Жениться или нет - Вот в чем вопрос.

Більше
17 серп. 2007 15:28 #9565 від Шепетівчанин
<div class='quotetop'>(Badboy @ 24.3.2007, 13:58) [snapback]10282[/snapback]</div>

Не, жениться это очень серьёзно, думаю до лет тридцати про это думать не буду, а может и дольше.[/b]

А шо за прикол женитися в 30 років, наприклад твоїй дитині тільки 10, а тобі 40.А женитись треба тоді, коли дійсно знайдеш людину з якою захочеш прожити все своє життя!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2007 18:00 #10208 від Андрей
<div class='quotetop'>(Шепетівчанин @ 17.8.2007, 15:28) [snapback]17068[/snapback]</div>

А шо за прикол женитися в 30 років, наприклад твоїй дитині тільки 10, а тобі 40.А женитись треба тоді, коли дійсно знайдеш людину з якою захочеш прожити все своє життя![/b]

Справді? Ну ти прямо філософ. По твоєму 40 років це вже край? Як на мене в такому віці людина вже трохи стоїть на ногах, знає життя, і заводити дитину якраз добре. Це моя думка.

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2007 18:49 #10211 від Шепетівчанин
Я не кажу що 40 років це вже край.Уяви таку ситуацію:Приходиш ти на якесь шкільне свято, а твого сина питають: "А як звати твого дідуся?"І до сорока років як ти зіпсуєш спадковість алкоголем і т.п.Дітей треба заводити тоді коли ти морально і матеріально до цього готовий!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2007 19:02 #10212 від Андрей
Я промовчу. Ти потім сам зрозумієш що говориш смішні речі.

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 вер. 2007 12:28 #10220 від Immortal
Женитися взагалі потрібно, а от коли то це вже інше питання.А коли вже пішла мовапро дітей, то я вважаю що краще їх купляти коли батьки молоді, важкувато звісно але... Зато коли дитина буде ставати на ноги то молодшим батькам легше її допомогти. Бо якщо батьки вже пенсіонери і живуть на одну пенсію то слабенько вони можуть надати підтримку. І взагалі коли між батьками і дітьми невеликий розрив в роках то одними і іншими цікавіше сприймається інформація. Ато "так не стрижись, таку музику не слухай! Коли ми були молоді то такого не було..." Але кожному вирішувати самому

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 вер. 2007 15:32 #10225 від Андрей
<div class='quotetop'>(Immortal @ 4.9.2007, 12:28) [snapback]18233[/snapback]</div>

Женитися взагалі потрібно, а от коли то це вже інше питання.А коли вже пішла мовапро дітей, то я вважаю що краще їх купляти коли батьки молоді, важкувато звісно але... Зато коли дитина буде ставати на ноги то молодшим батькам легше її допомогти. Бо якщо батьки вже пенсіонери і живуть на одну пенсію то слабенько вони можуть надати підтримку. І взагалі коли між батьками і дітьми невеликий розрив в роках то одними і іншими цікавіше сприймається інформація. Ато "так не стрижись, таку музику не слухай! Коли ми були молоді то такого не було..." Але кожному вирішувати самому[/b]

Я не погоджуюсь. Знаю багато таких сімей, коли батькам біля 50, а діти ще в школу ходять. І прекрасно розуміються. Ведуть досить таки сучасний спосіб життя, і все в них добре. Без питань, є випадки які Ви тут описали, але ж так далеко не завжди.

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 вер. 2007 16:28 #10226 від Immortal
А хіба є конкретний час для того щоб одружуватись? Для кожного він свій, і в 16 років одружуються і в 50. Але порівняти дві сім&#39;ї неможливо. У них зовсім різні цінності. Чи може не так?

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 вер. 2007 16:35 #10227 від Андрей
<div class='quotetop'>(Immortal @ 4.9.2007, 16:28) [snapback]18258[/snapback]</div>

А хіба є конкретний час для того щоб одружуватись? Для кожного він свій, і в 16 років одружуються і в 50. Але порівняти дві сім&#39;ї неможливо. У них зовсім різні цінності. Чи може не так?[/b]

А це дійсно істина.

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 вер. 2007 13:32 #10265 від Роман
стопудово - жениться нужно тогда,когда ты реально понимаешь,что тебе это надо..точнее ВАМ надо.А когда уже дойдет - это уже как у кого).А разводы как раз и потому.что женяться потому что *надо*,потому что долго встречаемся,по залету,потому что *пора*(вааще дебилизм)..А про детей (что надо когда родители молодые)я не согласен.Детей надо заводить когда нормально встанешь на ноги,сделаешь карьеру(ну или хотябы институт закончишь и найдешь нормальную работу))) -тогда ты сам сможешь своему ребенку дать намного больше,да и у самого будет время на туже карьеру/учебу - с ребенком особо не поучишься...С другой стороны,если особых амбиций насчет карьеры нету и планируешь по жизни заниматься физическим трудом-тогда надо пораньше,ибо тебе прийдеться тяжело вкалывать,чтоб вырастить ребенка,с годами у него будут запросы все больше,а сил и здоровья у тебя все меньше...вот так-то...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
14 вер. 2007 10:11 #10580 від DAZHUK
В УКРАИНЕ НЕТ УСЛОВИЙ ДЛЯ СОЗДАНИЯ, МОЛОДОЙ ПАРЕ, СЕМЬИ!!!И ВОБЩЕ ЩАС МАЛО КТО ЖЕНИТСЯ ИЛИ ВЫХОДИТ ЗАМУЖ ПО ЛЮБВИ!!!п.с. это лично мои мнения

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.202 секунд
0
репостів
0
репостів