Шепетівський басейн

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 черв. 2017 13:40 #113157 від Dj Os
Шепетівський басейн був створений Dj Os

Вже більше тижня відкритий шепетівський басейн. Гадаю пора створити тему, де відвідувачі можуть залишити свої відгуки про заклад. Хто вже відвідував? Як враження? Які мінуси, які плюси?
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 черв. 2017 15:56 #113158 від либерман
Відповідь від либерман у темі Шепетівський басейн
Щось відгуків немає. Мабуть ніхто медкомісію пройти не може

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 черв. 2017 16:27 #113159 від
Відповідь від у темі Шепетівський басейн
Ходили з дітьми в басейн, чисто, акуратно, гарне ставлення персоналу. Хотілося б ще щоб в роздягальні поставили сушилки для волосся.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 черв. 2017 18:21 #113162 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Шепетівський басейн

Либерман пише: Щось відгуків немає. Мабуть ніхто медкомісію пройти не може


Сьогодні якраз пройшов, вразило що у нас лікарі до цього ставляться більш-менш відповідально.
В Рівному довідку в басейн я отримав відповівши "Ні" на питання: "Щось турбує?". У нас же прийшлось нормально так побігати по поверхах і лікарях.

Завтра надіюсь знайду час відвідати басейн, відгук напишу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 черв. 2017 19:22 #113163 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Шепетівський басейн

Анонімність пише: Ходили з дітьми в басейн, чисто, акуратно, гарне ставлення персоналу. Хотілося б ще щоб в роздягальні поставили сушилки для волосся.

Дійсно, чомусь одразу непомітив цей недолік.
Шепетівчанин, чекаємо детальний звіт :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 черв. 2017 20:37 #113172 від Повсталий з пекла
Ніяк не вистачає часу пройти медичну комісію, думаю якось попаду до басейну.
А сушки потрібні, закордоном в таких закладах при виході з роздягальні це обов язкове, ну і дзеркало авжеж).
Маю надію ,що кабінка для перевдягання присутня?))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 черв. 2017 17:37 #113231 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Шепетівський басейн
Сьогодні був з малою у дитячого лікаря, то казала, що багато дітей проходять огляд на басейн.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 черв. 2017 18:37 - 20 черв. 2017 18:41 #113303 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Шепетівський басейн
Був сьогодні в басейні, в цілому все дуже добре. Сподобалось багато місця в роздягальні і душі. У великій чаші басейну людей було мало, буквально я з дружиною і ще дві відвідувачки, в листку куди ставлять відмітки про кількість людей бачив що сьогодні на сеансах було 1-2 людини.
За малу чашу не скажу, але там відвідувачів було більше.
Персонал привітний, підказали куди йти і т.п., тренер знаходиться в приміщені і слідкує за безпекою.
Температура води комфортна, в душі тепла вода також присутня.
Покриття підлоги біля басейну не слизьке, все гарно продумали.

Ціна 60 грн, сеанс триває 1 годину 15 хвилин.

Але є невеличкі мінуси:
1. Бракує дзеркала в роздягалці, елементарно причесатися і привести себе в порядок без нього важкувато. Фен також був би не лишній.
2. Мене бентежить те що треба перезуватись на першому поверсі і йти в роздягалку вже у змінному взуті. Коли заходиш в басейн це ще куди не йшло, а коли виходиш не дуже зручно. Змінне взутя мокре, треба або брати з собою рушник і на першому поверсі витирати ноги, або взуватися з мокрими ногами. В зимову пору буде дуже не зручно.
Взагалі перезуватись не у роздягалці це якась дурня, та і людям чекаючим в холі не дуже приємно дивитися як якийсь чувак перезувається))

Загалом все на високому рівні, буду ходити і далі пару разів на тиждень. Людям з проблемами зі спиною або з сидячою роботою, як у мене, рекомендую.

Ех... відкрили б раніше, можливо я б не був такий жирний влітку))

Додаю розклад сеансів у великій чаші, розклад малої щось не подумав сфотографувати
Долучення:
Останнє редагування: 20 черв. 2017 18:41 ким Шепетівчанин.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 черв. 2017 18:51 #113304 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Шепетівський басейн
Дякую за детальний відгук. За перевзування звичайно трішки маразм, сподіваюсь в найближчому майбутньому це непорозуміння вирішать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 серп. 2017 19:53 #114253 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Шепетівський басейн

Але є невеличкі мінуси:
1. Бракує дзеркала в роздягалці, елементарно причесатися і привести себе в порядок без нього важкувато. Фен також був би не лишній.
2. Мене бентежить те що треба перезуватись на першому поверсі і йти в роздягалку вже у змінному взуті. Коли заходиш в басейн це ще куди не йшло, а коли виходиш не дуже зручно. Змінне взутя мокре, треба або брати з собою рушник і на першому поверсі витирати ноги, або взуватися з мокрими ногами. В зимову пору буде дуже не зручно.
Взагалі перезуватись не у роздягалці це якась дурня, та і людям чекаючим в холі не дуже приємно дивитися як якийсь чувак перезувається))


Пройшло два місяці повернемось до мінусів:
1. Дзеркало повісили, яке по місцю кріплення відразу тріснуло (чоловіча роздягалка). Фен є на вході, сушити волосся пропонують в холі на вході!!! в приміщення спортивної школи))

Напевно бояться що фени з роздягалки вкрадуть, Так от, є фени які кріпляться на стіну і які не вкрадуть. Найдешевший коштує в районі 300грн. На відкритті басейну були ж спонсори серед підприємців міста, можливо варто попросити на фен, якщо бюджету не вистачає?
Я можу сам проспонсорувати два фени, в чоловічу і жіночу дорослі роздягалки.

2. Дива не сталося, перевзуватись так і пропонують на першому поверсі, це повний треш. Йдеш в мокрих капцях на перший поверх, несеш з собою рушник щоб витерти ноги, в іншій руці несеш взуття. А тепер пофантазуйте як буде зручно взимку жінкам в колготках.
Постелити в роздягалках спеціальні коврики, які не будуть бруднитися від взуття. Типу таких:

Тим більше зі мною був чоловік який зайшов взутим у роздягалку і чхав на ваші рекомендації.

Можна ж зробити якось по людскі.
Жаль що адміністрація не прислухається і не змінює заклад на краще, в якому вигляді басейн прийняли в такому і підтримують, аби не хуже як то кажуть.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів