків - одночасно підтримують дві мережі жсм і сдма.
HTC, Моторола, Самсунг, ЛЖ тощо для американського ринку - неодночасна підтримка двох стандартів - потрібне програмне перемикання мережі
Китайських
Huawei, ZTE, Meizu, тощо - одночасна робота в двох стандартах

Які ще смарти назвати? Якщо хочете придбати - будь-ласка, звертайтесь - все в наявності в Україні. До речі ціни можуть бути нижче за жсм-онлі версію.

Щоб добити додам - ще є планшети з сдма модулем:
Motorol-и XOOM різних версій, Самуснги, ЗТЕ
Сам користуюсь Моторолою ксум 602, та ЗТЕ Оптік (ЗТЕ оптік підтримує стандарт РевБ - до 14.7 МБіт/сек)
Колись в постачальників були нетбуки Делл з сдма модулем.

Ось якось так.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: odin, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 трав. 2015 11:52 #98440 від Oleksandr
Відповідь від Oleksandr у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Paks пише:

Островський О.В. пише: Не сміши, сдма смарти є у всіх абонентних залах Інтера, в тому числі в Шепетівці. Але можна навіть і телефон не купувати, купи собі роутер віфі тай все.

Будь внимательней, я обозначил конкретного интересующего меня произволителя, пользоваться любым смартом у меня желания нету. Таскать с собой в нагрузку кругом роутер - тоже увольте. Жаль, я уже начал был присматриваться к Интертелекому.

На вкус і цвєт товаріщєй нєт.
Осу без швидкісного інтернету ніяк не обійтися, а альтернатив сьогодні в місті нема. Інші звикли до своїх операторів, вони їх влаштовують, а звичка - це страшна річ...)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
28 трав. 2015 13:53 - 28 трав. 2015 14:03 #98442 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Symbioz пише: Але срач влаштували.
Версія iPhone:
4, 4S - є версії сдма, а є жсм окремо (сам користуюсь сдма версією, взагалі не розумію як можна користуватись айфоном без нормального 3ж інтернету - "месье знает толк в извращениях");
5, 5S, 6 - є версії с жсм і сдма в одному апараті (потрібно тільки міняти сімки), при чому саме ці моделі айфон підтримують стандарт РевБ - до 14.7 МБіт/сек
.


Чукча не читатель, чукча писатель?)
Поведай, где можно купить iPhone CDMA в наличии разных конфигураций и моделей?) Потому-что кругом, где я по адекватным ценам телефоны видел - это самые дешевые китайские/американские модели без CDMA.

ЗЫ. А тем временем еще инфо о тарифах:

Для существующих абонентов, которые не хотят менять свой привычный тарифный план, но хотят пользоваться мобильным интернетом в полной мере, «Киевстар» разработал новые пакеты мобильных данных без ограничения скорости:

за 20 грн/мес — 250 Мб;
за 35 грн/мес — 500 Мб;
60 грн/мес — 2 Гб;
150 грн/мес — 3 Гб.

gloss.ua/citynews/84376-Kievstar-obyavil...novil-firmennyy-stil

Останнє редагування: 28 трав. 2015 14:03 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 трав. 2015 16:05 #98443 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Paks пише: Чукча не читатель, чукча писатель?)
Поведай, где можно купить iPhone CDMA в наличии разных конфигураций и моделей?) Потому-что кругом, где я по адекватным ценам телефоны видел - это самые дешевые китайские/американские модели без CDMA.


Насчет чукчи как раз таки наоборот - я же написал - обращайся. Только если тебя реально интересует стоимость оборудования Эппл, а не просто повыеживаться, напиши на каком ресурсе ты видел самые дешевые китайские/американские модели без CDMA)) и какую цену ты считаешь адекватной.

Paks пише: ЗЫ. А тем временем еще инфо о тарифах:


Касаемо тарифов:
за 140 грн у Интера можно получить 7000 МБ на месяц (основной тариф + доп услуги) - и это только на обычном голосовом плане. А можно же взять двухстандартный смарт, использовать ЖСМ "любимый" для связи с родственниками))) + включить на смарт ТП для интернета от Интера - типа 139 грн/мес - 30000 МБ, либо за 199 грн/мес - 60000 МБ и общаться с родственниками со смарта по скайпу/вайберу/сипу)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів