Доля кінотеатру імені Островського

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 трав. 2017 21:39 - 21 трав. 2017 21:41 #112759 від myron
КОМУ ПОТРІБНИЙ ТОЙ КІНОТЕАТР? Будівля в аварійному стані ! Потребує 1. Ремонту даху, фасаду, комунікацій, внутрішнього ремонту, відновлення роботи кіноапаратури, звукоізоляція приміщення кінозалу, заміна підлоги яка до цієї пори мабуть згнила! А це все кошти! Віриться но з трудом! Самим потрібно ремонтувати! А не перекидати на плечі інших! Раніше це була будівля де завжди було багато молоді я ще пам'ятаю голубий зал в червоному дискотеку та на другому поверсі кафе! Але щось пішло мабуть не так!
Останнє редагування: 21 трав. 2017 21:41 ким myron.
Ці користувачі подякували: либерман

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 трав. 2017 22:41 #112762 від Dj Os
Ну так ремонтуй. Не перекидай на інші плечі :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
21 трав. 2017 23:16 - 21 трав. 2017 23:18 #112764 від 281040

О В Островський пише: Ну так ремонтуй. Не перекидай на інші плечі :-)

Тобто Ви справді вважаєте що мешканці Шепетівки повинні самі ,власними силами і коштами,ремонтувати кінотеатр,дорожне покриття в місті та інші проблеми в місті?А навщо тоді ці дармоїди,іменуємі міською радою?Що не можна в бюджет міста закласти ремонт аварійної споруди?Тільки не потрібно стару пісню співати-нема,нема.На майбутню реконструкцію площі біля БК ніби нашкребли з бюджету,хоча були пропозиції інших людей.Недали заради власного піару?По іншому і не назвеш.Були інвестори на кінотеатр-теж погані.А де власні пропозиції?Щось в інтервю вони не прозвучали.Лише продаж.Бабло подерибанити?А що для розвитку міста?

Все у Вас люди винуваті.Все вони самі собі робити повинні:кінотеатр самі ремонтуйте-по мішку цементу купіть і ремонтуйте.До армяна з відром за асфальтом збігайте та інші подібні пропозиції.Тож собі самі зробите.М-ля.
Останнє редагування: 21 трав. 2017 23:18 ким 281040.
Ці користувачі подякували: либерман

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 трав. 2017 23:33 #112766 від Dj Os
Дехто так палко топить проти Полодюка, що навіть тролінгу не уловлює :-)

Що не можна в бюджет міста закласти ремонт аварійної споруди?

Не можна і я особисто категорично проти. У нас місцевий бюджет не в тому стані щоб викидати десятки мільйонів на відновлення кінотеатру. Якби ще дотували з держ бюджету то фіг з ним, а так в місті є проблеми і нагальніші.

На майбутню реконструкцію площі біля БК ніби нашкребли з бюджету,хоча були пропозиції інших людей.Недали заради власного піару?

Знову починаємо по кругу? Не дали чи "люди" після піару, самі зрізались як тільки їх попросили довести до ладу проект? Якщо у нас така ревнива місцева влада, то як поясниш це shepetivka.com.ua/novyny/podii/2919-u-sh...-diteiinvalidiv.html ?

Були інвестори на кінотеатр-теж погані.

Давайте віддамо споруду першому ліпшому, бо знатоки на форумі закритикують:lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 трав. 2017 07:29 #112768 від myron
Проблеми нашого міста в тому - що всі хто дорвуться до кормушки засунуть туди рило, нагребуться і без всіляких перешкод в столицю! Кого покарано за доведення будівлі до стану руйнації? Якщо кінотеатр місту потрібний то який олень його закривав в 2010р? Для чого було вимикати, воду, опалення! В 2010р війни небуло і долар по 8 був! Потрогати за яя треба тих хто доложив руку до обладнання звукоізоляції і тд. Хотів би я попасти в середину що там лишилося живе подивитися? Чи хоть стула там ще є в залі ? Мабуть теж нема!
,

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
22 трав. 2017 07:48 #112769 від 281040

Знову починаємо по кругу? Не дали чи "люди" після піару, самі зрізались як тільки їх попросили довести до ладу проект? Якщо у нас така ревнива місцева влада, то як поясниш це shepetivka.com.ua/novyny/podii/2919-u-sh...-diteiinvalidiv.html ?


І де тут при місцеву владу?"Люди!Я Вам вугілля привіз!-Коняка:-Люди!Він Вім вугілля привіз:ohmy: :silly: :lol:

І по факту:було б бажання реставрувати-кошти знайшли б.Вся робота починається з голови(не плутати з головою МР).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2017 09:18 #112770 від либерман
Ви що на приколі? Його не ремонтувати треба, а розвалити. Обійдіть будівлю і подивіться який там жах, цегла з стіни випадає. Збудувати новий буде значно дешевше

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2017 11:36 #112773 від Dentist
Один каже ремонтувати інший розвалити, як догодити усім диванним експертам?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2017 11:52 #112774 від либерман
До чого тут експерти? В кожного своя власна думка. Ви ж самi писали запропонуйте iдеi.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2017 11:56 #112775 від Dentist
Ну а тепер, на хвилинку я якийсь чиновник, який вирішує такі нюанси, за мною останнє слово?) То мені ремонтувати його (і хз де взяти кошти) чи нове будувати (якщо під міську власність, то так само хз де взяти гроші). Ото мені тепер вам і мирончуку треба догодити, бо ви ж краще мене знаєте, що треба робити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.188 секунд
0
репостів
0
репостів