WoW

Більше
20 жовт. 2008 10:04 #32965 від bigsinner
Відповідь від bigsinner у темі WoW
ыыы, чуваки жжоте, про Л2 особенно...Шпилю ВоВ на 3х серваках1. Киевский wow.wnet.ua, гильдия "Protection of Light" Прист НЭ 63"Elsinnor", Шам Дриней 27 (для бг)"Sinra".2. Днепровский wow.alkar.net, гильдия "Leage of Protector", Дварф Прист 70 "Konoval".3. Албанский wow-trance.net, НЭ Прист 70 "Goodsinner" (на серваке полная халява, А4 за просто так, сразу 70 лвл)Если чё, пишите ПМ в игре, чем смогу - помогу.Принесём в Шепетовку ВоВ!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saimon
  • Saimon аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
22 жовт. 2008 23:45 #33084 від Saimon
Відповідь від Saimon у темі WoW
ЕЕеЕЕ! Вже напригався з серва на серв!буду на одному шпілить!

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 жовт. 2008 16:36 #33337 від makerart
Відповідь від makerart у темі WoW
От мені цікаво чи грав хтось не на Мангосі? Внет - виключення Але нефонтан всерівно.Тут wow.rpg-club.com якісний серв ;) Підримка і т.п. Але тільки через декілька неділь стартує.Інші меня якось "дивують" - найпростіше придумав слово, для того щоб виразити.. ))Дисконекти, откати і т.п. - неможливо грати. Внет ні але там і досі 2.4.2 і думаю далі здвиг буде дуже не скоро. Також спелів багато непрацює, особливо пасивних.А ще граю тільки на х1. - томущо прагну отримати від ігри не тільки фан, а й справжне задоволення від збалансованого РП. З вищими рейтами баланс порушуеться,.. і пох в якийбік, то вже не те.

Владение русской орфографией- как мастерство кун-фу. Настоящие мастера используют ее только в крайнем случае. -- Очень хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 жовт. 2008 14:29 #33380 від bigsinner
Відповідь від bigsinner у темі WoW
<div class='quotetop'>(MakerArt @ 27.10.2008, 16:36) [snapback]51343[/snapback]</div>

От мені цікаво чи грав хтось не на Мангосі? Внет - виключення Але нефонтан всерівно.Тут wow.rpg-club.com якісний серв ;) Підримка і т.п. Але тільки через декілька неділь стартує.Інші меня якось "дивують" - найпростіше придумав слово, для того щоб виразити.. ))Дисконекти, откати і т.п. - неможливо грати. Внет ні але там і досі 2.4.2 і думаю далі здвиг буде дуже не скоро. Також спелів багато непрацює, особливо пасивних.А ще граю тільки на х1. - томущо прагну отримати від ігри не тільки фан, а й справжне задоволення від збалансованого РП. З вищими рейтами баланс порушуеться,.. і пох в якийбік, то вже не те.[/b]

Та поддерживаю, Мангос достал, Внет просто родной со всеми своими лагами, багами и т.д.И кстати, на Внете не 2.4.2 а 2.3.3))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 квіт. 2009 12:01 #37390 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: WoW
кто играет на каких серваках?...если играете...могу рассказать несколько дюпов ;) все они работают(но не везде) реально уже можно такое хаха делать что ппц))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 квіт. 2009 16:08 #37609 від Mefisto
Відповідь від Mefisto у темі Відповідь: WoW
Я играю на харьковском серве Мерлин www.merlin.org.ua с рейтами х1. Самый на мой взгляд норм настроенный сервак ВоВ 3.0.9. Я там Прист 67 лвл, если кто будет там играть - пишите в ПМ Mefistofelus, помогу чем смогу)

Мой мир разрушен... какая жалость...но огорчаюсь я лишь малость!Настало время построить новый,в котором щаслив буду снова...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saimon
  • Saimon аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
21 квіт. 2009 21:58 #38121 від Saimon
Відповідь від Saimon у темі Відповідь: WoW
Ку! народ хто знає на вов скейпі 3.0.9 є! раніше грав там же на 2.0.4 !!! класно було! Зараз неможу знайти норма серв!
Додано о 21:58
Попереднє повідомлення було написане в 21:56
Останнє на чому зупинився darkwow.game-host.org !!! Вроді норм рейти х50 квести х100!!! Velyr пріс!!! Хочу спробувати на шадов прокачати!

Хто ти такий без РІДНОЇ МОВИ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 квіт. 2009 23:17 #38133 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: WoW
на вовспейпе 2.4.3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ROLLA
  • ROLLA аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
  • Не согласен!
Більше
25 черв. 2009 12:01 #40692 від ROLLA
Відповідь від ROLLA у темі Відповідь: WoW
Играю на оффе )

Не ищи злого умысла там, где все объяснимо глупостью.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лип. 2009 16:26 #41194 від Pokki
Відповідь від Pokki у темі WOW
народ интересно у нас ктото играет в wow или нет а если да то где можно было бы сходку сделать

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.300 секунд
0
репостів
0
репостів