Кав'ярня "Челентано". Відгук

  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
29 січ. 2015 18:35 #95704 від LaCKy
Відповідь від LaCKy у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Я ні з ким не консультуюся, я висловлюю свою думку- це по-перше! А по- друге, судячи з вище сказаного, Ви заядло захищаєте усі не дуже добрі коментарі у напрямок цього закладу, та ще й нік у Вас тут "Кав'ярня", тому моїм висновком було те, що якимось боком Ви з "Челентано" маєте зв'язок! Ось і все, це моє спостереження! Якщо ні, нехай ці поради мають на увазі ті, хто відповідає за цей заклад!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 січ. 2015 18:53 #95705 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Dj Os пише:

Кав'ярня пише:

LaCKy пише: ..... на місці власників, адміністраторів та іншого керівництва, я б прислуховувалась до думки споживачів. Адже ви працюєте у сфері обслуговування і ваш бізнес прямо залежить від попиту. Мені здається, у ваших інтересах враховувати думку клієнтів та робити все якнайкраще, а не влаштовувати дискусії про підтекст у відгуках!

Еее... Це Ви зараз кому?))))
Проконсультуйтесь з Ос-ом, він майсерьки вичисляє хто пише, бо серед писавших в цій темі жодного власника... та іншого керівництва не було))))

Да ти шо? :blink: І давно ти бачеш IP адреси всіх коментаторів, що там сміливо розписуєшся у відсутності людей пов'язаних із закладом?

А подумати перед тим як написати релігія не дозволяє?
Ну як би тобі сказати... Я взагалі не бачу ІР адреси. Але так вже вийшло що в дискуссії про підтексти (я не випадково процитував саме цей клаптик з поста LaCKy) приймали участь аж 2 (два) чоловіка - я та ти. Так вже якось сталося що на рахунок відношення до закладу я впевнений в обох))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 січ. 2015 19:00 #95706 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

LaCKy пише: Я ні з ким не консультуюся, я висловлюю свою думку- це по-перше! А по- друге, судячи з вище сказаного, Ви заядло захищаєте усі не дуже добрі коментарі у напрямок цього закладу, та ще й нік у Вас тут "Кав'ярня", тому моїм висновком було те, що якимось боком Ви з "Челентано" маєте зв'язок! Ось і все, це моє спостереження! Якщо ні, нехай ці поради мають на увазі ті, хто відповідає за цей заклад!

Здається, ми одне одного не зрозуміли....

Я взагалі не захищав або нападав на цю кав'ярню. Я висловив всього лиш свою думку щодо помітності чинників, які складають атмосферу закладу, в данному випадку про вай-фай та телевізор. Завважте, саму атмосферу при цьому я не називав ні хорошою, ні поганою.
Ніком я завжди беру перше слово з назви теми. Тут вийшло "кав'ярня", там "директор", там "перли". Ну.... так якось)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 січ. 2015 20:40 #95708 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Кав'ярня пише:

Dj Os пише:

Кав'ярня пише:

LaCKy пише: ..... на місці власників, адміністраторів та іншого керівництва, я б прислуховувалась до думки споживачів. Адже ви працюєте у сфері обслуговування і ваш бізнес прямо залежить від попиту. Мені здається, у ваших інтересах враховувати думку клієнтів та робити все якнайкраще, а не влаштовувати дискусії про підтекст у відгуках!

Еее... Це Ви зараз кому?))))
Проконсультуйтесь з Ос-ом, він майсерьки вичисляє хто пише, бо серед писавших в цій темі жодного власника... та іншого керівництва не було))))

Да ти шо? :blink: І давно ти бачеш IP адреси всіх коментаторів, що там сміливо розписуєшся у відсутності людей пов'язаних із закладом?

