Нове кафе "Рандеву"

Більше
26 січ. 2016 09:30 #104773 від olhavs
olhavs відповів в темі: Нове кафе "Рандеву"

Кава смачна і відчувається 100% арабіка

Мені кава видалася заслабкою. Брала американо з молоком. Молоко принесли окремо. Може, кава і хороша, але її явно не докладають в автомат. Кухню не пробувала, але офіціанти сподобались. Обслуговування на рівні.
Більше
03 трав. 2016 21:34 #106534 від О В Островський
О В Островський відповів в темі: Нове кафе "Рандеву"
У кафе "Рандеву" нарешті навчились варити каву. :) Дружина замовляла Лате: пінка нарешті взбита як слід, а кава насичена, смачна та не перепаляна.
  • Кафе "Рандеву"
  • Кафе "Рандеву" аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 бер. 2017 19:45 #111547 від Кафе "Рандеву"
Кафе "Рандеву" відповів в темі: Нове кафе "Рандеву"
Висловлюю слова вдячності Артему, що працює у цьому прекрасному кафе. Моя сестра святкувала свій День народження, нажаль в мене не було можливості бути на цьому святі, за телефоном звернулася до Артема, у проханні допомогти привітати сестру, і отримала більш ніж очікуванну допомогу, він особисто купив прекрасні квіти і вже за декілька хвилин, очі моєї любої сестрички світилися від приємної несподіванки. Дуже Вам дякую, Артем. З таким персоналом в кафе є майбутнє.
  • Кафе Рандеву
  • Кафе Рандеву аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 бер. 2017 22:36 #111894 від Кафе Рандеву
Кафе Рандеву відповів в темі: Нове кафе "Рандеву"
А я була раз з дитиною, замовили собі тістечко з чаєм, говорили свіженьке, як домашнє, а дитина і цілу ніч блювала і наступний день також. Так інтерєр і атмосфера приємні, але кухня відбила всі бажання йти туди раз і назавжди.....
Більше
14 лист. 2017 04:03 #115471 від О В Островський
О В Островський відповів в темі: Нове кафе "Рандеву"
Давно я писав останній відгук про це заклад, вирішив зайти і подивитись, що там змінилось за цей час. Тим паче, що виникла гарна нагода - вийшли прогулятись з дружиною вдвох вперше за довгий час без донечки, лишили її на бабусю та дідуся.

Інтер'єр за цей час не змінився, тому повторюватись не буду. Просто зауважу, що там досі затишно і дуже зручно спілкуватись тет-а-тет.

Сподобалась робота офіціантки, обслуговувала доброзичливо та швидко. Дуже шкодую, що не мав змоги покласти більше чайових, бо лишились лише крупні купюри.

Також задоволений баром. Віскі з колою приготовано вміло і у правильних пропорціях. Хоча дуже хотілось би більший вибір коктейлів із цим самим віскі.
Глінтвейн із рожевого вина дружини теж був смачним та ароматним, вино підібрано вдало, спеції та цитрусові підкреслювали, а не забивали смак.

І от ми дістались до кухні.
Мене надзвичайно радує те, що заклад есперементує і у його меню є небанальні та цікаві страви, та я не розумію, чого б їх не винести окремим розділом у меню? Таких наїдків небагато, але все таки.

Все що нам вдалось найти в доволі довгому меню це цікаві десерти, чорні вареники та нетривіальні теплі салати, на них то ми і вирішили зупинитись.

Дружина взяла якийсь салат із язиком та яйцем пашот, я взяв рибний салат із гарбузою. Вибачте, точні назви не пригадаю.

Коротше тут розчарування, що в мене, що в дружини. Навіщо стільки листя салату? Його було більше ніж основних інгредієнтів. Окрім того що це виглядає дивно зі сторони подачі, так ще і явно вводить в оману клієнта. Коли ти замовляєш рибний салат, то ти очікуєш, що основа там буде риба, а не купа зелені, ми ж не якісь парнокопитні.

Друге зауваження до язику у салаті дружини, він явно був не першої свіжості та дещо обвітрений. Якщо вже готуєте салати з таким примхливим продуктом, то будь ласка зберігайте його вірно. Щодо смакових якостей, то жінці не сподобався.

Мій же салат хоч мене і не вразив, але треба віддати належне сміливості рецепту. Це було хоча б цікаво)

Це все питання смаків звичайно, але поєднувати мед та оцет з гарбузою, як на мене, не найкраще рішення, тим паче у теплому салаті. Ще до того як ти його спробуєш, тебе зустрічає різкий запах, ніби якогось миючого засобу. Доволі важко передати словами, але досвід не з приємних.

А от обжарку хека у гарбузі вітаю, вийшло дійсно смачно, шкода, що вся інша частина салату, на цьому святі смаку, явно лишня.

Та в цілому кухнею розчарований, саме тому вирішили скасувати замовлення десерту.

Ще хочу згадати про туалет. Частіше заглядайте до смітника. Якщо у вас паперові рушники, а не сушка, то він заповнюєтсья миттєво, хоч у моєму випадку це був будній день з невеличкою кількістю клієнтів.

А ще хотілось би в крані теплої води, руки заніміли.
Долучення:
Час відкриття сторінки: 1.197 секунд
Працює на Форум