Кінопаб у Шепетівці

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 лют. 2018 22:00 #117012 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінопаб у Шепетівці

Анонімність пише: Кому не подобається, той сидить вдома і дивиться 726 раз "Пригоди Шуріка"

Ой давайте без цієї дурні. Нафіга пертись у цей паб, якщо я можу вдома зпекти смачної піци, відкрити холодне пиво і глянути будь який фільм у суперовій якості на своєму телевізорі.При чому фільм я обираю сам, а не хтось там якось.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 бер. 2018 16:10 - 10 бер. 2018 16:34 #117153 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінопаб у Шепетівці
Щодо цього кафе було багато відгуків, при чому кардинально протилежних. Тому зробити якийсь висновок було важко. Іншого вибору, ніж вивчити питання самому не було. Довго не міг виокремити вільний час для вилазки, але вчора нарешті мені це вдалось, нарешті я особисто дібрався до цього закладу і можу лишити свої думки щодо нього.
Про екстер'єр сказати нічого, тому що заклад знаходиться в підвалі торгового центру

Щодо інтер'єру, то враження двоякі. З одного боку видно, що була дизайнерська задумка, але відчуття пустоти та великої столової не полишало.

А ще не зовсім зрозуміло, яке відношення дизайн залу має відношення до назви закладу?

Як бачимо площа величезна, це ще на рахуючи другого залу, де знаходиться кінопроектор, де можна дивитись кіно не першої свіжості та спортивні трансляції.

Як на мене то таку величезну площу варто було ділити не на 2, а на 3 частини: кіно, караоке та кафе окремо. Особисто я нічого не маю проти караоке, але хотілось би мати можливість сидіти окремо від невизнаних зірок вокального жанру, в затишку і спокої.

Першим ділом, звичайно, сходив у вбиральню щоб помити руки. Чи то я такий везучий, чи то так постійно не знаю, але гарячої води не було. Щодо всього іншого зауважень немає.

Принесли меню.

Дивним виглядає відсутність цін на багатьох позиціях та і при замовленні виявилось, що не всі позиції можна замовити. Ціни не з низьких, але якщо вони відповідають якості страв, то зауваженнь не буде.
Ми замовили різото з грибами та біфстроганов із картопляним пюре.

Почнемо з різото, чи точніше буде сказати звичайного вареного рису з грибами, яке назвали цією назвою.

Якби не ароматні білі гриби, то навряд чи взагалі можна було би з'їсти цю страву. Окрім того в страві не виявилось обіцяного пармезану.
Підізвали офіціантку, вона спочатку сказала, що в цю страву пармезан не входить, але у меню ж чітко вказано зворотнє. Після кількахвилинних уточнень на кухні, нам таки принесли сир у невеличкій ємності.
Все б нічого, але на пармезан цей сир не був схожий ні ззвоні, ні по смаковим якостям. Скоріше ніби звичайний натертий твердий сир.
Що ж щодо другої страви?

Мені сподобався біфстроганов, але не сподобалась страва в цілому. Картопляне пюре таке враження, що було зроблене напередодні і просто розігріте в мікрохвильовці. Та і взагалі поєднання картоплі, французської гірчиці, маринованих огірків та біфстроганова далеке від гармонійного.

Мені сподобалось обслуговування, всі наші побажання виконували швидко та із посмішкою.

У підсумку можна виокремити дві самі великі проблеми КіноПабу:
1. Кухня. Страви скоріше схожі на експерименти на кухні вдома, аніж шедеври європейської кухні. Подавати таку їжу за такі гроші не можна. Кухарі мають навчатись своєї справи не на відвідувачах закладу. Можливо варто було починати з чогось простішого та банального?
2. Назва закладу. Вона взагалі не відповідає змісту. Тут немає нічого спільного ні з кіно, ні з пабом. Власнику явно хотілось охопити все, в підсумку якісно не вийшло нічого.

