Кількість українських відвідувачів російських сайтів впала з 25 млн до 12 млн

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 черв. 2017 14:05 #113046 від Dj Os
Українська аудиторія російських сайтів за 2 тижні скоротилась більш, ніж вдвідчі – з 25 млн до 12 млн на день, і продовжує далі падати. Про це свідчать дані статистики сервісу LiveInternet.

Згідно з даними статистики, прямі переходи на російські сайти українських користувачів впали ще сильні – з 25 млн до 10 млн:
Кількість українських відвідувачів російських сайтів впала з 25 млн до 12 млн на день
Правда, суттєво підросла кількість переходів з Нідерландів, США та Німеччини. Що може свідчити про використання VPN-сервісів, які перенаправляють трафік з України до Росії через ці країни. Загальний ріст аудиторії з цих трьох країн склав 2 млн, тому можна зробити грубе припущення, що загальна українська аудиторія російських сервісів скоротилась з 25 млн до 12 млн:
Кількість українських відвідувачів російських сайтів впала з 25 млн до 12 млн на день

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 черв. 2017 22:14 #113234 від olhavs
В перший день блокування Вконтакті українська аудиторія у фейсбук зросла на 35%.
Це тільки нових акаунтів. А скільки заморожених ще було?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 черв. 2017 22:18 #113235 від Dj Os

Фейсбук вже перегнав вк, проблема в тому, що юзерам дуже важко звикнути до нової системи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 черв. 2017 23:12 - 15 черв. 2017 23:15 #113236 від myron
А хто сидів через VPN так і сидить далі! І не париться! Мені особисто однокласники та ВК до одного місця а от mail.ru де більше 15ти років !
Останнє редагування: 15 черв. 2017 23:15 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 черв. 2017 23:24 #113238 від olhavs

Віктор Мирончук --- пише: А хто сидів через VPN так і сидить далі! І не париться! Мені особисто однокласники та ВК до одного місця а от mail.ru де більше 15ти років !

А сенсу з того VPN-у? У мене половина друзів ним не користується + в рази зменшилась активність в моїх улюблених спільнотах. Тобто, там стало, як мінімум, в 2 рази нудніше. Що там ловити?
Мені нудно без VK, але і з ним вже не те

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 черв. 2017 23:36 - 15 черв. 2017 23:36 #113242 від myron
А сенс того блокування безголового яке можна без проблем обійти, я вже десь писав для одних блоковано а для інших ні ! Як блокувати то всім і без винятку да і так щоб обійти не можна було! А то синиця славу розпустила, що хоче море запалить!!!!!!!!!!!!!!!!!
Останнє редагування: 15 черв. 2017 23:36 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 черв. 2017 23:52 - 15 черв. 2017 23:53 #113244 від Dj Os

Віктор Мирончук --- пише: А сенс того блокування безголового яке можна без проблем обійти, я вже десь писав для одних блоковано а для інших ні ! Як блокувати то всім і без винятку да і так щоб обійти не можна було! А то синиця славу розпустила, що хоче море запалить!!!!!!!!!!!!!!!!!

Так задача була не будь якою ціною відрізати ці мережі від українців. Всім пофігу де ви лазите і витрачаєте даремно свій час. Задача в тому, що тепер всі українські гроші пішли з цих соц мереж. Як би там зараз не розпинались у вконтактику у групах, що всі ходять з впнів, що нічого не змінилось, то це 100% брехня. Адміни просто намагаються всякими зусиллями втримати рекламодавців, зробити хорошу міну при поганій грі. Ми ж так само маємо власні групи і бачимо реальну статистику.
Останнє редагування: 15 черв. 2017 23:53 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 черв. 2017 20:38 #113251 від Іван
Що в тих їхніх соцмережах було хорошого?
Ніяких новин,нічого, тільки лайкали ,то як було колись добре або чи хтось таке сяке пам ятав або дітей хворих рекламували. Я власне тільки там музику слухав і все.
Треба створювати своє і гордитися тим!
А не як при комуні робити фейкову історію Сере Сере РРР.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.166 секунд
0
репостів
0
репостів