Нове кафе "Рандеву"

Більше
15 вер. 2015 22:00 #101477 від Ірина 32
Відповідь від Ірина 32 у темі Нове кафе "Рандеву"
Я не закривала цей форум, бо чекала " шпильки у колеса", адже без фото на сайті і без власного ім'я можна написати все що завгодно. Десь через місяць знов приїду у Шепетівку і якщо хочете можу з вами зустрітися і посперечаємося на цю тему , у цьому цікавому кафе. Мені дуже цікаво вислухати вашу думку, бо чогось здається ви скоріше прискіпуєтесь не до закладу, а до її хазяїв. Я до речі теж маю власний бізнес і мені можливо буде цікаво знати чому ви недооцінюєте старання людей зробити ваше місто краще.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2015 22:05 #101478 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну все, після всього тут написаного - спеціально там вечорок проведу. Побачим що тут правда, а що ні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2015 22:19 #101480 від Ірина 32
Відповідь від Ірина 32 у темі Нове кафе "Рандеву"
Оце вірна реакція, а я напевне подумаю, мабуть мені дійсно потрібно з хазяями познайомитись і натякнути їм на знижку для мене, адже я тут як справжній мушкетер відстоюю їхнє кафе;))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 вер. 2015 22:19 #101481 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Нове кафе "Рандеву"
Так зараз всі кинуться перевіряти правдивість коментарів. Чорний піар - теж піар :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2015 23:30 #101482 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Нове кафе "Рандеву"
Вчора був у Рандеву. На чатовку запізнився)))
З побаченого:
- крильця готувались тільки при мені не менше 30 хвилин, хоча були замовлені раніше учасниками чатовки (тим паче наскільки я зрозумів, замовили 2 порції - принесли одну);
- замовили бутерброди (дарма не зробив фото).Бутерброд - зріз/скибка багету (не батону), зверху два шматочки сирокопеченої ковбаски, потім шматочок сиру і зверху ще два шматочки тієї ж сирокопченої ковбаски - ковбаски не мало, проте вигляд це все мало надто домашній - такий собі сам собі нарубав бутерброд (хоча дійсно, це було швидше, хвилин 15);
- замовили ром, та до нього попросили нарізати лимон, тільки не напівкружечками/кружечками, а такими собі часточками-секторами, як частинки мандарину - принесли напівкільця;
- замовили стейки (до речі додам, стейк з охолодженого - не замороженого, м'яса готується 10-15 хвилин) - нам назвали спочатку 25 хвилин, потім уточнили і сказали, що це буде біля 40-50 хвилин - ми відмовились, замовили картоплю з м'ясом - та сама картина - більше 40 хвилин очікування;
- замовили баночку коли до рому - баночки/маленькі пляшки коли закінчились, є тільки літрова пляшка;

ось якось так. І в мене, особисто, більше немає бажання відвідувати цей заклад. Можливо пізніше, коли в них щось покращиться...

ПС: Офіціант Марина дійсно намагалась утримувати "хорошую мину при плохой игре" :)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 вер. 2015 00:39 #101483 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
Раніше чим осуджувати помилки інших людей,зверніть увагу на себе.В того хто кидається брудом,не можуть бути чисті руки.
Ми не будемо коментувати дописи на форумі.Хто бажає зробити краще, будь ласка це дозволено кожному.
Ми зробили так як вважали за потрібне.Про смаки ніколи не сперечаються.Всім доброї ночі та гарних днів.
З повагою до Вас, власники "Рандеву" - сім'я Завістовських.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 вер. 2015 08:52 #101486 від Dred
Відповідь від Dred у темі Нове кафе "Рандеву"
ну на рахунок швидкості готовки, то нам картоплю зі свининою та салатик нам принесли на протязі 30 хвилин. тут, мабуть залежить від загруженості та черги. тим паче, що на кухні лише 2 повара.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 вер. 2015 11:10 - 16 вер. 2015 11:10 #101488 від 259051213422@odnoklassniki.com
Раз довго готують - значить хоча б не по морозілочномікроволновочній технології працюють :)
Останнє редагування: 16 вер. 2015 11:10 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 вер. 2015 12:09 #101489 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Нове кафе "Рандеву"
Михайло, коли підеш, може разом сходимо?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
16 вер. 2015 16:10 #101494 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Нове кафе "Рандеву"

Ірина пише: ...дивлячись на тих " вояків" на диванах, які самі нічого не можуть зробити окрім як облаяти ближніх. Ми таких вояків вже бачимо в "однокласниках" і інших соцмережах. :)


Эти интернет вояки деньгами голосуют. Ну а так да, время покажет, кто прав, а кто нет.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.223 секунд
0
репостів
0
репостів