Якого стоматолога обрати?

Більше
04 квіт. 2014 16:07 #90638 від Alexandor
Відповідь від Alexandor у темі Якого стоматолога обрати?
Сколько стоит пломба Filtek Ultimate Flowable в "державной" стоматологии?
В Феник-Денте стоит 194грн.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 квіт. 2014 13:48 #90770 від ogv
Відповідь від ogv у темі Якого стоматолога обрати?
доброго дня, з подивом дізнався, що в ПП "Фенікс-Дент", яке я очолюю, пломба із філтек флоу коштує понад 194 грн. перше, матеріал філтек флоу ми використовуємо для закриття фісур і ця послуга з 01.04.2014 року коштує 38 грн. (до цього ця процедура коштувала 35 грн.) Друге, стосовно інших послуг (пломбування) із лінійки філтеків ми використовуємо як пломбувальний матеріал - філтек z250. згідно затвердженого прайсу - вартість безпосередньо послуги: "накладання пломби при лікуванні карієсу та його ускладнень" із 01.04.2014 року становить від 95 до 101 грн (залежно від величини пломби). Якщо Вам було виставлено рахунок в якому за вказану послугу стояла інша (більша) сума, прошу звернутися зі скаргою: feniks-dent@mail.ru з повагою, директор ПП "Фенікс-Дент" Г.Олійник
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 квіт. 2014 14:15 #90771 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Якого стоматолога обрати?
Alexandor, в мене таке враження або ви на пару з ogv піарите тут Фенікс дент, або свідомо дискредитуєте їх. Навряд чи звичайний пацієн запамятає як називавається його пломба..
Ці користувачі подякували: ogv

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 квіт. 2014 16:09 #90772 від ogv
Відповідь від ogv у темі Якого стоматолога обрати?
я з Вами погоджуюся, що більшість пацієнтів не памятає точну назву пломбувальних матеріалів, більше того, навіть в нас для спрощення обліку використовується назва матеріалу українськими літерами. а щодо піару чи ні, я чесно написав, що є директором підприємства, і відгукнутися на попередній допис мене примусило лише те, що я з подивом прочитав про ті ціни, які ніби-то існують в нас. Адже, якщо хтось має певні претензії щодо роботи наших лікарів, я хотів би знати про ці претензії для врахування їх у роботі, але таким чином писати видумані цифри -це мяко кажучи не зовсім порядно. з повагою, Г.Олійник

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 квіт. 2014 16:10 #90773 від Гуманоїд
А фенікс - це тіпа зуби навіть із попелу відроджують?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 квіт. 2014 16:13 #90774 від ogv
Відповідь від ogv у темі Якого стоматолога обрати?
на жаль, ні. але дякую за жарт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 квіт. 2014 21:09 #90779 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Якого стоматолога обрати?
Так само дивуюсь з того, щоб хтось запам'ятовував пломби чи будь-які ліки, коли лікар говорить до асистента і просить щось передати, то я того не пам'ятаю, а пломби при мені ніколи геть не називали. говорили лише дешева, середня та дорога, відповідна і якість така.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лют. 2016 11:17 - 18 лют. 2016 11:43 #105481 від genazavr123
Відповідь від genazavr123 у темі Якого стоматолога обрати?
А я все помню :), чек в студию ! Нормальный человек хочет хорошо пролечиться.

Filtek Ultimate Flowable показали коробку, результат = видно что старались , ни чего удивительного в стоимости нету там стоимость работы, просто в чеке "написано :) " Z250(что явно не подходит для передних зубов).

Сейчас 2016 год и это хреново.
А теперь главный вопрос Кременецка Олена (Олексюк) профессионализм врача 2015-2016 год кто лечил?
Заметил что отношение к лечению к примеру кариеса зубов менее серьезное: нацеленность на результат в догосрочной перспективе, отношения не такие "теплые".

Цену киевских клиник можно узнать онлайн. В феникс денте должен присутсвовать перечень услуг с указанием цен.
Интересует цена на защиту зуба эмаль герметизирующим ликвидом или подобным после полной чистки полости рта?
Долучення:
Останнє редагування: 18 лют. 2016 11:43 ким genazavr123.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лют. 2016 16:08 - 21 лют. 2016 16:58 #105537 від Viktor567
Відповідь від Viktor567 у темі Якого стоматолога обрати?
Рассмотрим опыт качества лечения [2014- и до наших дней :) Слово пломба заменяем на реставрация.

1) ПП Феникс-Дент какие отзывы. Никто не пишет ничего ни хорошего ни плохого.
Лечащие врачи
Олексюк Олена Анатолиевна.
Сондей Надежда Ивановна.
...
2) ПП Дент-Арт студия
3) Государственная стомат поликлиника на 1-м этаже. У кого бы вы лечились???
4) Жд стоматология
5) ...стоматология на ул. Украинской. известно что есть рентгеновский апарат.
6) Эдельвейс
7) ...
8 ) ...
9) ...


Понятно что дома-квартиры, но "забегаловки типа конуры" рассматривать не будем, хотя пишите и про них....
Практикующих врачей-студентов не рекомендовать они могут быть привлекательны только ценой-дешевизной.

Наличие материала Филтек в этих стоматологиях?

Качество лечения-реставрации это в моем понимании профессиональный функционально-эстетический результат(цвет, щелчок, нитка не слоиться, ... см. стандарты стоматологии) без переделок или доделок.
Останнє редагування: 21 лют. 2016 16:58 ким Viktor567.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 лют. 2016 11:17 #105629 від genazavr123
Відповідь від genazavr123 у темі Якого стоматолога обрати?

Качество лечения-реставрации это в моем понимании профессиональный функционально-эстетический результат(цвет, щелчок, нитка не слоиться, ... см. стандарты стоматологии) без переделок или доделок.

Согласен с этим. Кстати врач должен ценить личность пациента видеть еще и положительное, а не только недостатки которые ёё объект наживы.

Олексюк Олена Анатолиевна - худший врач в клинике феникс-дент. Неадекват, под благовидным предлогом делает плохо...., ...,... пилит зуб напильником - "очень умный". Голосуйте кошельком и попадайте к лучшим врачам!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів