Легализация проституции

×

Опитування: Вы поддерживаете легализацию проституции? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Поддерживаю
11 78.6%
Не поддерживаю
2 14.3%
Мне все равно
1 7.1%
Загальна кількість голосів: 14 ( renegat18, cReaMeR, vova.pinch, Yyuurriiyy, KrOt ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
Більше
02 вер. 2015 17:39 #100965 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: Мені завжди подобалась Некремлебота і Мішані :-) Давайте залишимо все як є, не треба нічого робити. Ви або дуже задоволені власним життям, або навпаки.

Нічого подібного. Може краще замість легалізації зайнятись тим, щоб менше людей ішло "працювати" в цю сферу? І добровільно, і примусово.
Так вони будуть, але скільки їх буде, і наскільки 16-тирічні студентки якоїсь бурси будуть готові підзаробити найдревнішою професією на китайську біжутерію - це можна цілком контролювати. Отим самим вихованням. А якщо говорити про "секс-туризм" - ну то звиняйте, нічого доброго від перетворення України на Тайланд я не бачу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2015 17:46 #100966 від Старик Хотабыч
Приходить жінка на біржу шукати роботу- а її зразу в публікхаус повією, не хочеш- відмова і знімаємо з біржі. От буде добре, в кого другого вибору не буде
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2015 18:21 #100967 від НЕкремлебот

Михайло Ворончук пише: Нічого подібного. Може краще замість легалізації зайнятись тим, щоб менше людей ішло "працювати" в цю сферу? І добровільно, і примусово.

Походу нам з тобою і в цій "проблемі" порадять починати з себе)))))))))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 21:56 #100976 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Легализация проституции
З чого це ти взяв, що я зіскочив з теми?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2015 22:08 - 02 вер. 2015 22:12 #100980 від НЕкремлебот
З того що замість обговорення цієї самої теми ти перейшов на наше з Михайлом до неї відношення і наше задоволення життям (тобто перейшов на особистості).

І якщо вже на то пішло, то твоя позиція "Воно все одно в нас є, давайте хоч легалізуємо" набагато ближча до "залишимо все як є", ніж "краще замість легалізації зайнятись тим, щоб менше людей ішло "працювати" в цю сферу". B)
Останнє редагування: 02 вер. 2015 22:12 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 22:12 #100982 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Легализация проституции
Дядьку, не будь наївним, проституція завжди була і буде, нічого ти тут не зробиш. Якщо успішні країни не змогли її побороти і легалізували, то нам і поготів немає сенсу дарма витрачати час та кошти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2015 22:26 #100985 від НЕкремлебот
Ех, пристосувальник....
Сашко, ми (влада) пнемося змінити такі речі, до яких проституції ще рости і рости, не жалкуючи цих самих часу та коштів. І чогось в інших випадках ти не дослухаєшся аргументів "це є, і нічого ти тут не зробиш". Як все-таки по іншому відносишся до тези, якщо вона іде від самого тебе, скажи?)))

А тепер без підколок. Я в свому першому дописі просто пояснив чому вважаю легалізацію проституції непотрібною. Зрозумів ти мене, не зрозумів, згоден, не згоден - це вже діло десяте. Топікпастер запитав "як ви відноситесь", а не "що нам з цим робити". Я і сказав, як я до цього відношусь. Я проти не тому що надіюсь на перемогу над цим явищем, я все-таки не дурний. Я проти тому що це нічого не дасть і буде таким самим витрачанням часу та коштів. Саме через наш менталітет, хоч деякі цей аспект не приймають до уваги.

ЗІ: Якщо чесно це не та тема, яку я хочу мусолити. І доводити свою правоту не буду... Тай без толку це, ти ж в нас непробивний)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 23:30 #100991 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Легализация проституции

Я проти тому що це нічого не дасть і буде таким самим витрачанням часу та коштів. Саме через наш менталітет, хоч деякі цей аспект не приймають до уваги.

Так питання якраз в тому, що кошти навпаки підуть не повз бюджет. Та і контроль за здоров'ям буде ліпший, менше поширення венеричних хвороб і тд.

ЗІ: Якщо чесно це не та тема, яку я хочу мусолити. І доводити свою правоту не буду... Тай без толку це, ти ж в нас непробивний)))))

Це ти собі так уявляєш, бо я не погоджуюсь з багатьма твоїми бредовими поглядами на нинішнє становище у багатьох сферах життя. Але в чомусь ти правий, мусолити цю тему, тим більше з тобою немає ніякого сенсу. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 вер. 2015 09:16 #100993 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Легализация проституции
Легалізовувати потрібно, проте не в цей час.
Поки в нашій країні процвітає корупція, поки гарант піклується своїм бізнесом, поки митниця пропускає контрабанду, поки кришуються самогонщики і наркоторговці і т.д. і т.п. легалізація проституції не принесе нашій країні нічого хорошого. Від податків будуть ухилятись (в наших можновладців, навіть наших Шепетівських, які при владі і мають свій бізнес - більшість працівників не влаштовано офіційно, а про те що доходи приховуються напевно ні для кого не є секретом), медичні довідки будуть купуватись (тобто тепер йдучи до повії ти будеш впевнений, що все ОК, а потім не дай боже виявиться, що довідочка липова і фіг що доведеш), створяться нові корупційні схеми і т.п.
Ось якось так. Зараз легалізація непотрібна, просто, щоб не породжувати нових корупціонерів та нові корупційні схеми.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2015 09:27 #100994 від 259051213422@odnoklassniki.com
Саме смішне у цьому обговоренні це те, що цієї самої легалізації ніколи не буде. Ніякий політик при владі на це не піде. Хіба тільки "опозиція" може про це кричати. Тому вдихнули, видихнули, і заспокоїлись :)
Ці користувачі подякували: odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.220 секунд
0
репостів
0
репостів