Чого б краще ніколи не чути…

  • ahent
  • ahent аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
12 черв. 2016 18:32 #107038 від ahent
«Я тебе кохаю…» - інколи цих слів чекають роками, добиваються прихильності, витрачають багато часу і емоцій, фантазій. І ось, коли ви «дозріли», ви сміливо зізнаєтеся у цьому почутті першими! А натомість чуєте, те, чого б краще ніколи не чути…


Чого не варто говорити жінкам та чоловікам у відповідь на зізнання?
Зрозуміло, не кожен до того часу вже закоханий і може відповісти взаємністю, але, якщо ви перебуваєте у якихось теплих стосунках з людиною, яка вам подобається і несподівано зізнається у коханні, не варто травмувати її і без того нестабільний моральний стан!


Пропоную вам перелік найневдаліших відповідей, про які ви маєте забути і ніколи не викосистовувати!


По-перше – ніколи не мовчіть! В цьому випадку це не ознака згоди. Зрозуміло, що розгубленість і несподіванка від почутого трохи бентежить, але не мовчіть! Ідеальною реакцію на несподіване зізнання буде мила і щира посмішка. Опустіть очі, ніби ви засоромилися. Прикрийте рукою очі або уста. Все це супроводжується щирою і доброю посмішкою. Варто відповісти, що ці слова надзвичайні для вас!


Не відповідайте «Ок!», «Круто!», «Прикольно!», «Ого!», «Та ну!», «Ой!» тощо. Це дуже негарно. Цим ви показуєте недовіру і байдуже ставлення до почуттів закоханого(ної).


Не відповідайте сухо «Приємно чути», «Дякую», «Ти серйозно?».


Не будьте самозакоханими: «Я знаю…», «Як завжди…», «Це зрозуміло!»


Не відповідайте грубо і жорстко «А я тебе ні!», «Забудь про це!», «Мені байдуже!».
Звичайно, ви можете не любити цю людину, але вона вас любить! Варто поважати це велике почуття і не травмувати душевні переживання залицяльника(ці). Інколи це може призвести до трагічних наслідків! Не думаємо, що ви хотіли б брати гріх на душу.


Не поводьтеся, ніби ви відтепер володар Всесвіту, а перед вами ваш нещасний раб! Гордовитість і зарозумілість тут зайві.


Зрозуміло, забудьте про грубощі і нецензурні висловлювання. Це неповага і жорстокість до людини, яка вас цінує.


Що варто відповідати у випадку, коли почуттів у вас поки немає?
«Твої слова надзвичайні для мене!»
«Я щаслива(вий) це чути!»
«Я мрію сказати тобі те ж саме!»
«Неймовірно!»
«Я у захваті від тебе!»
«Я знаю, що ти чекаєш на подібну відповідь… Але мені поки в цьому не пощастило… Повір, я відчуваю, що ось-ось це велике почуття оселиться в моєму серці! Зараз – я найщасливіший(ша) з тобою!»
«Я тебе обожнюю!» Обійміть цю людину.


Не потрібно також забувати про манеру висловлювання. Не подайте це так, ніби вам шкода цю людину.
Ну а у випадку, коли ваші почуття взаємні – просто скажіть про це!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.085 секунд
0
репостів
0
репостів