Шепетівський басейн

• Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Модератор
  • Модератор
  • Редактор
Більше
12 черв. 2017 13:40 #113157 від Dj Os
Dj Os створено тему: Шепетівський басейн

Вже більше тижня відкритий шепетівський басейн. Гадаю пора створити тему, де відвідувачі можуть залишити свої відгуки про заклад. Хто вже відвідував? Як враження? Які мінуси, які плюси?
Долучення:
Більше
12 черв. 2017 15:56 #113158 від либерман
либерман відповів в темі: Шепетівський басейн
Щось відгуків немає. Мабуть ніхто медкомісію пройти не може
  • Анонімність
  • Анонімність аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 черв. 2017 16:27 #113159 від Анонімність
Анонімність відповів в темі: Шепетівський басейн
Ходили з дітьми в басейн, чисто, акуратно, гарне ставлення персоналу. Хотілося б ще щоб в роздягальні поставили сушилки для волосся.
Більше
12 черв. 2017 18:21 #113162 від Шепетівчанин
Шепетівчанин відповів в темі: Шепетівський басейн

Либерман пише: Щось відгуків немає. Мабуть ніхто медкомісію пройти не може

Сьогодні якраз пройшов, вразило що у нас лікарі до цього ставляться більш-менш відповідально.
В Рівному довідку в басейн я отримав відповівши "Ні" на питання: "Щось турбує?". У нас же прийшлось нормально так побігати по поверхах і лікарях.

Завтра надіюсь знайду час відвідати басейн, відгук напишу.

У всьому шукай позитив :-)
  • Dj Os
  • Модератор
  • Модератор
  • Редактор
Більше
12 черв. 2017 19:22 #113163 від Dj Os
Dj Os відповів в темі: Шепетівський басейн

Анонімність пише: Ходили з дітьми в басейн, чисто, акуратно, гарне ставлення персоналу. Хотілося б ще щоб в роздягальні поставили сушилки для волосся.

Дійсно, чомусь одразу непомітив цей недолік.
Шепетівчанин, чекаємо детальний звіт :-)
Більше
12 черв. 2017 20:37 #113172 від Повсталий з пекла
Повсталий з пекла відповів в темі: Шепетівський басейн
Ніяк не вистачає часу пройти медичну комісію, думаю якось попаду до басейну.
А сушки потрібні, закордоном в таких закладах при виході з роздягальні це обов язкове, ну і дзеркало авжеж).
Маю надію ,що кабінка для перевдягання присутня?))
  • Dj Os
  • Модератор
  • Модератор
  • Редактор
Більше
15 черв. 2017 17:37 #113231 від Dj Os
Сьогодні був з малою у дитячого лікаря, то казала, що багато дітей проходять огляд на басейн.
Більше
20 черв. 2017 18:37 - 20 черв. 2017 18:41 #113303 від Шепетівчанин
Був сьогодні в басейні, в цілому все дуже добре. Сподобалось багато місця в роздягальні і душі. У великій чаші басейну людей було мало, буквально я з дружиною і ще дві відвідувачки, в листку куди ставлять відмітки про кількість людей бачив що сьогодні на сеансах було 1-2 людини.
За малу чашу не скажу, але там відвідувачів було більше.
Персонал привітний, підказали куди йти і т.п., тренер знаходиться в приміщені і слідкує за безпекою.
Температура води комфортна, в душі тепла вода також присутня.
Покриття підлоги біля басейну не слизьке, все гарно продумали.

Ціна 60 грн, сеанс триває 1 годину 15 хвилин.

Але є невеличкі мінуси:
1. Бракує дзеркала в роздягалці, елементарно причесатися і привести себе в порядок без нього важкувато. Фен також був би не лишній.
2. Мене бентежить те що треба перезуватись на першому поверсі і йти в роздягалку вже у змінному взуті. Коли заходиш в басейн це ще куди не йшло, а коли виходиш не дуже зручно. Змінне взутя мокре, треба або брати з собою рушник і на першому поверсі витирати ноги, або взуватися з мокрими ногами. В зимову пору буде дуже не зручно.
Взагалі перезуватись не у роздягалці це якась дурня, та і людям чекаючим в холі не дуже приємно дивитися як якийсь чувак перезувається))

Загалом все на високому рівні, буду ходити і далі пару разів на тиждень. Людям з проблемами зі спиною або з сидячою роботою, як у мене, рекомендую.

Ех... відкрили б раніше, можливо я б не був такий жирний влітку))

Додаю розклад сеансів у великій чаші, розклад малої щось не подумав сфотографувати

Долучення:
Останнє редагування: 20 черв. 2017 18:41 від Шепетівчанин.
Ці користувачі подякували: Dj Os
  • Dj Os
  • Модератор
  • Модератор
  • Редактор
Більше
20 черв. 2017 18:51 #113304 від Dj Os
Дякую за детальний відгук. За перевзування звичайно трішки маразм, сподіваюсь в найближчому майбутньому це непорозуміння вирішать.
Більше
31 серп. 2017 19:53 #114253 від Шепетівчанин

Але є невеличкі мінуси:
1. Бракує дзеркала в роздягалці, елементарно причесатися і привести себе в порядок без нього важкувато. Фен також був би не лишній.
2. Мене бентежить те що треба перезуватись на першому поверсі і йти в роздягалку вже у змінному взуті. Коли заходиш в басейн це ще куди не йшло, а коли виходиш не дуже зручно. Змінне взутя мокре, треба або брати з собою рушник і на першому поверсі витирати ноги, або взуватися з мокрими ногами. В зимову пору буде дуже не зручно.
Взагалі перезуватись не у роздягалці це якась дурня, та і людям чекаючим в холі не дуже приємно дивитися як якийсь чувак перезувається))

Пройшло два місяці повернемось до мінусів:
1. Дзеркало повісили, яке по місцю кріплення відразу тріснуло (чоловіча роздягалка). Фен є на вході, сушити волосся пропонують в холі на вході!!! в приміщення спортивної школи))

Напевно бояться що фени з роздягалки вкрадуть, Так от, є фени які кріпляться на стіну і які не вкрадуть. Найдешевший коштує в районі 300грн. На відкритті басейну були ж спонсори серед підприємців міста, можливо варто попросити на фен, якщо бюджету не вистачає?
Я можу сам проспонсорувати два фени, в чоловічу і жіночу дорослі роздягалки.

2. Дива не сталося, перевзуватись так і пропонують на першому поверсі, це повний треш. Йдеш в мокрих капцях на перший поверх, несеш з собою рушник щоб витерти ноги, в іншій руці несеш взуття. А тепер пофантазуйте як буде зручно взимку жінкам в колготках.
Постелити в роздягалках спеціальні коврики, які не будуть бруднитися від взуття. Типу таких:

Тим більше зі мною був чоловік який зайшов взутим у роздягалку і чхав на ваші рекомендації.

Можна ж зробити якось по людскі.
Жаль що адміністрація не прислухається і не змінює заклад на краще, в якому вигляді басейн прийняли в такому і підтримують, аби не хуже як то кажуть.

Ці користувачі подякували: Dj Os
Час відкриття сторінки: 0.519 секунд