Кінотеатр у Полонному

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2018 15:22 #116485 від Dj Os

Доки у нас на сайті та у соц мережах киплять пристрасті навколо продажу шепетівського кінотеатру , я вирішив вивчити питання - що відбувається у інших районних центрах. Чи так вже і потрібен величезний кінотеатр місту?

На днях зібрались невеличкою компанією та поїхали у Полонне. Полончани замовляли якось у нас рекламу кінотеатру, звідти і знаю про його наявність.

Перше що збиває з пантелику, то це те, що кінотеатр не так просто знайти. Вище на фото якраз зображений той славнозвісний полонський кінотеатр. Ще якщо будівлю ти знайдеш, то всередині зорієнтуватись де каса, а де кінозал не так вже просто.

Як виявилось каса знаходиться на барі кафе, яке являє собою з кінотеатром одне ціле, а сам кінозал знаходиться за баром, в напрямку туалету :-) До речі про туалет, там часто немає води. І це проблема не кінотеатру, а Полонного вцілому, персонал сказав, що вода взимку пропадає практично щодня. Кого там ще не влаштовує робота шепетівського водоканалу?;)

На барі ж ви берете собі попкорн, колу і все що забажаєте. Щодо попкорну, то він був смачний...смачний пару годин тому, коли ми його взяли він вже дещо набрався вологи і був холодний.

Рухаємось до кінозалу. Невеличкий затишний зал на кілька десятків глядачів
Єдине, що виникло відчуття, що прибирають його не надто часто. У залі стояв легкий запах спорченого попкорну, який десь певно валявся на підлозі по кутках і його не прибрали.
Як на мене зал треба прибирати після кожного сеансу, тому що яким би ти акуратним не був, але у темряві обов'язково щось та розсипеш.

Ну і питання, яке нас цікавить найбільше - скільки людей ходить в кіно. Крім нас у залі не було нікого! На вечірньому сеансі хай і в будній день, на класному 3D мультфільмі глядачів крім нас не було. І мені після цього будуть кричати, що в Шепетівці люди будуть ходити у два величезні зали кіно? Часи змінились, і якщо раніше ходили у кіно всім містом, то зараз це може бути пару десятків людей. Не всім потрібно дивитись кіно у день виходу, багато надає перевагу домашньому перегляду.

Тому подобається комусь чи ні, але великого кінотеатру як колись у Шепетівці не буде. Це просто економічно невигідно і утримувати велике приміщення для пару десятків чоловік немає сенсу.

В наступний раз плануєм з'їздити в Нетішин. Власник там хоч один і той же, але кажуть там новіше обладнання. Тому чекайте нових відгуків.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
23 січ. 2018 16:05 #116486 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Кінотеатр у Полонному
Скорей всего это будут походы на выходных отдельных группок людей и на этом премьеры будут заканчиваться))) Сам хожу в кино не чаще 1-2 раз в месяц) а бывает и реже, хотя смотреть в кинотеатре фильмы люблю) зачастую либо нет времени, либо лень, либо нет компании либо фильма под настроение)))

Хотя в будни, на вечерних сеансах в Киеве, я и сам не редко с друзьями заходили в пустой зал)))
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2018 16:09 #116487 від Шепетівчанин
Я думаю оптимальним варіантом буде відкрити там нормальний клуб, житлових будинків близько немає, центр міста. Залишити маленький кінозал, можливо навіть з окремим входом збоку і облагородити територію, а то позаростало все ялинками світу білого не видно.

Чи буде це рентабельно для власника то вже інше питання, просто не хочеться щоб там відрився черговий галімий торговий центр секонхенду з обшитим профлистом кольоровим фасадом.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2018 16:39 #116490 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінотеатр у Полонному

GoBLin пише: Скорей всего это будут походы на выходных отдельных группок людей и на этом премьеры будут заканчиваться)))

Про те і мова. Нам потрібен кінозал такого самого розміру як в Полонному, не більше.

Я думаю оптимальним варіантом буде відкрити там нормальний клуб, житлових будинків близько немає, центр міста. Залишити маленький кінозал, можливо навіть з окремим входом збоку і облагородити територію, а то позаростало все ялинками світу білого не видно.

Ну а бо взагалі розважальний центр.

А в Полонному хтось ще бував? як вам?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2018 21:57 #116498 від Іван
Відповідь від Іван у темі Кінотеатр у Полонному
Та ні , такий кінозал ,то не серйозно. То так, футбол ще можна подивитися - не більше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2018 22:52 #116500 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінотеатр у Полонному

Іван пише: Та ні , такий кінозал ,то не серйозно. То так, футбол ще можна подивитися - не більше.

А який серйозно? За 500 чоловік в залі забудьте, не буде такого.
Ох ви би бачили, як зараз від мого відгуку бомбить у фб :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2018 23:17 #116502 від либерман
Відповідь від либерман у темі Кінотеатр у Полонному
Та не буде туди ніхто ходити, ну максимум чоловік 20 на місяць. Багато хто має швидкісний інтернет та великі лсд панелі. На початку буде цікавість але то не на довго

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 січ. 2018 08:43 #116504 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Кінотеатр у Полонному
Розказано про все, крім головного: звук, зображення, окуляри...?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 січ. 2018 09:16 #116505 від Іван
Відповідь від Іван у темі Кінотеатр у Полонному

Dj Os пише:

Іван пише: Та ні , такий кінозал ,то не серйозно. То так, футбол ще можна подивитися - не більше.

А який серйозно? За 500 чоловік в залі забудьте, не буде такого.
Ох ви би бачили, як зараз від мого відгуку бомбить у фб :-)

Та не в кількості справа, а в якості. Хоча б зал аналогічний до хеліосів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2018 13:03 #116506 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кінотеатр у Полонному

Anykey пише: Розказано про все, крім головного: звук, зображення, окуляри...?

Звук хороший, щоправда був занадто гучний. Скористались тим що самі і попросили зробити тихіше
3D зображення було темнувате. Чи то вже лампа в проекторі сіла, чи просто технологія погана.
Окуляри трішки підгулявші були, деякі перемотані скотчем.

У мене вдома на телеку 3д звичайно краще, але дивитися можна.
Ці користувачі подякували: Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.241 секунд
0
репостів
0
репостів