Сподіваюсь мій відгук не буде сприйнятий в штики і будуть зроблені правильні висновки. Я справді завжди покладаю великі надії на нові заклади, але в даному випадку погоня за двома зайцями завершилась передбачувано.
Насправді я міг би ще багато описувати як недоліків так і переваг, але хотілось донести саме головне як власникам так і читачам нашого сайту.
Останнє редагування: 10 бер. 2018 16:34 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: olhavs, Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 бер. 2018 23:24 - 26 бер. 2018 23:25 #117281 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Кінопаб у Шепетівці
Нещодавно друзі відвідали даний заклад.
Попали на день коли було караоке, були в шоці з того, що 5 разів підряд грала одна й та сама пісня "вип'єм за друзєй", трохи перебор.
Піца... піца з курки, на фото чудово видно що там 4 кусочечка курки, це взагалі як, лаваш?
В заклад грошей вбахали, тепер вбахайте в кухню за ті гроші.
Досі сам не був в закладі, але зі всіх знайомих лише один позитивний відгук, всі інші фейлили заклад, але що усім не подобається це відповідність цін до якості (ціни вищі), хочу сходити, але бере добрий сумнів чи йти туди чи ні...
Долучення:
Останнє редагування: 26 бер. 2018 23:25 ким Dentist.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 бер. 2018 00:22 #117284 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінопаб у Шепетівці
Вперше таку піцу бачу :-) Може у них масляна була в той день? Більше на млинець схоже.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 бер. 2018 09:38 #117289 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Кінопаб у Шепетівці

Dj Os пише: Вперше таку піцу бачу :-) Може у них масляна була в той день? Більше на млинець схоже.


Це ще якась груба)) ти знайди мій відгук і глянь там. Був ще раз чи два там, кухня ціні дійсно не відповідає. Замовлял пасту карбонара, отримав холодне спагетті. Плюс що є моє улюблене пиво Hoegaarden.

Коли вже збирались почалось караоке, поки розрахувались і вдягнулись воно почало напрягати, все таки не той формат закладу де має бути караоке.Таке враження що туди хотіли засунути все, кіно, піцу, караоке, а на виході не вийшло нічого. За двома зайцями...

Зробіть для караоке окремий день і проводьте його в кінозалі, там і екран більший і людям не буде заважати, плюс в темноті може буде більше бажаючих поспівати)).

Великий плюс що можна по телефону легко замовити столик, всі рази так і робили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 бер. 2018 14:23 #117294 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Кінопаб у Шепетівці
В тому домі ще такий "гігантський" інтер"єр аптека має. Якби ця хата стояла в центрі Києва, то з її кожного поверху (підвального в т.ч.) два зробили б.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 бер. 2018 14:24 #117295 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Кінопаб у Шепетівці
А що це за така міні-порція вареного рису з грибами?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 бер. 2018 16:26 #117302 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінопаб у Шепетівці

Sposterigach пише: А що це за така міні-порція вареного рису з грибами?

Це у них різото таке. :) Я ж у своєму відгуку написав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 жовт. 2018 15:07 #118746 від
Відповідь від у темі Кінопаб у Шепетівці
Яка вага їжі у Кінопабі або як обвішує кухня.
Вчора 27.10.2018. замовив у Кінопабі три страви з собою. При цьому ДВА рази перепитав офіціантку чи буде вага у меню відповідати готовій порції, про що мене обидва рази завірили, що буде. Але! Так як 28 серпня я там замовляв піццу, теж з собою і як виявилось( переважив вдома, бо дуже легкою для 600 з лишнім грамів здавалась) вона не відповідала заявленій суттєво (564гр з коробкою, коробка 123гр, піцца мала бути 625гр, отже 564-123=441гр по факту вага. 625-441=184гр, а це майже на третину легше потрібного)все на відео #2 і #3. Знаючи це, вчора прийшовши додому, все переважив. І що?! Все на відео #1. Заявлена вага першої страви менше потрібної на 29гр. Це дрібниця. Вага другої - менше на 93гр! І вага двох порцій картоплі на 200гр менша. Все є на відео. Залишаю це на ваш розсуд. Але якщо ми за щось платимо, то мабуть, і отримати маємо відповідно.
Озброюйтесь вагами перед походом в Кінопаб.
П.с.
Доречі, ввечері я відразу передзвонив у Кінопаб і це все повідомив, на що мені сказали, щоб я на наступний день прийшов і говорив з адміністратором про цю проблему, але сьогодні прийшовши, адміністратора на місці не виявилось, а офіціантка мені заявила, що треба було вчора нести ці страви назад.... вчора мені про це ніхто не говорив, що треба повернутись( піду завтра.
Отже дивіться відео, коментуйте. Все ж хочеться отримувати, те за що платимо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 жовт. 2018 04:05 #118748 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінопаб у Шепетівці
Бачив ваші відео на фейсбуці, реально недоважили конкретно. Взагалі не розумію, як так можна відноситись до клієнта?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.197 секунд
0
репостів
0
репостів