Довго ще "Шепетівський вісник" буде займатися проституцією?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 вер. 2015 16:43 - 25 вер. 2015 16:43 #101819 від Dj Os
Вибори у нас як завжди загострюють проблематику продажної журналістики. Вісник почав повнитися ось такими матеріалами.

Чи ось такими

Прикладів можна наводити безліч, у мене навіть виникло враження, що там стало більше аркушів, бо не вся джинса влазить.
Політична реклама само по собі не злочин, але ця газета вперто не хоче повідомляти читача про її наявність. Навіть приватна газета "День за Днем" хоч якусь манюсіньку, але позначку ставить.
Найбільше в цій історії обурює те, що "Шепетівський вісник" фактично комунальна газета, яка постійно просить дотації з місцевого бюджету та податкові пільги.
Доки ми будемо кормити цих дармоїдів?
Останнє редагування: 25 вер. 2015 16:43 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 вер. 2015 19:42 #101823 від kredit
а як би там дефірамби співали Свободі чи ПС, ти б написав - "Шепетівський вісник має чітку політичну позицію" ? :lol: :lol: :lol:
Ці користувачі подякували: Maryna

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 вер. 2015 20:02 #101825 від Dj Os

kredit пише: а як би там дефірамби співали Свободі чи ПС, ти б написав - "Шепетівський вісник має чітку політичну позицію" ? :lol: :lol: :lol:

Написав би так само, але шось не видать джинси Свободи. :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 вер. 2015 23:51 #101834 від 259051213422@odnoklassniki.com

а як би там дефірамби співали Свободі чи ПС

Аааа... То ці що на сторінках газети тіпа їхні політични "суперники"? :)

Давно за Сашком спостерігаю, і мені здається що він таки більш тяготіє до цього свободопеесного напряму циркового мистецтва (його для народу ще називають "політична боротьба"), нє?

Чому така гостра реакція? Його той вісник хтось читає взагалі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 вер. 2015 00:05 #101835 від Dj Os
Ну поки що читають, але все менше і менше. Питання в іншому - чи має право газета, яка просить у нас гроші, нас же і обдурювати.
Можете мене ліпити до свободи скільки заманеться, але вісник джинсує постійно і я вже задовбався про це писати shepetivka.com.ua/blogs/tags/dzhynsa.html
Якби я керувався вашою логікою, то вже б збожеволів давно. Поясність мені, у вас же Свобода - партія влади, то як так в комунальній газеті немає їх реклами, джинси чи хоча б статті? Ну з Кредитом все ясно, а ти вже Мішаня як до такого дожився?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 вер. 2015 00:25 - 26 вер. 2015 00:27 #101836 від 259051213422@odnoklassniki.com
Та я чисто з пізнавальної точки зору. У мене Свобода, чи ще там хтось, включно і з партіями про які газета пише - просто група людей, які хочуть до влади і якийсь невеликий відсоток з них (можливо) хоче там щось добре зробити. Мене більше цікавить чи ти, як журналіст, упереджений чи ні?
Я знаю, що деякі партії у нас не гребують відверто брудними прийомчиками :) Клеять там на бігборди всякі ліпучки :) Навіть знаю хто клєїв :) Це краще газетної джинси чи ні? Може вони тому і не друкуються? Працюють, як то кажуть, на натурі? Нашо їм якась бабушкина газета, коли є багато молодих активістів, що готові хоч у вогонь? Це лиш теорія, я нічого не стверджую, але мо й справді?
Це я до того, що не такий уже страшний чорт, як його малюють. Джинсу цілком компенсують не менш благородні вчинки політичних опонентів. Всі довольні, шоу триває. То ці цих, то ті тих. :)

ЗІ. А кредіт у нас хто? Кредіт, а ну признавайся - ти з якої партії? :angry:
Останнє редагування: 26 вер. 2015 00:27 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 вер. 2015 00:29 #101837 від Dj Os
Не потрібно дивитись на джинсу лише через призму політики. До чого довело маніпулювання громадською думкою нашого східного сусіда я думаю не потрібно нагадувати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 вер. 2015 00:47 #101838 від 259051213422@odnoklassniki.com
Нууу... Маніпулювання є завжди. Що ж це за влада, яке не формує потрібної їй громадянської думки? Її на раз-два зметуть - після першого ж проколу. Яким дивом тримається нинішня іпостась представників точно тих же олігархів, що були і 5, і 10 років назад? І це при всіх тих надіях які мали люди. Якщо б хтось, наприклад, впав в кому під час Майдану, а зараз прийшов до тями, і подивився що з того вийшло - то очам би не повірив. А все вона, рідненька, маніпуляція, соцзамовлення і т.д. Потрошки, помаленьку. Ну десь ще можна і просто пристукнути - на те воно й війна.
Тому де, де, а в муніципальних ЗМІ джинсі (якщо маємо на увазі оті манупуляції) якраз саме і місце. Вона там просто зобовязана бути. І раз саме ці партії там зявились, то очевидно уже вирішено хто буде у нас владою (бо вони ще ж не біля корита). От на виборах, доречі, можна буде і перевірити - вірне це припущення чи ні.
А у сусіда нашого просто грошей і досвіду більше у цій сфері. От і "переманіпулював" нас.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 вер. 2015 01:14 #101839 від Dj Os
Розумієш яка штука, маніпулювання далеко не завжди є. Але його так хочуть бачити у всьому, що шукають маніпуляції там, де їх немає. От навіть взяти до прикладу мене, звідки пішли оці всі чутки, що мені Свобода гроші чемоданами носить, що я біля Одуда днюю і ночую?
Сайт існує вже більше 10 років, але є люди, які впевнені, що саме зараз я плюнув на його репутацію та продався політикам.
Поміж неприємної правди і солодкої брехні, люди у нас дедалі частіше обирають брехню.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 вер. 2015 08:37 #101840 від Yyuurriiyy

Островський О.В. пише: ...біля Одуда...

Якщо не секрет, то хто такий цей товариш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.173 секунд
0
репостів
0
репостів