Доля кінотеатру імені Островського

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 вер. 2016 16:47 #108753 від
Доля кінотеатру імені Островського ??????? Чому нікого не притягли до відповідальності за звукоізоляцію яку винесли орендарі з одного з залів ! Чи буде взагалі відновлена його робота ? Широкоформатним кінотеатром може похизуватися не кожне місто районного значення! Я особисто знаю багатьох людей які їздять на кіно до обл. Центрів Хиельницький, Рівне. Невже якісно переглядати фільми не можна в себе в місті. Тим паче, що в нас багато студентів та молоді. Сама апаратура кінозалу (кіноапарати) такі самі як в Рівному та Хмельницькому. Невже міське управління культурою не зацікавлене в діяльності такого закладу. Вклавши невеликі гроші в модернізацію можливо мати прибутки та культурний розвиток молоді ! Але в мене закрадається думка, що орендарі там все побарахолили !! Хто за відновлення роботи міського кінотеатру ? З перспективою до модернізації та ремонту!!! На будинок культури кошти знайшлися !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 вер. 2016 17:13 #108756 від Dj Os

Сама апаратура кінозалу (кіноапарати) такі самі як в Рівному та Хмельницькому.

Та невже?:lol:
Ти хоч раз був ще у діючому нашому кінотетарі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 вер. 2016 18:01 #108760 від
Я особисто був бачив та цікавився єдина різниця в звуковому супроводі в нас в кінотеатрі звук знімався з плівки в стерео режимі, а в переобладнаних в багатоканальному . Все інше таке саме. Правда марку кіноапарата я не пам'ятаю. Так як працюють вони на одній і тій самій кіноплівці В кінотеатрі був та щей не одноразово! Потребує косметичного ремонту зовнішніього та внутрішнього. На будинок культури гроші знайшлись в міської влади могли б і на кінокультурний центр нашкребти ! Я вважаю що Ви б теж ходили до кінотеатру в нашому місті якби його відновили, модернізували.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 вер. 2016 18:16 #108764 від Dj Os
Звук це не єдина біда була, востаннє як я був, то було дуууже темне зображення, розмите місцями В будь якому разі основна проблема в тому, що комфортним перегляд фільму на тому обладнанні вже не назвеш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 вер. 2016 19:13 #108765 від
Я ж не маю на увазі відновити до того стану, що було перед його закриттям, а модернізувати (покращити) !! На всі ці реконструкції влада робить заходи та поетапно виконує в зазначені терміни, при умові якщо їй це потрібно чи вигідно! Я хочу сказати про те, що розвалити можна все а от зберегти - відновити за для наших дітей, для нашого міста ? Чому не можна заплатить ті самі гроші та отримати те саме задоволення від перегляду фільму в нашому місті! Коли 60% умов для цього було створено! Та в нас навпаки серед десятка генделів красується руїна до якої нікому ніякого нема діла. Закрили той добре поїду в інше місто там подивлюсь. Так ми топчемо свою власну культуру, та все інше що їздити на перегляд фільмів моглиб до нас, бо ближче навіть та сама Славута !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 вер. 2016 19:20 #108766 від Dj Os
Звичайно всі хочуть кінотеатр, але треба бути реалістом. В місцевому бюджеті немає коштів для його відновлення. Це не БК реконструювати, тут потрібно значно більше капіталовкладень

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 вер. 2016 19:30 #108768 від
Тому й боляче коли проходиш повз кінотеатр, хоча жевріє надія, що теперішній міській владі він як не байдужий. Не лише як здача орендних площ а й використання закладу за призначенням. Ми всі ковалі свого щастя !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 вер. 2016 19:31 #108770 від Dj Os
А що там хтось зараз щось арендує?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 вер. 2016 19:46 #108771 від
Лазерні бої, Бокмекери якщо не потікали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 вер. 2016 20:44 #108773 від Dj Os
Тю, вони кінотеатру точно не завадять, якщо б його і робили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.115 секунд
0
репостів
0
репостів