Нове кафе "Рандеву"

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2016 00:12 #104771 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
Доброї ночі. Сьогодні відвідала Рандеву. Атмосфера затишна та приємна, тиха музика підтримує чудовий настрій, находитись там комфортно, адже не має непристойних бурмил, які хамлять за сусіднім столиком. Я справді сьогодні як морально так і фізично відпочила. Кав'ярня навіяла гарні спогати і чимось мені нагадала Hawelka Kaffeе у Вені. Дівчина офіціант з приємною (а не наіграною) посмішкою нас зустріла. Кава смачна і відчувається 100% арабіка, не хочу вихвалятись, але на каві розуміюсь, тому мені сподобалось. Задоволена лишилась кухнею. Не завжди мені можна догодити, а тут справді контраст спецій зіграв в мою користь. Салат "Примха" та запечена картопля з курятиною були на висоті, за якихось 42 грн. Багато хто боїться експерементувати зі спеціями, а тут відчувається баланс. Салат з краплиною перцю, а таку просту річ як картопля, доповнили смачним соусом. Як я зрозуміла, то в них навіть можна замовити з собою і повара відповідально поставляться до цього, таку картину довелось побачити сьогодні, це дуже зручно в наш час. Можливо це пусті слова для когось, але як сказано кимось вище, то повара дійсно заслуговують премію, тому раджу господарям не просто прочитати ці коментарі, а прийняти міри, тому що таких людей потрібно цінити і якось заохочувати. Це справді прохання не тільки моє, а судячи по коментарям люди в захваті. Підкреслю слова когось відомого і раніше сказане: "Всім хорошим не будеш". А ті хто пише жахіття, хай спробують щось власне, а тоді суддять господарів цього закладу. Дякую Вам за гарно проведений час, а поварам окремий низький поклін, молодці приємно здивували. З повагою до вас Оксана Ткачук!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
26 січ. 2016 09:30 #104773 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Нове кафе "Рандеву"

Кава смачна і відчувається 100% арабіка

Мені кава видалася заслабкою. Брала американо з молоком. Молоко принесли окремо. Може, кава і хороша, але її явно не докладають в автомат. Кухню не пробувала, але офіціанти сподобались. Обслуговування на рівні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 трав. 2016 21:34 #106534 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нове кафе "Рандеву"
У кафе "Рандеву" нарешті навчились варити каву. :) Дружина замовляла Лате: пінка нарешті взбита як слід, а кава насичена, смачна та не перепаляна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 бер. 2017 19:45 #111547 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
Висловлюю слова вдячності Артему, що працює у цьому прекрасному кафе. Моя сестра святкувала свій День народження, нажаль в мене не було можливості бути на цьому святі, за телефоном звернулася до Артема, у проханні допомогти привітати сестру, і отримала більш ніж очікуванну допомогу, він особисто купив прекрасні квіти і вже за декілька хвилин, очі моєї любої сестрички світилися від приємної несподіванки. Дуже Вам дякую, Артем. З таким персоналом в кафе є майбутнє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 бер. 2017 22:36 #111894 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
А я була раз з дитиною, замовили собі тістечко з чаєм, говорили свіженьке, як домашнє, а дитина і цілу ніч блювала і наступний день також. Так інтерєр і атмосфера приємні, але кухня відбила всі бажання йти туди раз і назавжди.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лист. 2017 04:03 #115471 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нове кафе "Рандеву"
Давно я писав останній відгук про це заклад, вирішив зайти і подивитись, що там змінилось за цей час. Тим паче, що виникла гарна нагода - вийшли прогулятись з дружиною вдвох вперше за довгий час без донечки, лишили її на бабусю та дідуся.

Інтер'єр за цей час не змінився, тому повторюватись не буду. Просто зауважу, що там досі затишно і дуже зручно спілкуватись тет-а-тет.

Сподобалась робота офіціантки, обслуговувала доброзичливо та швидко. Дуже шкодую, що не мав змоги покласти більше чайових, бо лишились лише крупні купюри.

Також задоволений баром. Віскі з колою приготовано вміло і у правильних пропорціях. Хоча дуже хотілось би більший вибір коктейлів із цим самим віскі.
Глінтвейн із рожевого вина дружини теж був смачним та ароматним, вино підібрано вдало, спеції та цитрусові підкреслювали, а не забивали смак.

І от ми дістались до кухні.
Мене надзвичайно радує те, що заклад есперементує і у його меню є небанальні та цікаві страви, та я не розумію, чого б їх не винести окремим розділом у меню? Таких наїдків небагато, але все таки.

Все що нам вдалось найти в доволі довгому меню це цікаві десерти, чорні вареники та нетривіальні теплі салати, на них то ми і вирішили зупинитись.

Дружина взяла якийсь салат із язиком та яйцем пашот, я взяв рибний салат із гарбузою. Вибачте, точні назви не пригадаю.

Коротше тут розчарування, що в мене, що в дружини. Навіщо стільки листя салату? Його було більше ніж основних інгредієнтів. Окрім того що це виглядає дивно зі сторони подачі, так ще і явно вводить в оману клієнта. Коли ти замовляєш рибний салат, то ти очікуєш, що основа там буде риба, а не купа зелені, ми ж не якісь парнокопитні.

Друге зауваження до язику у салаті дружини, він явно був не першої свіжості та дещо обвітрений. Якщо вже готуєте салати з таким примхливим продуктом, то будь ласка зберігайте його вірно. Щодо смакових якостей, то жінці не сподобався.

Мій же салат хоч мене і не вразив, але треба віддати належне сміливості рецепту. Це було хоча б цікаво)

Це все питання смаків звичайно, але поєднувати мед та оцет з гарбузою, як на мене, не найкраще рішення, тим паче у теплому салаті. Ще до того як ти його спробуєш, тебе зустрічає різкий запах, ніби якогось миючого засобу. Доволі важко передати словами, але досвід не з приємних.

А от обжарку хека у гарбузі вітаю, вийшло дійсно смачно, шкода, що вся інша частина салату, на цьому святі смаку, явно лишня.

Та в цілому кухнею розчарований, саме тому вирішили скасувати замовлення десерту.

Ще хочу згадати про туалет. Частіше заглядайте до смітника. Якщо у вас паперові рушники, а не сушка, то він заповнюєтсья миттєво, хоч у моєму випадку це був будній день з невеличкою кількістю клієнтів.

А ще хотілось би в крані теплої води, руки заніміли.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 квіт. 2018 14:41 #117536 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
Сьогоднi відвідав кафe Рандeву вражeння нe дужe . Замовлeння чeкав 1год. Хоча замовлeння було зроблeно одночасно.! НE РEКОМEНДУЮ КАФE РАНДEВУ. ВІДНОШEННЯ ЯК ДО НEПОТРІБУ!!!
морозиво чeкав дужe довго дeсь біля 1год. Хоч мкнe намагались пeрeконати що замовлeння на морозиво робив пізнішe. НE РEКОМEНДУЮ КАФE РАНДEВУ В М. ШEПEТІВКА !!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.246 секунд
0
репостів
0
репостів