У Києві відкрили головну ялинку

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 груд. 2014 12:11 #95038 від Dj Os
Не знаю як вам, а мені цьогорічне відкриття головної ялинки сподобалось набагато більше ніж минулі. Немає більше цього радянського рагульства та показухи. Якось все тепло та по рідному.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 груд. 2014 12:53 - 20 груд. 2014 13:03 #95039 від olhavs
Кожен раз, коли у мене в хаті вирубиться світло, я буду вмикати і дивитись це відео. Гріти душу, так сказати... :dry:
Останнє редагування: 20 груд. 2014 13:03 ким olhavs.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 груд. 2014 13:53 #95041 від Dj Os
Народ, ви вже задовбали з вашим світлом. Хлопці на сході сидять без світла, тепла і під постійними обстрілами і не жаліються. А у вас блін проблема віку. Буде вам ствіло і буде все, дайте лише Батьківщину відстояти. Ви гірше сепарів їй богу. Доки ти ту жаліється в Києві нашого земляка провожають в останню путь shepetivka.com.ua/blogs/v-tsi-khvylyny-p...rashko-v-kyievi.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 груд. 2014 18:23 #95053 від olhavs

Dj Os пише: Народ, ви вже задовбали з вашим світлом. Хлопці на сході сидять без світла, тепла і під постійними обстрілами і не жаліються. А у вас блін проблема віку. Буде вам ствіло і буде все, дайте лише Батьківщину відстояти. Ви гірше сепарів їй богу. Доки ти ту жаліється в Києві нашого земляка провожають в останню путь shepetivka.com.ua/blogs/v-tsi-khvylyny-p...rashko-v-kyievi.html


Я нормально сприймаю планові відключення світла. Звикла. Вже не перший раз. Мене просто обурює той факт, що зекономлена за мій рахунок енергія йде на освітлення ялинок, та іншого непотребу, який можна було б включити за кілька днів до Нового року, а не за 2 тижні. А то дуже сумнівна економія виходить. Це по-перше.
А по-друге, не у всіх районах області світло вимикають планово. В Хмельницькому, наприклад, ніяким графіком і не пахне. Світло виключають аварійно, на невизначений термін. Зате, ялинки всі підсвічені.
Кароче, псіханула я :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 груд. 2014 18:26 #95054 від olhavs
А ялинка в цьому році гарна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.088 секунд
0
репостів
0
репостів