Через кого загинула риба у водоймі біля цукрового?

Більше
04 жовт. 2017 12:08 - 04 жовт. 2017 12:10 #114756 від Sposterigach
О. Островський пише:
І як це стосується теми?

Прямо стосується. Достатньо порівняти, кому належали телебачення і цукроварня раніше, а яким одне та інше належать тепер.
Останнє редагування: 04 жовт. 2017 12:10 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2017 12:55 #114757 від myron
Знову мимо тему потрібно назвати! А не може бути таке, що наприклад не дають ловити рибу громада міста яка орендує навколишні водойми! Колись памятаю сіли на парушці ловити так як поїжджали орендарі, що ловить не можна бо оренда! А тепер запитання ( став протічний, і всяка гадость пливе далі Гускою, аж до Горині) то про яку оренду може бути мова????????? Це рибакам хтось подляну зробив лише списати на сахарний хочуть! Колись сахарний працював круглий рік і риба не травилась!!!!! Я взагалі відмінив оренду будь-яких ставків вцілому поїдьте наприклад в Каленичі Полонського райому там триклятий орендар водойми, не дає навіть місцевим ловити на вудку! Схожа ситуація була в Хролині чи Медведівці От пропала риба в ставку ! Ці всі фактори із за жадності а яку екологічну шкоду наносять еко системі взагалі мовчу!
Ці користувачі подякували: Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2017 13:15 #114759 від Anykey
Нема там ніякої оренди)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
04 жовт. 2017 13:54 #114760 від Novaya

Anykey пише: Не знаю, що там писав ДЗД, але факт залишається фактом - став належить цукрокомбінату. Проте, це не надає йому право зливати туди всякі нечистоти і травити рибу.
Та ні, читай "День за днем" №39 від 27.09.17 - "...як стало відомо, ставок з 2012 року в оренді цукрокомбінату не знаходиться, а належить громаді" ( Наталія Гуринович - головний редактор тижневика)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2017 14:00 #114762 від myron
Пора комусь яя рвати ГИ!!!! Хто здав ставок який належить Цукровому комбінату в оренду ГА???? Судовий позов пора подавати! Сам особисто рік чи два тому сів ловить рибу громада орендарів зігнала, потім пішли на парушку і там те саме! Поки не зустрів знайомого серед тих людей, що присунули до тих пір не дозволили ловить рибку!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2017 14:01 #114763 від Anykey
Ну звичайно ж, став не в оренді цукрокомбінату, так як це його власність)).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2017 14:04 #114764 від Anykey

Сам особисто рік чи два тому сів ловить рибу громада орендарів зігнала, потім пішли на парушку і там те саме! Поки не зустрів знайомого серед тих людей, що присунули до тих пір не дозволили ловить рибку!

Не видумуй, таке могло бути десь років 10-15 назад, тоді була рибальська спілка, і чужих вони не пускали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2017 14:09 #114765 від myron
Ця морда тоді теж присунула!!!! Якщо я грошей не здавав 200грн то ловить мені не можна аргумент серйозний!!!! Піди сядь, полови, посперечайся з громадськими засідачами які проявили громадську позицію запустили малька шляхом збору між собою по 200 грн. Як не даси рублів то в вухо заробиш без проблем однозначно! Це на камеру всі такі добрі хоч в ГЕПУ цілуй!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2017 16:33 #114766 від Anykey
Ніяких документів на водойму у цих "активістів" нема, запускати малька і робити водойму лише для своїх їх ніхто не уповнуважував. Так що посилати їх можна було подалі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
05 жовт. 2017 10:04 #114770 від Novaya

Віктор Мирончук --- пише: Ця морда тоді теж присунула!!!! Якщо я грошей не здавав 200грн то ловить мені не можна аргумент серйозний!!!! Піди сядь, полови, посперечайся з громадськими засідачами які проявили громадську позицію запустили малька шляхом збору між собою по 200 грн. Як не даси рублів то в вухо заробиш без проблем однозначно! Це на камеру всі такі добрі хоч в ГЕПУ цілуй!

"...о времена, о нравы.." А вихід дуже простий - позичити військову форму, в кобуру засугути муляж пістоля, зробити звірячим обличчя і сказати, що ти громадський активіст! Можна ще щось приплести про корупцію і люстрацію! Як вітром здує,а можливо ще й риби дадуть і чарчину піднесуть. Звичайно жартую, шановний Вікторе! А взагалі - беззаконня! Забембали вже самопризначені громадські об"еднання і пихаті хазяї, активісти з кримінальними вчинками, фальшиві АТОшники, продажна тітушня Зараз пан Островський звинуватить мене,що я відійшла від теми, але як все пересікається в нашому житті - і самозгуртовані активісти -рибалки, і невідомий юридичний хазяїн ставка, і якісь туманні аренди і арендарі. І кожен має свій зиск. А вцілому втрачає громада міста і його мешканці.Так хто має навести порядок і врегулювати всі спірні питання?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів