Чи є спеціалісти в Шепетівській ЦРЛ?

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 лют. 2016 15:11 #105334 від
Сьогодні відвідав Шепетівську ЦРЛ точніше діагностично консультативну поліклініку проходив комісію. В мене є проблеми із здоров'ям і я це знаю я проходив лікарів ніхто мені несказав ніразу про мої захворювання потім мене послали в чоловічий оглядовий кабінет я прийшов лікар внятно мені пояснив як проходить огляд і обстежив мене він один виявив всі мої захворювання і відправив мене на консультації до лікарів яких я вже пройшов і вони зазначили що я здоровий...Який висновок з цього можна зробити? Вибачте на слові старі пирдуни сидять і питають чи здоровий і необстежують пишуть здоровий хотя в мене геморой чому хірурги невиконують свою роботу? А в оглядовому це виявили і знову послали на консультацію чого молоді лікарі спеціалісти можуть виявити порадити дати консультацію а інші ні. Ще одне питанячко чому в поліклініці немає уролога табличка є а уролога немає і проблеми повязані із сечевипусканям теж виявив лікар з оглядового чоловічого кабінету. Я так розумію він один компетентний лікар на всю поліклініку дякую йому велике що він дійсно ставиться відповідально до своєї нелегкої роботи! І ще одне здавав кров від лаборанта тхне перегаром що за лікарня яка Європа старі некваліфіковані хірурги і випивші лоборанти одного кого я побачив нормального спеціаліста це лікар чоловічого оглядового кабінета дякую йому! Але треба вирішувати ці питання щоб більше було таких спеціалістів...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лют. 2016 18:49 #105340 від Старик Хотабыч
То хочеш в кожному кабінеті роздягатись, як в чоловічому оглядовому?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 лют. 2016 14:56 #105371 від
Про те, як проходиться медкомісія, всі ми добре знаємо. Якщо є проблеми зі здоров"ям - треба йти до лікаря і вимагати нормального обстеження, а не надіятись на те, що вони самі здогадаються. Краще за нас самих про нас ніхто не потурбується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 лют. 2016 17:36 #105449 від
ЗАКОН УКРАЇНИ

Основи законодавства України про охорону здоров'я

Стаття 34. Лікуючий лікар

Лікуючий лікар - лікар закладу охорони здоров'я або лікар, який провадить господарську діяльність з медичної практики як фізична особа - підприємець і який надає медичну допомогу пацієнту в період його обстеження та лікування.
Обов'язками лікуючого лікаря є своєчасне і кваліфіковане обстеження та лікування пацієнта.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.108 секунд
0
репостів
0
репостів