Як благоустрій вулиці прибирає

Більше
15 бер. 2018 17:50 #117195 від либерман

Іван пише: Вони ніяк не навчаться,що операції з прибирань проводяться рано вранці, поки люди ще не виходять з домівок.

Вони не можуть раненько почати працювати, бо так рано автобус з Судилкова працівників не може привезти. Тому працюють як получається

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2018 20:07 #117196 від Іван
Дійсно! Щось із голови в мене вилетіло. Ооооо тоді нема на що нарікати)))))) Всьо пи.дець!
Ці користувачі подякували: либерман

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 бер. 2018 18:24 #117274 від либерман
Чому не прибирають вулиці? Після того як проїде машина піднімається хмара пилу, немає чам дихати, очі засипає, одяг брудний. Той дебільний ШПЕП взагалі чимось займається окрім вивозу сміття?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 бер. 2018 08:25 #117287 від extrimal.77
Треба закупити прибиральну машину щітка-пилосос, колись такі машини були в Петренка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 бер. 2018 09:42 #117290 від Шепетівчанин

extrimal.77 пише: Треба закупити прибиральну машину щітка-пилосос, колись такі машини були в Петренка.


Чувак, прямо моїми думками говориш, саме вчора прогулюячись по Героїв небесної сотні думав про це.

Там же мають міняти асфальт, на проспекті також, та і техніку в комунальні підприємства закупають нову, купіть пилосос і щоб хоч центральні вулиці міста були завжди чисті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 бер. 2018 16:06 #117299 від Dj Os
Той пилосос - дорога штука. Я у Рівному бачив її в дії, то навіть там аж одну могли закупити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2018 18:33 #117337 від Іван
Аби хотіли

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 квіт. 2018 23:06 #117405 від Шепетівчанин
Ок, можна не пилосос, а хоча б цистерну яка буде їздити і поливати дорогу, тим самим миючи її від пилу. Сьогодні ГНС прибрали трохи від відсіву, ввечері неможливо пройти, машини піднумають стовпи пилу.

Думаю це буде хороша покупка в комунальну власність, бо питання пилу, особливо влітку, дуже гостро стоїть у нас.
Ці користувачі подякували: Novaya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 квіт. 2018 23:29 #117407 від Dj Os
Наскільки я знаю, така машина є, при чому нещодавно куплена
Ці користувачі подякували: Шепетівчанин

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
05 квіт. 2018 06:18 #117409 від Novaya
Вчора, близко 8 ранку, наш Проспект в тумані - то піднімається пил автівками. Хочу відмітити і подякувати ШРЕПу, що всі купи мусора попід бардюрами були прибраня ввечері напередодні.
Але ж вранці люди, які поспішають до роботи, школярі - всі глотають пил, який залишився.
Були часи, коли вулиці міста щоденно зранку мили поливалками, змиваючи бруд і освіжаючи повітря. І дуже вірна пропозиція Sposterigachа щодо застосування автоцистерн, так як автівки- пилососи дорогі да і сфера їх використання обмежена.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів