Кінопаб у Шепетівці

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2018 18:17 #116797 від Іван
Відповідь від Іван у темі Кінопаб у Шепетівці

Sposterigach пише: Іван, старе кіно - це не тільки про Шуріка, як це українські телеолігархи нас намагаються привчити.

Я он нещодавно для себе відкрив польський кінематограф 1930-х років. Добрі люди з Харкова переклали з польської і тепер ці фільми доступні всім:

Князьок / Książątko / Konrad Tom / Stanisław Szebego) (1937, Польща, Комедія)

Фірман № 13 / Dorożkarz nr 13 / Marian Czauski (1937, Польща, Комедія)

Панянка з пошти / Panienka z poste restante / Michał Waszyński, Jan Nowina-Przybylski (1935, Польща, Комедія)


Рапсодія Балтики / Rapsodia Bałtyku / Leonard Buczkowski (1935, Польща, Мелодрама)

Я ціную ось ці фільми перш за все за польські історичні інтер"єри та екстер"єри 1930-х. У таких фільмах можна побачити й тодішню Україну, адже західноукраїнські землі на той момент входили до Польщі.
Але вам там може сподобатися і щось своє.

Мені якось наші фільми довподоби, нашого виробництва , а не 30-х років польськего, ще й в кінопабі їх дивитися тимбільш. І ,яку ви Україну хочете там побачити?,під окупацією Польщі???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2018 01:36 #116827 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Кінопаб у Шепетівці
А ви Україну в яких фільмах 1930-х бачили? Тоді ж сталінські свинюшники в основному показували.
Завдяки одному з тих польських фільмів я, наприклад, дізнався як виглядав один гірськолижний курорт на сході Польщі. Там ще типу українська Лемківщина.

Мені цікаві фільми країн-сусідів. Не лише Польщі.
Ці користувачі подякували: Шепетівчанин

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лют. 2018 14:40 #116866 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінопаб у Шепетівці
Перші відгуки про заклад поки не дуже. Те що як кіно заклад не відбувся ми обговорили, а от те що і паб так собі засмучує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2018 15:22 #116867 від Іван
Відповідь від Іван у темі Кінопаб у Шепетівці
Пи.дець, кіна не буде.
Фантазії не має.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2018 23:32 #116871 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Кінопаб у Шепетівці

Dj Os пише: Перші відгуки про заклад поки не дуже. Те що як кіно заклад не відбувся ми обговорили, а от те що і паб так собі засмучує.

Дивно... я побачив негатив лише від однієї особи, який вона розносить по всіх пабліках. Решта відмічає певні недоліки, але списують на перший млинець, дехто хвалять. Об'єктивно ж про роботу закладу можна буде сказати хоча б через кілька місяців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лют. 2018 23:36 #116872 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінопаб у Шепетівці
Ну публічно відгук був один, але мені ще знайомі писали. Їм не сподобалась кухня та обслуговування, ще вони сказали що дорого, хоча я бачив меню і впринципі ціни адекватні за умови дійсно якісного виконання.
Інша знайома залишилась незадоволена, бо думала там буде кіно, суші їй сподобались, але більше туди не піде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2018 08:59 #116913 від myron
Відповідь від myron у темі Кінопаб у Шепетівці
На цей заклад дуже великі надії мешканців нашого міста а саме молоді! Можна подумати, що приватний підприємець буде закуповувати дорогі прим'єри! Та ніколи не буде цього а заклад дійсно орієнтований під спортивний перегляд - побухать! Хоча все можливо!! Але знаю одне про якість перегляду ніхто не заморочуватиметься, стандартний бюджетний проектор ну може з 3D, дешевенька акустика І на тому все! Місту потрібний кінотеатр а не муляж в підвалі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2018 09:51 - 19 лют. 2018 10:34 #116914 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Кінопаб у Шепетівці
Те, що потрібно місту - це компетенція міської влади. В даному ж випадку це чисто бізнесовий проект, тому і реалізація саме така.
Останнє редагування: 19 лют. 2018 10:34 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 лют. 2018 12:36 - 25 лют. 2018 18:44 #116984 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Кінопаб у Шепетівці
Був вчора в даному закладі, ітак:
В пабі є два зали, один працює як піцерія, інший як кінозал. В кінозалі 4 столи з диванами, 4-6 чоловік помістяться. Стоять в ряд, спереду полотно проектора, ззаду є шось схоже на барну стійку по всій довжині диванів, там також можна сідати.

Фільми дивитися можна, на якість кінотеатру звичайно розраховувати не варто, але як на мене досить непогано, набагато краще ніж вдома перед телевізором. При цьому рівень звуку такий що дозволяє спілкуватися без проблем між собою, але не заважати іншим столам. Тільки от на тих барних стійках позаду диванів люди можуть заважати вам, так як знаходяться можна сказати над головою. Над столом горить світло, що дозволяє бачити стіл, але не заважає роботі проектора.

Був не довго, тому встиг спробувати лише піцу, як на мене вона затонка, але має право на життя. Тому кухню оцінювати не берусь.

Там же був розклад фільмів, але чомусь його забрали.

Фільм був щось типу "Володар перснів", я не дуже таке люблю, тому розклад був би не лишнім.

Обслуговування хороше.

Висновок: концепція закладу крута, є куди розвиватись і купа варіантів заходів пов'язаних з переглядом фільмів і т.п. Варто тільки займатись цим. Рекомендую завітати.
Долучення:
Останнє редагування: 25 лют. 2018 18:44 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 лют. 2018 21:56 #117011 від
Відповідь від у темі Кінопаб у Шепетівці
Кому не подобається, той сидить вдома і дивиться 726 раз "Пригоди Шуріка"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів