Нове кафе "Рандеву"

Більше
14 вер. 2015 23:48 #101461 від 259051213422@odnoklassniki.com
Думаю, у них ще багато чого поміняється. А люди приємні, нас з колєгою навіть кавою хотіли пригостити :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 вер. 2015 08:46 #101463 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Нове кафе "Рандеву"
Не встиг оцінити кухню та не сильно роздивлявся ремонт, ще якось скажу про це, але офіціантці Марині респект. Весь день слухати незадоволених клієнтів і триматись, великий респект :)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2015 09:19 #101464 від Dred
Відповідь від Dred у темі Нове кафе "Рандеву"
Ачого клієнти не задоволені?

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
15 вер. 2015 11:06 #101465 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Нове кафе "Рандеву"
Бо там все ужасно в плане кухни. Ничего нету практически. Крылышки, гребаные крылышки куриные (!)час готовить - их на солнце за это время можно уже было бы закоптить. Среднее время готовки - около 40-ка минут на все. Официантка хорошенькая, но общий язык находить было трудно :) друг друга не понимали постоянно и не понятно, толи мы не так что-то говорили, толи она не так нас слышала, загадка. Единственное, что более менее быстро пришло - то бутеры (минут 15-20) xD
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2015 18:53 #101468 від Олександр 1972
Відповідь від Олександр 1972 у темі Нове кафе "Рандеву"
Чудовий заклад ! Все дуже вишукано, проте ненав'язливо. Приємна і затишна атмосфера, люб'язний і завжди усміхнений персонал та неймовірно смачна кухня. Завжди прекрасний настрій,який залишається після відвудування цього закладу, змушує повертатись туди знову і знову!!!
Дякую за приємно проведений час у Вас!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2015 19:15 #101469 від Dred
Відповідь від Dred у темі Нове кафе "Рандеву"
Ой шось мені ці коменти нагадують коменти під чудо-пігулками для похудіння)))))

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2015 19:24 #101470 від Ірина 32
Відповідь від Ірина 32 у темі Нове кафе "Рандеву"
Доброго дня. Прочитала всі попередні відгуки і прийшла до такого висновку, що 2-3 написані дійсно, як своє враження, але більшість з них " кину ложку дьогтю, у ту велику діжку меду". Люди не можна так! Я не шепетівчанка, була у вашому місті по справам бізнесу, і ось хотіла залишити свій відгук про нове кафе( яке мені порадили). Інтер'єр чудовий, зі смаком. Меню дійсно тільки розробляється, але я хочу розповісти про кухню. Хтось із попередників говорив про заморожені напівфабрикати, так ось напівфабрикати якраз і готуються за 10-15 хв., а домашня кухня найменше трохи більше ніж за півгодини. Замовляла з кухні "Карпатські деруни" і " Перчені ребра" , ви, ті що написали попередні відгуки бачили ті порції, чи можливо десь у інших кафешках вашого міста вони більші, ні, то ж дивіться правді у вічі, порції нормальні, а особливо за такі ціни, чи може ви давно не були у магазині і не бачили цінників. А хтось хоче напитися коньяку у ресторані на дурняк, так його зараз і в магазині менш ніж за 90 грн. найдешевшого не купиш. А хтось там писав за дешевий інтер'єр, то мабуть він приходить до нового закладу не попоїсти, а оцінити хто скільки грошей вклав у стіни. Смішно, але бог йому суддя. Хочу подякувати тим хазяям, які у такі важкі часи відкрилися і почали працювати, працювати не дивлячись на тих " вояків" на диванах, які самі нічого не можуть зробити окрім як облаяти ближніх. Ми таких вояків вже бачимо в "однокласниках" і інших соцмережах. Процвітання, натхнення, удачі і всього самого найкращого!!!! :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2015 20:18 #101472 від Альбіна 29
Відповідь від Альбіна 29 у темі Нове кафе "Рандеву"
Кращого закладу в Шепетівці немає...і кращого обслуговування!Ціни приємні, кухня смачна, власники класнючі і адміністратори дуже хороші! Була там вже разів з 5!!! і кожен раз прихожу не як в кафе, а як у велику домашню компанію. Дуже обожнюю ВАС всіх!! Бажаю Вам не спортитись і побільше вдячних клієнтів, а не таких, які вишуковують лише мінуси!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2015 20:51 #101473 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Нове кафе "Рандеву"
Схоже, що для нових форумчан, які мають лише по одному повідомленню і лише в даному топіку, існує гнучка система знижок... )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 вер. 2015 21:56 #101476 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
Щоб у цьому місті не відкрилося завжди буде той, хто знайде купу мінусів.І врешті-решт кожному своє. Когось влаштовує рівень забігаловок, де їх "смачно" нагодують за 10 хв., а комусь подобається тепла атмосфера з ввічливим персоналом та смачною їжею.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.218 секунд
0
репостів
0
репостів