Відповісти: В Україні почалась нова хакерська атака

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: В Україні почалась нова хакерська атака

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

23 серп. 2017 10:47
В Україні почалась нова хакерська атака

Фахівці ISSP Labs 22 серпня зафіксували початок нової хвилі кібератак з використанням офіційного сайту компанії з розробки комплексу бухгалтерського обліку Crystal Finance Millennium. Про це повідомляють на сайті компанії ISSP.
«При моніторингу вірусної активності була виявлена розсилка, в якій був ідентифікований цікавий зразок. Файл з назвою «док.zip» завантажується разом з отриманим електронним листом, яке відкриває жертва, і є текстовим файлом зі скриптом на мові JavaScript», – повідомляють експерти ISSP .
Скрипт є завантажувачем, основне завдання якого скачати і запустити виконуваний файл load.exe, який стає вікном для зловмисників.
Вірус збирає інформацію про комп'ютер жертви та відправляє її на командні центри зловмисників. Паралельно з цим даний файл чекає вказівок від зловмисників і чекає встановлення додаткових модулів, які перетворять комп'ютер жертви на бажаний для хакерів ресурс.
«Ймовірно, зловмисники використовували уразливості сайту для розміщення там шкідливих файлів, або це результат атаки NotPetya 27.06.2017. Так що можливо це перша «ластівка» підготовки повномасштабної кібератаки перед святами», – повідомляють експерти ISSP Labs.
Нагадаємо, що раніше Кіберполіція попередила про високу ймовірність нової вірусної атаки на День Незалежності.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд