Зрада! Зрада! Влада винувата!

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лип. 2017 20:31 #113913 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Зрада! Зрада! Влада винувата!

О В Островський пише: Мій лакмусовий папірець спрацював, дякую вам кролики))

Ну, якщо ти вважаєш себе індикатором лайна в Шепетівці - то так, дійсно спрацював))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 лип. 2017 21:31 #113914 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Зрада! Зрада! Влада винувата!
Дякую, я старався :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2017 21:39 #113915 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Зрада! Зрада! Влада винувата!
А в шрепі можна виливати урни, там є таке обладнання?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2017 22:24 #113917 від либерман

Dentist пише: А в шрепі можна виливати урни, там є таке обладнання?

Та що ви, це ж потрібно мега завод будувати, а це вам не коники з гімна ліпити. Освоїти новітні технології, залучити інознемних спеціалістів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2017 22:27 #113918 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Зрада! Зрада! Влада винувата!
ану в домашніх умовах зробіть урну, хотів би глянути

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2017 22:49 #113919 від Sposterigach
На шанхаї є чудове нелегальне виробництво конструкцій із бетону.
Якби "влада" була патріотом рідного міста, то неодмінно б там замовила урни. Якісно і недорого.

А якщо серйозно, то такий вандалізм - наслідок того, що ця влада не справляється із тим, щоб люд був працевлаштований і йому не платили б 2000 гривень. А то молоді люди втікають на заробітки, перестають усвідомлювати себе жителем цього міста, потім приїздять і ходять показують, які вони круті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лип. 2017 23:56 #113920 від myron
Відповідь від myron у темі Зрада! Зрада! Влада винувата!
Шановний пане модератор цей форум утримує небайдужих людей якким не всеодно майбутнє нашого міста !!! І знову наикаюсь на думки з Вашого боку про те Що, керівники міста чимсь займаються ! Хочу Вас спитати чим?????????? Вирішують проблемні питання - якщо чесно я цього не бачу! Прикладом цього є апарат УЯР -01! Ями як були так і є! Уяр не справився кап рем робить будем!!! Не раціональне використання коштів! Для чого було купувати машину яка переводить гроші і не малу копійку коштує??????? А додаток який місить асфальтову суміш для чого купувати коли апарат себе не опрадав???????? А ВИ про якийсь папірець та він давно окрашений в колір який для пересічнизх громадян нейтральний!!! На чийому ВИ боці ????? Разом з дентістом 5000%%%%%%

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лип. 2017 00:00 #113921 від myron
Відповідь від myron у темі Зрада! Зрада! Влада винувата!
А стосовно чи можна в ШРЕПІ виливати урни! На беголовий УЯР його додаток гроші знайшли ????????????????????? Урновиливальний станок змайстрити і власноруч можна як директор парку !!!!!! Було би бажання !!!!!!!!!!!! Не кажіть мені що робити і я не казатиму куди йти ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 лип. 2017 01:10 #113924 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Зрада! Зрада! Влада винувата!
Я ні на чийому боці, і мені остогидло, що ви вчергове намагаєтесь все ділити на два табори. УЯРом я сам не задоволений і про це писав у відповідній темі, не треба переводити цей топік в інше русло, якщо по темі нічого сказати.
Випадок вже здається однозначніше нікуди, але ж ні, і тут не вгодили панству. Урни бачте винуваті, треба було з титану робити і вкопувати на 20 метрів.
Влада у нас нікчемна, корумпована, непрофесійна та несучасна. Але коли дивишся на бидло вуличне і диванних крикунів на форумі, то розумієш, що все мало бути значно гірше, ви і того не варті. І тим і тим завжди хтось щось винен, а хто думає не так, то це чиновник, депутат, агент кремля, порохобот, захисник полодюка і далі по списку.
Ці користувачі подякували: olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лип. 2017 08:59 #113928 від myron
Відповідь від myron у темі Зрада! Зрада! Влада винувата!
Стосовно бидла я згідний !!! Чисто не там де прибирають а там де не смітять!!! Ті урни можна було вилити і в парку за окрему оплату послуг ! Розумію і інше можливо нашому керівництву сказали зверху де купити ті урни ! Цей принцип ще діє до цих пір!! Тому що ця фірма де їх купували якогось рогатого з високопосадовців!!! А де нам брати робочі місця. Скільки підприємств ліквідовано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! От вам і люди і менталітет і так як Ви пишете ліс тому, що село тільки з поїздом !!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.100 секунд
0
репостів
0
репостів