А подумати перед тим як написати релігія не дозволяє?
Ну як би тобі сказати... Я взагалі не бачу ІР адреси. Але так вже вийшло що в дискуссії про підтексти (я не випадково процитував саме цей клаптик з поста LaCKy) приймали участь аж 2 (два) чоловіка - я та ти. Так вже якось сталося що на рахунок відношення до закладу я впевнений в обох))))

Не знаю як ви рахували, але в цій темі спілкувалось більше 2 чоловік

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 січ. 2015 23:22 #95710 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Dj Os пише: Не знаю як ви рахували, але в цій темі спілкувалось більше 2 чоловік

Слухай, я вже не знаю яким чином виділяти фразу "дискусія про підтексти" , про що писала LaCKy та про яку писав я, щоб до тебе накінець дійшло... Походу реально крім своїх постів (без сумніву, самих геніальних в мікрорайоні) нічого не бачиш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2015 01:23 #95713 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Я вже не знаю яким чином виділяти фразу " бо серед писавших в цій темі ". Спочатку якусь фігню зморозиш, а потім начинаєш тут викручуватись "дискусіями про підтексти".
Хоча про шо говорити з людиною, якщо ти їй про каву, а вона за відсутності аргументів намагається лише образити. :lol: Haters gonna hate!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 січ. 2015 08:55 #95714 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Якось заскочу туди і гляну що там є :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2015 10:44 #95718 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Dj Os пише: .................!

Ні, це таки треба бачити щоб повірити))))

В останній китайскій раз поясняю і на цьому розмову з тобою закінчую:

Я вже не знаю яким чином виділяти фразу " бо серед писавших в цій темі ".

Розмова ця почалася трохи не з того. LaCKy звернулася до адміністраторів та т.д подібних закладів щоб вони не влаштовували дискусій про підтексти. Оскільки цю дискусію влаштував я, я відповів що люди, що дискутують тут на тему підтекстів (а таких людей всього двоє - ти та я), відношення до кав'ярень не мають. Порадив звернутися до тебе, бо в свому блозі ти недавно написав про можливість винайти любого, навіть анонімного дописувача. Але тут з'являється наш Ос. І влаштовує холівар, висмикнувши фразу з середини розмови (сама по собі вона дійсно може бути сприйнята неправильно, але ж треба розуміти про що мова йде). LaCKy пояснила свою думку, я пояснив свою, всі заспокоїлись крім тебе))))

Хоча про шо говорити з людиною, якщо ти їй про каву, а вона за відсутності аргументів намагається лише образити

І знов трохи не так))))
Так, ти дійсно казав про каву. От тільки розмова йшла в першому випадку про телевізори та інтернет в кав'ярнях (ця тема все-таки про кав'ярні, а не тільки про каву), в другому... в другому розмова була взагалі не з тобою, і знов не про каву. Ти вліз зі своїми ІР-шками (до речі, знімаю капелюха - до цих пір не знав що в них забивається професія дописувача, тут ти дійсно відкрив мені очі)... ну а закінчив тим що я такий собі дурник, не балакаючий з тобою про каву. Ну, вибачай, про неї я дійсно не писав. Ситуація була "Я тобі про телевізор, ти мені про каву" та "ми взагалі про своє, а каву ти вже потім згадав"

Так не образливо? Накінець зрозуміло?
Особисто я розмову закінчив B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 лют. 2015 20:33 #95867 від odin
Відповідь від odin у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Холівар з нічого...

Моя думка: інтер'єр і все таке - так собі, але, поки що, найкраща кава в Шепетівці. Був там тижнів 2 тому.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 лют. 2015 20:57 #96216 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Була там всього раз. Перші враження як зайшли, були нормальними, так затишно. Персонал запросил у посидіти у "кабінці". На рахунок, яка там кава, чесно кажучи не знаю, бо пили чай, але впевнено можу сказати, що чай там ніякий. Чай ледь зафарбований чи то чайним пакетом, чи то з заварника. Та ще й якість води у закладі підводить, адже був присутній характерний смак у чаю.
Враження у мене змінились після того, як знайомий пішов туди з другом. Запитали чи вільна "кабінка" та й почули приголомшиву новину "Кабінка у нас платна". Не знаю чи ввели нововедення,, чи так хоче нажитись сам персонал, але бажання туди йти у меня вже немає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.174 секунд
0
репостів
0
репостів