Нове кафе "Рандеву"

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 серп. 2015 16:04 #100654 від admin
Нове кафе "Рандеву" був створений admin

Запрошуємо Вас та Ваших дітей відвідати нове кафе "Рандеву"
Смачна кухня, домашній затишок та море емоцій
Проспект Миру 50, Моб. (067) 572-00-29
Ці користувачі подякували: Олександр 1972

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 серп. 2015 18:11 #100659 від 259051213422@odnoklassniki.com

Смачна кухня

А гречка є? :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 серп. 2015 19:22 #100750 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нове кафе "Рандеву"
Ну що? Хтось вже відвідував це кафе? Як враження?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 серп. 2015 20:54 #100752 від 259051213422@odnoklassniki.com
Сьодня хтів зайти, але було закрито ;(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 серп. 2015 14:16 #100783 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
Вчора з друзями і з дитиною відвідали нове кафе. Враження дуже класні!!!! :woohoo: Приемна атмосфера, романтична музика, вічливі офіціантки! Замовити можна будь-що (із меню), при чому ціни дуже порадували!!!! Напевно, що це поки єдине кафе із такими цінами і таким відношенням) Буде дуже шкода, якщо потім вони стануть такими як і всі інші( Приемним сюрпризом стало те, що вони нових гостів вгощають келихом шампанського:) Преміщення гарне, видно що доглядають за ним, але це і так ясно - вони тільки відкрились! Одне побажання адміністаторам цього кафе - зробити колись (в перспективі) місце для дітей, бо ми звернули увагу, що там (окрім нас) були ще відвідувачі з дітьми. До речі, меню для дітей немає, але замовити "дитяче" можна.


Оцінка - 5 із 5 ;) :) :) :) :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 серп. 2015 16:01 #100788 від SPOSTERIGA4KA
Відповідь від SPOSTERIGA4KA у темі Нове кафе "Рандеву"
Михайле, гречка у кафе є. проте меню закладу ще не сформоване і називається тестовим, тобто моніторять страви які найбільше сподобаються клієнтам. мала нагоду там пообідати, і відверто кажучи ціни прийнятні, хоча дорогувато. але якість страви і подача варті того. дуже спокійна атмосфера і, поки що, затишно. сподіваюся власниця пані Наталія подбає про збереження іміджу закладу. допоки це єдине кафе, куди не соромно запросити бізнес партнера на діловий ланч або каву. а от асортимент дитячого меню досить бідовий, з дитиною там не посидиш(((
Ці користувачі подякували: Dj Os, Кудряшка Сью

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Fitale
  • Fitale аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
31 серп. 2015 23:43 #100809 від Fitale
Відповідь від Fitale у темі Нове кафе "Рандеву"
Сподіваюсь, з часом дитячий асортимент збільшиться, т.к. меню поки тестове

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 вер. 2015 22:45 #101151 від Kolanovich76
Відповідь від Kolanovich76 у темі Нове кафе "Рандеву"
Так, е. Але свiжеморожена. Справдi.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 вер. 2015 22:47 #101152 від Kolanovich76
Відповідь від Kolanovich76 у темі Нове кафе "Рандеву"
Тяжело поддерживать имижд заведения при некачественной кухне, когда околр 30 % меню подается разогретого после заморозки.
Ці користувачі подякували: Valentina-Lynnyk-vkontakte

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2015 22:58 #101460 від Dred
Відповідь від Dred у темі Нове кафе "Рандеву"
Ітак, итоги подвєдьом.
Був я в тій кафешкі... На ремонті з економили. Дивишся на стелю - ліпнина гарна, але стелю перед тим не вирівняли, тому доповнює це художество мереживо з зашпатльованих тріщин та швів між панелями. Люстри кухонні на трещітках зовсім не гармонують з венеціанським барельєфом. Шпалери ніякі. Більше про них нема що сказати. Скляні столики - ну це кому як. Хтось вкине випадково чарку, стоячи проголошуючи тост і вони можуть луснути. Не практично. Та і не суттєво. Дивани теж не дуже якісні. Сідаєш на нього, і таке відчуття, що сів на пружинний матрац епохи мого діда. Відчуваєш майже кожну пружинку. Музика, в принципі не погана, ненапрягаюча. Грає щось там собі тихеньким фоном, та й добре. Але могли б розвісити хоча б колонки по куткам кімнат, хоч і не по всім, бо один муз. центр на барстійці, якість звучання якого рівняється з радіоточкою "Промінь", аж ніяк не створює атмосфери затишку. Ціни прийнятні. Але алкоголь задуже дорогий. Коньячку посьорбати задоволення не з дешевих. І звичайно апофіоз цієї картини привносить здоровенна каналізаційна труба замість витяжки над кавовим апаратом, увінчана вентилятором, який нормальні люди вмонтовують в стіни. Це все називається: "Хотіли зробити з розмахом, а зробили щось, на що вистачило грошей".
Взагалі, враження двояке. З одної сторони все вище вказане, а з другої привітні офіціанти та гарне обслуговування. І ще смачна кухня, хоч і порції дитячі. Я розумію, туди приходять не наїстися, а приємно провесьт вечір, але все ж таки.
Не скажу що я не піду в цей заклад наступного разу, але і не можу стверджувати зворотнього.
Дякую за увагу тим, хто прочитав. Не судіть суворо, це моя особиста думка, і вона може не співпадати з вашим або з власником закладу.
Занавіс.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........
Ці користувачі подякували: Dj Os, Symbioz, Anykey, olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.226 секунд
0
репостів
0
репостів