Доля кінотеатру імені Островського

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 трав. 2017 07:29 #112768 від myron
Проблеми нашого міста в тому - що всі хто дорвуться до кормушки засунуть туди рило, нагребуться і без всіляких перешкод в столицю! Кого покарано за доведення будівлі до стану руйнації? Якщо кінотеатр місту потрібний то який олень його закривав в 2010р? Для чого було вимикати, воду, опалення! В 2010р війни небуло і долар по 8 був! Потрогати за яя треба тих хто доложив руку до обладнання звукоізоляції і тд. Хотів би я попасти в середину що там лишилося живе подивитися? Чи хоть стула там ще є в залі ? Мабуть теж нема!
,

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
22 трав. 2017 07:48 #112769 від 281040

Знову починаємо по кругу? Не дали чи "люди" після піару, самі зрізались як тільки їх попросили довести до ладу проект? Якщо у нас така ревнива місцева влада, то як поясниш це shepetivka.com.ua/novyny/podii/2919-u-sh...-diteiinvalidiv.html ?


І де тут при місцеву владу?"Люди!Я Вам вугілля привіз!-Коняка:-Люди!Він Вім вугілля привіз:ohmy: :silly: :lol:

І по факту:було б бажання реставрувати-кошти знайшли б.Вся робота починається з голови(не плутати з головою МР).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2017 09:18 #112770 від либерман
Ви що на приколі? Його не ремонтувати треба, а розвалити. Обійдіть будівлю і подивіться який там жах, цегла з стіни випадає. Збудувати новий буде значно дешевше

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2017 11:36 #112773 від Dentist
Один каже ремонтувати інший розвалити, як догодити усім диванним експертам?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2017 11:52 #112774 від либерман
До чого тут експерти? В кожного своя власна думка. Ви ж самi писали запропонуйте iдеi.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2017 11:56 #112775 від Dentist
Ну а тепер, на хвилинку я якийсь чиновник, який вирішує такі нюанси, за мною останнє слово?) То мені ремонтувати його (і хз де взяти кошти) чи нове будувати (якщо під міську власність, то так само хз де взяти гроші). Ото мені тепер вам і мирончуку треба догодити, бо ви ж краще мене знаєте, що треба робити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 трав. 2017 12:27 #112778 від myron
Для початку когось потрібно покарати за доведення будівлі до такого технічно непридатного стану! Потім покарати того хто понівичив встановлене обладнання та устаткування! А трете вкатати догану тому хто за нього відповідає на даний час! Понад 10 років будівля в оренді а робіт ремонтних ніхто не виконував? Скажу чесно будинок культури знаходився не в кращому стані захотіли зробили!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2017 12:48 #112780 від Dentist
Віктор, ви реально вірите в те, що так звана "прокуратура" буде робити якесь розслідування? Зараз з Мовсісяном тяганина йде місяцями, а ви хочете, аби за день/два вирішили ситуацію з кінотеатром і когось покарали. Всім кому давали в оренду виніс усе звідти і ви не дізнаєтесь хто саме це зробив, така сама доля і стадіону "Темп", де крім батарей винесли металеві огородження та доріжки, але не ви не доведете, який саме орендар і в якому стані приймали/віддавали будівлю. Це щось на зразок усіх колгоспів в країні: "брали в оренду, різали на метал, віддали назад у власність держави".
А за будівлю, в нас половину жилих будинків в місті в аварійному стані, як ви думаєте, ЖКГ-шні кантори будуть нести відповідальність за доведення їх до такого стану? Не все так легко робиться, як вам думається.
Якщо вже так рветесь когось покарати за кінотеатр, почніть розслідування самі, а не чекайте, аби хтось це зробив, пишіть в прокуратуру чи МР, зробіть хоча б перший крок.
Ці користувачі подякували: Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2017 14:41 #112785 від Dj Os
Та яке там розслідування, хтось хоч поцікавився в прокуратурі як там справа щодо зловживань Антонюка? Якби люди цікавились, то і ті нероби би шось робили, а так пару активістів запити напишуть, ті дадуть відписки і на тому все.
Так що продовжуйте далі писати гнівні пости на форумі, це дуже допомагає. Блін, ну невже не можна форум використовувати не для одвічних скарг в пустоту, а для комунікації між небайдужими та формуванням алгоритму дій.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 трав. 2017 23:11 #112820 від Dred
а давайте фонд зробимо. і кожен місяць всі шепетівчани по 10 гривень туди кидатимуть))
Ідея хороша, але реалізації вона, звичайно, не дочекається.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.175 секунд
0
репостів
0
репостів