Кінопаб у Шепетівці

Більше
07 лют. 2018 18:17 #116797 від Іван
Іван відповів в темі: Кінопаб у Шепетівці

Sposterigach пише: Іван, старе кіно - це не тільки про Шуріка, як це українські телеолігархи нас намагаються привчити.

Я он нещодавно для себе відкрив польський кінематограф 1930-х років. Добрі люди з Харкова переклали з польської і тепер ці фільми доступні всім:

Князьок / Książątko / Konrad Tom / Stanisław Szebego) (1937, Польща, Комедія)

Фірман № 13 / Dorożkarz nr 13 / Marian Czauski (1937, Польща, Комедія)

Панянка з пошти / Panienka z poste restante / Michał Waszyński, Jan Nowina-Przybylski (1935, Польща, Комедія)

Рапсодія Балтики / Rapsodia Bałtyku / Leonard Buczkowski (1935, Польща, Мелодрама)

Я ціную ось ці фільми перш за все за польські історичні інтер"єри та екстер"єри 1930-х. У таких фільмах можна побачити й тодішню Україну, адже західноукраїнські землі на той момент входили до Польщі.
Але вам там може сподобатися і щось своє.

Мені якось наші фільми довподоби, нашого виробництва , а не 30-х років польськего, ще й в кінопабі їх дивитися тимбільш. І ,яку ви Україну хочете там побачити?,під окупацією Польщі???
Більше
10 лют. 2018 01:36 #116827 від Sposterigach
Sposterigach відповів в темі: Кінопаб у Шепетівці
А ви Україну в яких фільмах 1930-х бачили? Тоді ж сталінські свинюшники в основному показували.
Завдяки одному з тих польських фільмів я, наприклад, дізнався як виглядав один гірськолижний курорт на сході Польщі. Там ще типу українська Лемківщина.

Мені цікаві фільми країн-сусідів. Не лише Польщі.
Ці користувачі подякували: Шепетівчанин
Більше
15 лют. 2018 14:40 #116866 від Dj Os
Dj Os відповів в темі: Кінопаб у Шепетівці
Перші відгуки про заклад поки не дуже. Те що як кіно заклад не відбувся ми обговорили, а от те що і паб так собі засмучує.
Більше
15 лют. 2018 15:22 #116867 від Іван
Іван відповів в темі: Кінопаб у Шепетівці
Пи.дець, кіна не буде.
Фантазії не має.
Більше
15 лют. 2018 23:32 #116871 від Anykey
Anykey відповів в темі: Кінопаб у Шепетівці

Dj Os пише: Перші відгуки про заклад поки не дуже. Те що як кіно заклад не відбувся ми обговорили, а от те що і паб так собі засмучує.

Дивно... я побачив негатив лише від однієї особи, який вона розносить по всіх пабліках. Решта відмічає певні недоліки, але списують на перший млинець, дехто хвалять. Об'єктивно ж про роботу закладу можна буде сказати хоча б через кілька місяців.
Більше
15 лют. 2018 23:36 #116872 від Dj Os
Dj Os відповів в темі: Кінопаб у Шепетівці
Ну публічно відгук був один, але мені ще знайомі писали. Їм не сподобалась кухня та обслуговування, ще вони сказали що дорого, хоча я бачив меню і впринципі ціни адекватні за умови дійсно якісного виконання.
Інша знайома залишилась незадоволена, бо думала там буде кіно, суші їй сподобались, але більше туди не піде.
Більше
Сьогодні 08:59 #116913 від myron
myron відповів в темі: Кінопаб у Шепетівці
На цей заклад дуже великі надії мешканців нашого міста а саме молоді! Можна подумати, що приватний підприємець буде закуповувати дорогі прим'єри! Та ніколи не буде цього а заклад дійсно орієнтований під спортивний перегляд - побухать! Хоча все можливо!! Але знаю одне про якість перегляду ніхто не заморочуватиметься, стандартний бюджетний проектор ну може з 3D, дешевенька акустика І на тому все! Місту потрібний кінотеатр а не муляж в підвалі!
Більше
Сьогодні 09:51 - Сьогодні 10:34 #116914 від Anykey
Anykey відповів в темі: Кінопаб у Шепетівці
Те, що потрібно місту - це компетенція міської влади. В даному ж випадку це чисто бізнесовий проект, тому і реалізація саме така.
Останнє редагування: Сьогодні 10:34 від Anykey.
Час відкриття сторінки: 0.553 секунд